Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Οι βαφτισεις μας!


Σοφία Τ.

Recommended Posts

Ο μπεμπης μας θα βαφτιστει την ερχομενη βδομαδα και λιγο μετα, η

ανιψια μας.

Οι ιδεες και τα κειμενα ειναι εμπνευσεις μεσα απο το φορουμ φυσικα...

Θα επανελθω με τις μπομπονιερες και τη διακοσμηση στην εκκλησια και το

κεντρο...

4/2012 edit admin αλλαγή του κειμένου μετά απο παράκληση του μέλους

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 72
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Τα προσκλητήρια του γιου σου τα έκανες μόνη σου; καταπληκτικά είναι! Εγώ σχεδιάζω κάτι παρόμιο με ένα πειρατή. Τι χαρτόνι χρησιμοποίησες για την εκτύπωση;

80ffc6ceff.png[/url]59b611aa66.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Να σου πω την αληθεια δεν το ζητησα-πηγα μονη μου και ειδα τι κολες χαρτιου ειχαν,μου αρεσε και το πηρα!Τα κουτακια ειναι απο την Αθηνα,απο το http://www.elxisdoro.gr (και εννοειται πως δεν με πρηζεις!!!)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Να σου πω την αληθεια δεν το ζητησα-πηγα μονη μου και ειδα τι κολες χαρτιου ειχαν,μου αρεσε και το πηρα!Τα κουτακια ειναι απο την Αθηνα,απο το http://www.elxisdoro.gr (και εννοειται πως δεν με πρηζεις!!!)

 

λοιπόν κι εγω από το elxis θα τα παραγγειλω και χαίρομαι που τελικά είναι τόσο όμορφα. Εγώ θα πάρω σκέτο σιελ, και τώρα που το σκέφτομαι μάλλον δεν ταιριάζει με τους πειρατές γυαλιστερό χαρτί, οποτε θα παραμείνω πιστή στο κανσον..

80ffc6ceff.png[/url]59b611aa66.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Απιιιιιιιιιθανο Σοφάκι...Μπραβο καμαρι μου...τελεια...!!!!!!!!!!!!!!

Ιδιαιτέρως του γιου σου....!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΑΠΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΘΑΝΟ...Ειμαι του παλ χρωματος εγω!!!!

Με το καλο με το καλο...

 

Αφου κατάφερες και συνεργαστηκες καλα με το κυριουλη τον απαραδεκτο, εισαι τυχερη..!!!!

Τι ωραιο να εισαι μανουλα!!!

Link to comment
Share on other sites

Εδω εχουμε καποια επιπλεον προσκλητηρια που εκανα γιατι τα κουτακια μας τελειωσαν και δεν συμφερει να ξαναπαρω 2-3 μονο απο τον μεσιε ελξις:

 

P5162667.jpg

Link to comment
Share on other sites

Σοφία και τα επιπλέον προσκλητήρια τέλεια! Αυτό το χαρτί είναι ρυζόχαρτο ε? Που το πήρες? Α4 είναι ή μικρότερο? Και το καρτελάκι για τα ονόματα των παραληπτών υπέροχο. Και αυτό μόνη σου το εκτύπωσες? Στο χαρτί Α4 θυμάσαι πόσα καρτελάκια βγήκαν?

pJO3p2.pngB6Ndp2.png
Link to comment
Share on other sites

Το χαρτι ειναι ριζοχαρτο,ειναι σε μπλοκ Α4 και το πηρα 7 ευρω απο μεγαλο βιβλιοπωλειο της Θεσσαλονικης.Το χαρτι με τα ονοματα ειναι το ιδιο με αυτο που εχω βαλει μεσα στο κουτι και το πηρα απο το ιδιο βιβλιοπωλειο 0,20 ευρω η σελιδα.Το εκτυπωσα κανονικα μονη μου και χωραει 36 καρτελακια ανα σελιδα.

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο ρε Κωττα μου ΧΡΥΣΟΧΈΡΑ το κοριτσάκι μας!!!πολύ όμορφα ακόμα και χωρίς το κουτάκι ειναι πολύ όμορφα εξίσου...!!!

Διομήδης 27/09/05

Γιώργος 18/10/08

Πολυχρόνης 03/07/10

 

Link to comment
Share on other sites

Δεν με δυσκολεψε καθολου!Ισα ισα ηταν πολυ ευκολα να γινουν ολα-απο την αρχη μεχρι το τελος!

 

Θενκς saxpa για τα καλα σου λογια!Το μπεμπε ειναι καλα?

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...