Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Γνωρίζει καμμιά σας τον Πατσουρα?


dudulix

Recommended Posts

  • 4 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις


  • 1 χρόνο μετά...

Είμαι στην αναζήτηση νέου γυναικολόγου κατά προτίμηση στο Αττικό( σε περιπτωση που έρθει δεύτερο παιδάκι θα ήθελα να γεννήσω εκεί.)

Έχω πάρει καποιες πληροφορίες για τον Σαλούμ και θα ήθελα αν έχει κάποια κοπέλα και για τον Πατσούρα να μου πει.

DoUwp3.png

Link to comment
Share on other sites

Είμαι στην αναζήτηση νέου γυναικολόγου κατά προτίμηση στο Αττικό( σε περιπτωση που έρθει δεύτερο παιδάκι θα ήθελα να γεννήσω εκεί.)

Έχω πάρει καποιες πληροφορίες για τον Σαλούμ και θα ήθελα αν έχει κάποια κοπέλα και για τον Πατσούρα να μου πει.

DoUwp3.png

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

hey! τωωρα ειδα το ποστ σου! ειναι εξαιρετικος, και στα δυο παιδια μαζι του τα γεννησα και οταν θα κανω και το τριτο με κλειστα ματια παλι στον Πατσουρα θα παω! ειναι εξαιρετικος γιατρος αλλα ακομα πιο εξαιρετικος ανθρωπος, ειχε ολα οσα χρειαζομουν για να βγαλω εις περας τις εγκυμοσυνες μου ηρεμη, νιωθωντας ασφαλεια ολο το 24ωρο. τι να πω ξερω οτι ακουγομαι σαν ερωτευμενη αλλα κι εγω και ο αντρας μου του χρωσταμε πολλα και τον αγαπαμε πολυ!

 

:):):):):)

zCgOp2.png

 

...Η επανάσταση είναι σαν το ποδήλατο. Αν σταματήσουμε να κάνουμε πεντάλ, θα πέσουμε...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 1 χρόνο μετά...

Γεια σε ολες και ολους. Ξεθαβω το θεμα για να μην ανοιγω αλλο.

Τον γνωριζει καμια-κανεις? Εντυπωσεις? Κατι αξιοσημειωτο?

 

Ευχαριστω εκ των προτερων..:P

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

γεια σας έχει καποια μανούλα πρόσφατα γεννησει στο ATTIKO Νοσοκομείο???

πως ειναι τα πραγματα εκει? τον γυναικολογο Πατσουρασ Κωνστατνινοσ τον έχετε ακουστά;τι ποσο δινουμε στους γιατρους ?? ακουω διαφορα και εχω τρελαθει . αν έχετε να μου προτεινετε καποιον αλλον γιατρο ολες οι προτασεις δεκτες . θέλω να είναι πρώτα απ όλα άνθρωπος και οχι να με κοιταει μονο σαν πορτοφόλι .

Link to comment
Share on other sites

γεια σας έχει καποια μανούλα πρόσφατα γεννησει στο ATTIKO Νοσοκομείο???

πως ειναι τα πραγματα εκει? τον γυναικολογο Πατσουρασ Κωνστατνινοσ τον έχετε ακουστά;τι ποσο δινουμε στους γιατρους ?? ακουω διαφορα και εχω τρελαθει . αν έχετε να μου προτεινετε καποιον αλλον γιατρο ολες οι προτασεις δεκτες . θέλω να είναι πρώτα απ όλα άνθρωπος και οχι να με κοιταει μονο σαν πορτοφόλι .

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...
Κοριτσια καμια;;;

 

ΠΑΤΣΟΥΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΚΑΝΘΑΡΟΥ 19, 18536, ΠΕΙΡΑΙΑΣ, 4533624

ΠΑΥΛΟΥ ΝΙΡΒΑΝΑ 18, 18539, ΠΕΙΡΑΙΑΣ, 094-664141

δεν τον ξερω,απλα ψαχνω γιατρο και βρηκα τα στοιχεια του στο διαδυκτιο!

αν πασ πες εντυπωσεις!;)

xvt3p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 2 εβδομάδες μετά...

Ευχαριστω πολυ κοπελα μου!! Σκεφτομαι να παω σε κανα δυο βδομαδες για εναν τυπικο ελεγχο. Οποια κοπελα μπορει ας στειλει οποιαδηποτε χρησιμη πληροφορια για το γιατρο!!

Link to comment
Share on other sites

γεια σας έχει καποια μανούλα πρόσφατα γεννησει στο ATTIKO Νοσοκομείο???

πως ειναι τα πραγματα εκει? τον γυναικολογο Πατσουρασ Κωνστατνινοσ τον έχετε ακουστά;τι ποσο δινουμε στους γιατρους ?? ακουω διαφορα και εχω τρελαθει . αν έχετε να μου προτεινετε καποιον αλλον γιατρο ολες οι προτασεις δεκτες . θέλω να είναι πρώτα απ όλα άνθρωπος και οχι να με κοιταει μονο σαν πορτοφόλι .

Καλημέρα και με το καλό το μωράκι σου!!! Με τον Πατσούρα γυναικολόγο γέννησα στο Αττικό το 2010 τον πρώτο μου γιό απο θέμα γιατρού μιά χαρά στη γέννα, ομως αν τον πάρεις τηλέφωνο για κάτι θα προσπαθήσεις πολύ να καταλάβεις τι λέει δεν ξέρω γιατί.Οταν έμεινα ξανά έγγυος το 2011 και ήμουν 5 μηνών ενώ με παρακολουθούσε δεν μου είπε οτι δεν ήταν πια στο Αττικό οταν τον ρώτησα μου είπε οχι φυσικα δεν ειμαι πια εκεί τωρα δεν ξέρω που είναι γιατί άλλαξα γιατρό εξαιτίας της συμπεριφοράς του.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 χρόνια μετά...

Γεια σας κοριτσια 

Πηγαινω στον Πατσουρα και με παρακουληθει ειμαι 9 εβδομαδων αλλα δυο φορες που εχω παει να με δει δεν μου εχει δωσει τους υπερηχους λεει δεν τους δινει τους πρωτους απο οτι καταλαβα..καποια που να την εχει παρακουληθησει και να ξερει;;

Link to comment
Share on other sites

  • 3 χρόνια μετά...

Καλησπέρα.. Εμένα το πρόβλημα μου δεν είναι μια δύσκολη γέννα και δεν ξέρω και άμα κάνω καλά που ρωτάω εδώ αλλά θέλω πραγματικά μια βοήθεια.. Τυχαία ανακάλυψα ότι έχω 1 ενδομητρική κίστη.. Ψάχνω εναντίον καλό δημόσιο χειρουργό γυναικολόγο για να μου την αφαιρέση.. Άκουσα για τον Κ.Πατσούρα που είναι στο τζανειο.. Ξέρει καμία να μου πει αν είναι καλός και οποιαδήποτε έχει κάνει κάτι παρόμοιο και αν ναι που και σε ποιόν?!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...