Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

bellissima imetec creativity


fragola

Recommended Posts

Καλημέρα, ήθελα να ρωτήσω και εγώ κάτι σχετικά με το θέμα των συσκευών αυτών.

Υπάρχουν και άλλες μάρκες εκτός από αυτή που αναφέρεται στο συγκεκριμένο θέμα που είναι και πιο οικονομικές και αποτελούνται από 7 ή 8 ή 9 εξαρτήματα styling(για ίσιωμα,μπούκλες κ.λ.π).

Έχει κανείς εμπειρία; Γιατί συμφέρουν πολύ οικονομικά.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 61
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • 4 months later...

κοριτσια δεν ξερω τι λετε,αλλα εγω περυσι ειχα μεινει καταευχαριστημενη με την bellissima.Κ 8ελω τω ρα να παρω το καινουριο bellissima που κυκλοφορησε,που ζεσταινει εωσ και 230 βαθμουσ κελσιοθ.Μην φοβασαι για το μαλλι.το προστατευει πολυ καλα+αν εαν χρησιμοποιεσ κρεμα απο το κομμωτηριο το μαλλι 8α ειναι αθικτο:) [λιγη κρεμουλα βεβαια κα8ε φορα]

τελωσ παντων,μην το σκεφτεσαι.αγορασε το.κανει πολυ καλα την δουλεια του.τωρα εχω παρει ενα philips το οποιο ειναι μια μ*******α και μιση με το συμπα8ειο.το μαλλι φριζαρει και γινεται φιλαριστο.το προηγουμενο bellissima το πατησε καταλα9οσ η μαμα μου και εσπασε:(

ΜΗΝ ΤΟ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΑΛΛΟ!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 χρόνια μετά...

Διαφημίσεις

Επειδη δουλευα σε ηλεκτρικα ηταν η πρωτη απο τις ισιωτικες που εφευγε!:)

 

Πρέπει να είναι καλή ,αλλά έχω μπλέξει δεν ξέρω ποιο μοντέλο να διαλέξω, Εχω σχετικα ίσια μαλλιά, με μέτριο μήκος... Ενδιαφέρομαι κυρίως για ισιωτική, αλλά δεν θα με χάλαγε να κάνω καμία μπούκλα καμιά μέρα...

Link to comment
Share on other sites

Ελα! Ή την πρωτη ή την τριτη!! Ειδικα το τριτο μοντελο εφευγε σαν χαζο στο μαγαζι!

Και το τεταρτο μοντελο ειναι καλο !

Απλα το δευτερο εχει και εξαρτηματα για μπουκλες!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 3 months later...

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...