Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Καθυστέρηση με μεγάλο και άστατο κύκλο


Recommended Posts

Καλημέρα σας, Θέλω τη βοήθεια της εμπειρίας σας...έχω μεγάλο κυκλο και άστατο , ωστόσο με τη βοήθεια μιας εφαρμογής έχω καταφέρει να βρίσκω και τις μέρες περιόδου και τις μέρες ωορρηξίας. Ήταν να αδιαθετήσω στις 30/11...αλλά δεν ήρθε ποτέ....Σημερα έκανα τεστ μετα απο 6 μέρες καθυστερησης απο την ανμενόμενη συμφωνα με την εφαρμογη περίοδο και βγήκε αρνητικό.....Εν τω μεταξυ έχω αναγουλες πρωι και απογευμα, που δεν ειχα ποτέ στη ζωη μου ,ουτε και στις 2 προηγουμενες εγκυμοσυνες μου, έχω πρηστει  χαμηλα και εχω πονακια περιόδου και εχω και ελφρως  πρησμενο στηθος που ομως δν ποναει υπερβολικα...έχω αρχίσει να ανησυχω οτι ειναι κατι σοβαρο παθολογικό...Έχετε ιδέα τι μπορεί να είναι?ν Επίσης μπορει όντως να ειναι εγκυσύνη αλλα να βίαστηκα να κανω τεστ?  Οποιαδήποτε πληροφορία ειναι χρησιμη και ευχαριστω εκ των προτέρων.

Επεξεργάστηκαν by ΙΩΑΝΝΑ ΚΩΣ
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...