Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

θεραπεια βρογχιολιτιδας


Recommended Posts

ΜΠΡΑΒΟ ημουν σιγουρη οτι θα ειχες αποτελεσματα απλα και εμεις βλεπουμε τα μικρα να υποφερουν και χανουμε λιγο την πιστη μας.....νομιζοντας οτι πρεπει να υποκυψουμε στην κλασσικη ιατρικη. οχι να μην το κανουμε!!! εγω πια εχω πεισθει γιατι βλεπω τα αποτελεσματα με τα ματια μου και πιστεψε με ηταν πολυ δυσκολο στην αρχη γιατι ολοι στην οικογενεια μου ειναι γιατροι και επεσαν να με φανε που διαλεξα ομοιοπαθητικη. παρεπιμπτοντως προχθες ο μικρος εβηχε ολο το βραδυ,τον λυπηθηκα...την αλλη μερα πηρα το χαπι που μου εδωσε ο ομοιοπαθητικος. το παιδι ειναι περδικι:D καλη συνεχεια κοριτσακι.......

καλά ζούμε βίους (σχεδόν) παράλληλους

κι εγώ έχω σύζυγο γιατρό... και πάλι μπράβο του που παραδέχεται τουκλάχιστον ότι όντως είχαμε αποτελέσματα από την ομοιοπαθητική, και μπράβο του που σεβάστηκε την επιθυμία μου να πάω τον μικρό σε ομοιοπαθητικό...

όσο για την κλασσική ιατρό είναι και φίλη μας. Εγώ θα συνεχίσω παράλληλα και τους δύο ιατρούς, και φυσικά πάντα με οδηγίες και του άντρα μου. Νομίζω μπορούμε να βρούμε τη χρυσή τομή.

Τι λέει στην πολυαγαπημένη Κρήτη? είναι το αγαπημένο μας μέρος για διακοπές... ααααχ Αμμουδάκι Beach, η κορυφαία παραλία του κόσμου όλου!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


μια χαρα ειμαστε αν και εχει πολυ κρυο και ειμαστε λιγο μακρυα απο τις εικονες που περιγραφεις...μπραβο στον αντρα σου που αποφασισε να συμμετεχει στην αποφαση σου για ομοιοπαθητικη. παντως δεν εχεις παραπονο γιατι και η θεσσαλονικη ειναι μια κουκλα πολη. ειχα περασει εκει τις καλυτερες φοιτιτικες διακοπες της ζωης μου. 10 μερες κοριτσοπαρεα,παλιες καλες εποχες!! να χαιρεσαι το κουκλακι σου και πολλα φιλια!

έχω δύο δωράκια

UDcLp3.png euQwp3.png

Link to comment
Share on other sites

  • 1 χρόνο μετά...

εδινα στον μικρο μου 1 χρονο singular. τωρα ειναι 2,5 ετων. το καλο ειναι οτι δεν αρρωστησε καθολου. το κακο ειναι οτι το παιδι εβλεπε συνεχεια εφιαλτες. δεν υπηρχε βραδυ που να μην ειχαμε ξυπνησει απο νυχτερινους τρομους. εχει συμβει και σε καποιο αλλο παιδακι αυτό; Το ανακαλυψα χτες γιατι ειχα ξεχασει να διαβασω τις παρενεργειες και εχω φρικαρει

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...