Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Απόξεση και ψυχολογια


Ebouloni

Recommended Posts

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ...ΕΓΩ ΕΧΩ ΔΥΟ ΠΑΙΔΙΑ ΣΤΗΝ ΕΦΗΒΕΙΑ .ΠΡΙΝ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΟΤΙ ΗΜΟΥΝ ΕΓΚΥΟΣ ΕΚΑΝΑ ΤΕΣΤ ΘΕΤΙΚΟ ΧΟΡΙΑΚΗ ΣΤΙΣ 50000 ...ΟΜΩΣ ΠΡΙΝ ΠΡΟΛΑΒΩ ΝΑ ΧΑΡΩ ΕΠΑΘΑ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ ΣΑΚΟΥ Κ ΕΚΑΝΑ ΑΠΟΞΕΣΗ ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ...ΝΙΩΘΩ ΑΠΑΙΣΙΑ ΚΛΑΙΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ Κ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ ΞΑΝΑ. ΟΜΩΣ ΕΙΜΑΙ 43 ΚΑΙ ΦΟΒΑΜΑΙ ΜΗΠΩΣ ΔΕΝ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ Η ΜΗΠΩΣ ΔΕΝ ΑΠΟΚΤΗΣΩ ΕΝΑ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΜΩΡΟ ...ΤΟ ΗΘΕΛΑ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΒΙΩΝΩ ΑΠΩΛΕΙΑ ΣΤΡΕΣ ΦΟΒΟ Κ ΚΑΤΗΓΟΡΩ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ ΠΩΣ ΙΣΩΣ ΔΕΝ ΤΟ ΠΑΛΕΨΑ ...ΗΜΟΥΝ 8 ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΞΑΝΑ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ ...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γλυκιά μου λυπάμαι πολύ.Είναι λογικό να νιώθεις όλα αυτά ειναι ακόμα φρέσκο.Μην κατηγορείς όμως τον εαυτό σου.Δεν φταίς πουθενά αλλά αυτό έγινε γιατί ήταν στη μοίρα του,στην ατυχία.Προσπάθησε να το ξεπεράσεις για την οικογενειά σου και να σκέφτεσαι ότι μετά είσαι πιο γόνιμη και μένεις έγκυος εύκολα.Ποτέ μη λες ποτέ.Αφού τα κατάφερες στα 43 σου γιατί να μην ξαναμείνεις.Να έχεις πίστη και δύναμη και σύντομα να ξαναμείνεις έγκυος.

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Ebouloni είπε:

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ...ΕΓΩ ΕΧΩ ΔΥΟ ΠΑΙΔΙΑ ΣΤΗΝ ΕΦΗΒΕΙΑ .ΠΡΙΝ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΟΤΙ ΗΜΟΥΝ ΕΓΚΥΟΣ ΕΚΑΝΑ ΤΕΣΤ ΘΕΤΙΚΟ ΧΟΡΙΑΚΗ ΣΤΙΣ 50000 ...ΟΜΩΣ ΠΡΙΝ ΠΡΟΛΑΒΩ ΝΑ ΧΑΡΩ ΕΠΑΘΑ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ ΣΑΚΟΥ Κ ΕΚΑΝΑ ΑΠΟΞΕΣΗ ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ...ΝΙΩΘΩ ΑΠΑΙΣΙΑ ΚΛΑΙΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ Κ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ ΞΑΝΑ. ΟΜΩΣ ΕΙΜΑΙ 43 ΚΑΙ ΦΟΒΑΜΑΙ ΜΗΠΩΣ ΔΕΝ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ Η ΜΗΠΩΣ ΔΕΝ ΑΠΟΚΤΗΣΩ ΕΝΑ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΜΩΡΟ ...ΤΟ ΗΘΕΛΑ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΒΙΩΝΩ ΑΠΩΛΕΙΑ ΣΤΡΕΣ ΦΟΒΟ Κ ΚΑΤΗΓΟΡΩ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ ΠΩΣ ΙΣΩΣ ΔΕΝ ΤΟ ΠΑΛΕΨΑ ...ΗΜΟΥΝ 8 ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΞΑΝΑ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ ...

Όλα γίνονται για κάποιο λόγο, και πάντα αυτός ο λόγος είναι καλός!! Θα δεις ότι με το πέρασμα των ημερών θα ηρεμήσει ο πόνος σου :-) μην κατηγορείς τον εαυτό σου, αν ήταν στο χέρι μας δε θα είχε αποβάλλει καμιά μας!! Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου και να τα καμαρώσεις όπως ποθείς!!! Πάρε δύναμη από αυτά και συνέχισε τη ζωή σου και αν είναι να έρθει θα έρθει :-)

Link to comment
Share on other sites

 γιατι βρε κοριτσι  μου  τοσο  απαισιοδοξια  ?  Σημερα  ειμαι ακριβως  2 εβδομαδες  που εκανα την αποξεση  εκλαψα  πολυ  και εγω στην 8 εβδομαδα  το εχασα  αλλα  κοιταω  μπροστα  πρωτη φορα  που περιμενω   με λαχταρα  να  αδιαθετησω  για  να δω οτι ολα ειναι καλα  και  να ξαναπροσπαθησουμε   στο λεω εγω που ειμαι  40  χωρις παιδακια  με μια εξωσωματικη  τζιφος  και μια  φυσιολογικη εγκυμοσυνη  που παλλινδρομησε.  Παρε  λιγο τον χρονο σου  αν θες   για να νιωσεις  πιο καλα  και μετα  βουρρρρρ ερχετε  και το καλοκαιρακι  θα εισαι  πιο χαλαρη  

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα καλη μου!Πριν 3,5 μηνες το βιωσα κι εγω παλλινδρομη στην 6 εβδομαδα στο τριτο μου παιδακι!Ειναι λογικο να νιωθεις ετσι!Μολις αδιαθετησεις για πρωτη φορα ολα θα αλλαξουν κι εσυ θα εισαι πολυ πιο ηρεμη!Μη σκεφτεσαι ασχημα οτι εγινε εγινε σιγα σιγα θα πας παρακατω και θα ξαναθελεις να προσπαθησεις!Μην απογοητευεσαι εχω γνωστη που γενναει σε 3 μηνες το τριτο της και ειναι 48 μη σε αγχωνει η ηλικια αλλωστε αφου εμεινες σιγουρα μπορεις ξανα αλλωστε οι 3 πρωτοι μηνες ειναι οι πιο γονιμοι!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...