Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Κάλυψη αυχενικης και β επιπεδου απο εοππυ


Recommended Posts

Καλημερα και καλη εβδομα.Διαβασα οτι πλεον ο εοπυυ θα καλυπτει την αυχενικη διαφανεια και τη β επιπεδου.Ξερει καποιος τη διαδικασια,απο ποτε θα ισχυει αν θα αφορα το ποσο εξ ολοκληρου η μερος αυτου;Θα χρειαστει να τη γραφει γιατρος συμβεβλημμενος;;

Ευχαριστω πολυ !!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα nelenik!!!!

Μήπως μπορείς να μου πεις που το διάβασες? Σε μια βδομάδα έχω και εγώ την αυχενική διαφάνεια και είμαι τυχερή την κάνει ο γιατρός μου και δυστυχώς μου είπε δεν την καλύβουν...ακόμη και για την papA μου είπε πως δεν την καλύβουν όλοι και δεν δέχονται Παραπεμτικο όλα τα αιματογικα κέντρα...μου είπε ότι ένα eu****dica εκεί κοντά στο ιατρείο του και ένα άλλο στο κέντρο της πολης το δέχεται....της περιοχής μου πάντως που άνοιξα καρτέλα και κάνω εκεί τις υπόλοιπες αιματολογικες δεν το δέχονται όντως που ρώτησα...

gLG9p2.png
Link to comment
Share on other sites

Ενδεικτικα παραθετω το παρακατω link medispin.blogspot.gr/2016/10/blog-post_422.html

Το εχω διαβασει σε πολλα sites.Στο Ιασω που καλεσα ,δεν ειχαν καμια ενημερωση.Ισως αν καλεσουμε στο ικα να γνωριζουν...μακαρι να εφαρμοστει αμεσα...οποιος βγαλει ακρη, ας μας δωσει τα φωτα του!!!

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια το ακουσα και εγω για την καλυψει αυτων των εξετασεων στις ειδησης λογικα θα εφαρμοστει με το νεο ασφαλιστικο δυστυχώς εγω σε 1 βδομαδα θα παω να κανω την β επιπεδου στο ιασω και ως τωρα μου λενε θα την πληρωσω κανονικα..αν γίνει κανενα θαυμα και την γλιτωσω θα σας ενημερώσω αλλα μαλλον απιθανο

8BQdp2.png
Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

Γεια σας κοριτσια!

 

Μηπως ειχατε κανενα νεο?

εγω εχω προγραμματισμενη αυχενικη 23/11 λετε να μπορω να τη γράψω?

Take Control of Your Mind & Your Thoughts!

 

it's your own responsibility!!!

 

:wink:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια και εγω εχω ραντεβου στις 23/11

 

ο γιατρος μου μου ειπε 2-3 μέρες πριν να παρω τηλ στην κλινικη που θα κανω την αυχενικη για να μου πουν αν μπορώ να τη γράψω και αν ναι να παω να μου τη γράψει!

Επίσης η μαία μου είπε οτι ακόμα και να την πληρώσω αν η ημερομηνια που αναφερει ο νομος οτι θα είναι σε ισχυει είναι προγενεστερη της εξέτασης, καταθέτω την αποδειξη και μου επιστρεφουν τα χρηματα!

 

αν εχω νεωτερα νεα θα σας πω!:P

Take Control of Your Mind & Your Thoughts!

 

it's your own responsibility!!!

 

:wink:

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια και εγω εχω ραντεβου στις 23/11

 

ο γιατρος μου μου ειπε 2-3 μέρες πριν να παρω τηλ στην κλινικη που θα κανω την αυχενικη για να μου πουν αν μπορώ να τη γράψω και αν ναι να παω να μου τη γράψει!

Επίσης η μαία μου είπε οτι ακόμα και να την πληρώσω αν η ημερομηνια που αναφερει ο νομος οτι θα είναι σε ισχυει είναι προγενεστερη της εξέτασης, καταθέτω την αποδειξη και μου επιστρεφουν τα χρηματα!

 

αν εχω νεωτερα νεα θα σας πω!:P

αχ μακάρι erlis! εγω εχω μια μέρα πριν από εσένα τη Τρίτη! σε παρακαλώ μη μας ξεχάσεις γρλαψε αν έχεις κάτι νεότερο. φαντάζομαι δεν ξέρουμε την ημερομηνία από την οπόια θα ισχύει εεε?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

τελικά την έκανα χτες! στο νοσοκομείο δεν ξέρουν κάτι! μπορει να εφαρμοστεί εν μια νυκτί μπορεί και σε ένα χρονο! δεν πειράζει τα μωράκια μας να ναι καλα!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 χρόνια μετά...

Γεια σας ... ειμαι στο πρωτο τριμηνο και ηρθε η ωρα που πρεπει να κανω την αυχενικη... ο γιατρος μου μου προτεινε να παω στην γιατρο που συνεργαζεται,μονο που το κεντρο που ειναι η γιατρος δεν δεχεται απο εοππυ... και μου ειπαν 180 €μαζι με την εξεταση αιματος..το θεμα ειναι οτι μετα απο μια εξωσωματικη τα οικονομικα μας δεν ειναι καλα και προσπαθω να βρω που θα την κανω που να δεχονται εοππυ και να ειναι καλος γιατρος ....ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...