Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Πιθανοτητα εγκυμοσυνης?


gina2

Recommended Posts

Καλησπέρα σας.

 

Θα ήθελα την γνώμη σας διότι έχω μπερδευτεί.

 

Είχα επαφή με το αγόρι μου με προφυλακτικό. Κατά το τέλος της επαφής "άφησε" το σπέρμα του πάνω στον ποπό μου. Υπάρχει περίπτωση να κατάφερε το σπέρμα να μπήκε μέσα στον κόλπο και να μείνω εγκυος?

Σκουπίστηκα σχεδόν αμέσως αλλά δεν κατάλαβα αν είχαν φτάσει υγρά στη είσοδο του κόλπου μου ή αν ήταν τα δικά μου. Το παθος της στιγμής βλέπετε...

 

Ισχυει ότι δεν μπορεί να επιτευχθεί εγκυμοσύνης χωρίς διείσδυση και χωρίς το σπέρμα να βρεθεί βαθιά στον κόλπο?

 

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Gina καλησπερα

Κατα τη γνωμη μου δεν υπαρχει πιθανοτητα εγκυμοσυνης

Απ τη στιγμη που λες οτι η επαφη εγινε με προφυλακτικο.Να ειστε πιο προσεκτικοι ομως την επομενη φορα γιατι απ οτι καταλαβαινω ειστε μικροι κ οι δυο κ δε θελετε παιδακι.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω πολυ για την απαντηση. Οσο το σκεφτομουν και εγω λογικα πιστευω οτι δεν εγινε τιποτα. Ειμαστε παντα πολυ προσεκτικοι. Και εγω ειμαι αυτη που αγχωνομαι παντα πιο πολυ.

 

Οσο για την ηλικια ειμαι 24 και ειναι 28. Δεν ξερω αν ειμαστε μικροι γιατι αλλοι στην ηλικια μας εχουν ηδη παιδια. Απλα προσπαθουμε να σταθουμε στα ποδια μας και να βρουμε ενα σπιτι. Δεν θα λεγαμε οχι σε ενα μωρο αλλα σιγπυρα δεν ειναι συνειδητη και ωριμη αποφαση συτη τη στιγμη. Ελπιζω να καταλαβαιβεις τι εννοω..

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω πολυ για την απαντηση. Οσο το σκεφτομουν και εγω λογικα πιστευω οτι δεν εγινε τιποτα. Ειμαστε παντα πολυ προσεκτικοι. Και εγω ειμαι αυτη που αγχωνομαι παντα πιο πολυ.

 

Οσο για την ηλικια ειμαι 24 και ειναι 28. Δεν ξερω αν ειμαστε μικροι γιατι αλλοι στην ηλικια μας εχουν ηδη παιδια. Απλα προσπαθουμε να σταθουμε στα ποδια μας και να βρουμε ενα σπιτι. Δεν θα λεγαμε οχι σε ενα μωρο αλλα σιγπυρα δεν ειναι συνειδητη και ωριμη αποφαση συτη τη στιγμη. Ελπιζω να καταλαβαιβεις τι εννοω..

 

Από το 2012 ανοίγεις θέματα μήπως είσαι έγκυος και σου έχουν απαντήσει πάρα πολλές φορές.... γιατί δεν πας σε ένα γυναικολόγο να σου πει πως γίνεται η σύλληψη???

 

σημ. μήπως το αγόρι σου το λένε Κυριάκο?? γιατί σε αυτή την περίπτωση, ανεξαρτήτως πως κάνεις σεξ, ναι μπορεί να είσαι έγκυος ....

Ζήτω η παιδική χαρά!!!

Link to comment
Share on other sites

σημ. μήπως το αγόρι σου το λένε Κυριάκο?? γιατί σε αυτή την περίπτωση, ανεξαρτήτως πως κάνεις σεξ, ναι μπορεί να είσαι έγκυος ....

Τι εννοείς; Δεν καταλαβα αυτο με το αγορι που αν τον λενε Κυριακο... κτλ.

Εν παση περιπτωσει, ουτε εγω νομιζω πως εισαι εγκυος!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Προφανως η κοπελια εχει ορεξη για αστεια.

 

Εγω ηθελα απλως μια φιλικη γνωμη. Αν σε κουραζω με τις "εγκυμοσυνες" μου μπορεις απλα να μην μου απαντας. Αν και απο οτι θυμσμαι αλλη μια φορα νομιζα οτι ημουν εγκυος και εν τελει το τεστ με καθυσηχασε. Γενικα ναι εχω ανοιξει καποια θεματα... Αλλα γι αυτο το λογο ειναι το φορουμ..

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...