Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Εξωσωματική με Δωρεά μετά από απόξεση


Recommended Posts

Γεια και χαρά σε όλες!

 

Πρόσφατα είχα μία παλίνδρομο κύηση και τώρα σχεδιάζουμε τις επόμενες κινήσεις μας.

 

Γνωρίζετε μετά από πόσον καιρό από την απόξεση επιτρέπεται να γίνει προσπάθεια εξωσωματικής με δωρεά ωαρίων;

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα, Apostolia.

 

Λυπάμαι γι' αυτό που πέρασες και το καταλαβαίνω γιατί το έχω περάσει κι εγώ. Σου εύχομαι καλή επιτυχία σύντομα.

 

Γενικά μετά από απόξεση και μέχρι να ξαναμείνει έγκυος μία γυναίκα (δεν έχει σημασία αν είναι με δανεικά ωάρια) είναι δύο κύκλοι. Πολλοί γιατροί θα σου πουν έναν αλλά το πιο σωστό σύμφωνα με τα διεθνή standards είναι δύο.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, Apostolia.

 

Λυπάμαι γι' αυτό που πέρασες και το καταλαβαίνω γιατί το έχω περάσει κι εγώ. Σου εύχομαι καλή επιτυχία σύντομα.

 

Γενικά μετά από απόξεση και μέχρι να ξαναμείνει έγκυος μία γυναίκα (δεν έχει σημασία αν είναι με δανεικά ωάρια) είναι δύο κύκλοι. Πολλοί γιατροί θα σου πουν έναν αλλά το πιο σωστό σύμφωνα με τα διεθνή standards είναι δύο.

 

Σ' ευχαριστώ για την απάντηση. Ναι, και ο δικός μου γυναικολόγος 2 κύκλους συνέστησε. Μου φάνηκε όμως μεγάλη η περίοδος και ήθελα να το επιβεβαιώσω.

 

Ευτυχώς, εγώ έχω επανέλθει στην κανονικότητά μου.

 

Καλή επιτυχία και σ' εσένα από τα βάθη της καρδιάς μου!

Link to comment
Share on other sites

Πολύ σωστά σου είπε η Indyla αλλά και ο γιατρός σου! Δύο κύκλοι ειναι ασφαλές διάστημα! Εγώ τέλη Ιανουαρίου εκανα επεμβατική υστεροσκοπηση και τέλη Μαρτίου θα κανω εμβρυομεταφορά! Καλή επιτυχία σε όλες μας!!!

I 'm a happy twin mom

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Πολύ σωστά σου είπε η Indyla αλλά και ο γιατρός σου! Δύο κύκλοι ειναι ασφαλές διάστημα! Εγώ τέλη Ιανουαρίου εκανα επεμβατική υστεροσκοπηση και τέλη Μαρτίου θα κανω εμβρυομεταφορά! Καλή επιτυχία σε όλες μας!!!

 

Άντε, καλή καλή επιτυχία!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...