Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΠΕΠΠΑ ΤΟ ΓΟΥΡΟΥΝΑΚΙ ΜΠΕΝ ΚΑΙ ΧΟΛΙ ΟΛΑ ΤΑ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ


Recommended Posts

καλησπερα μαμαδες ανεαβασα στο youtube μεταγλωτισμενα ολα τα επεισοδια της πεππας το γουρουνακι και του μπεν και χολι μαζεμενα σε 2 playlist κοντα 200 επεισοδια για να μην τα ψαχνετε

 

πεππα https://www.youtube.com/playlist?list=PL2vs1rfSMkOKMvNpPapH8SV9POojEIn4A

 

μπεν και χολι https://www.youtube.com/playlist?list=PL2vs1rfSMkOKxClI4-TcUKH5MZ7L3K68B

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


τελειο.ευχαριστω παρα πολυ.ειναι τα αγαπημενα της μικρης μου

 

να σαι καλα κανε αν θες subscribe να βλεπεις και τα υπολοιπα που εχω σκοπευω να ανεβασω και αλλα animation αν εχεις κανενα στο μυαλο σου πες μου να το ανεβασω στην καλυτερη δυνατη ποιοτητα επισης εχω αστεια βιντακια

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

αχ βρε κοπελα μου τι σημαινει να κανω subscribe?

 

subscribe ειναι να γινεις μελος στο καναλι μου για να βλεπεις τι ανεβαζω πρεπει να χεις και συ καναλι δεν ειναι τιποτα συνδεεις το gmail σου στο youtube και ανεβαζεις και δικα σου βιντακια αν θελεις επισης αν θελετε καντε το κανε share δηλαδη δωστε τον συνδεσμο με τα βιντεο σε καμια φιλη εχουν ανεβασει πολυ χειροτερης ποιοτητας βιντεο και πολυ μικροτερες συλλογες και εχουν εκατονταδες φορες περισσοτερα views μονο και μονο επειδη εχουν γνωστα καναλια

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...