Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

όσες μείνατε έγκυος με την 1η..


Recommended Posts

για ελάτε λιγάκι προς τα εδώ να μου πείτε την ιστορία σας.

ήταν προγραμματισμένο η απρογραμμάτιστο;

το θέλατε η όχι;

+την ηλικία σας...

σαν ερωτηματολόγιο είναι :ρ

αλλά έχω ένα μικρό άγχος διότι υπάρχει μια πιθανότητα εγκυμοσύνης!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γεια σου!

Εμένα ηταν προγραμματισμένο... Το θέλαμε φυσικα...

Ημουν 23 ετων!

Η ιστορια ειναι απλη ερωτευτήκαμε... Παντρευτήκαμε ... Προσπαθήσαμε για μωρο!

Επειδη ομως πίστευα πως θα μεινω δύσκολα εγκυος καναμε ενα προγραμμα γεματο μεσα σ'ενα μηνα και πέτυχε!

Εσυ;

Ποια ειναι η ιστορια σου; :-)

 

 

Link to comment
Share on other sites

Εμάς δεν είναι κάτι προγραμματισμένο...και γι'αυτό τώρα υπάρχει ένα άγχος που προσπαθώ να διώξω από μέσα μου.Είμαστε αρκετά χρόνια μαζί...αλλά αρκετά νέοι στα 18,5 και 20,5 ο καθένας.Αλλά για κάτι σίγουρο θα σας γράψω μέσα στις επόμενες μέρες....περιμένω να ακούσω και άλλες ιστορίες...:-P

 

 

Επίσης να χαίρεσαι το παιδάκι σου.

Link to comment
Share on other sites

Σ'ευχαριστω πολυ!

Μην αγχωνεσαι!

Ειναι μεγαλη ευλογία τα μωρακια!

Εύχομαι να ειναι αυτο που θέλετε το αποτέλεσμα!

Ειστε νέοι ναι αλλα δεν υπάρχει τιποτα πιο ομορφο απο γονεις γεμάτους ενέργεια για το μωρο (ανεξαρτήτως ηλικίας βεβαια)

Άλλωστε τα μωρα ειναι δωρα απο τον θεό αν σας το εστειλε κατι ξερει :wink:

 

 

Link to comment
Share on other sites

Για σας!

Η δική μου ιστορία εν συντομία: 3 χρόνια προσπάθειες με αποτέλεσμα 3 εξωσωματικές και έκανα την πρώτη μου κόρη, 9 μήνες μετά και ενώ δεν προσέχαμε γιατί μας είπαν αποκλείεται να μείνω έγκυος φυσιολογικά, έμεινα έγκυος και γέννησα την δεύτερη μου κόρη και 3 χρόνια μετά αποφασίσαμε να ξεκινήσουμε προσπάθειες, μένω με την πρώτη έγκυος αλλά δυστυχώς είχε μεσογειάκή αναιμία και αναγκαστικά έκανα διακοπή κύησης και 4 μήνες μετά είπαμε να δοκιμάσουμε ξανά και πάλι έμεινα έγκυος με την πρώτη που δυστυχώς είχαμε την ίδια κατάληξη..

Aj6bp2.png

 

 

 

ZoVip3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Xristinaki91,σίγουρα ένα μωρό είναι το πιο πολύτιμο δώρο στη ζωή ενός ανθρώπου αρκεί να ειναι συνυδειτοποιημένος όταν πάρει την απόφαση να το κρατήσει,μόνο με αυτό τον τρόπο θα έχουμε ευτυχισμένα παιδιά.

 

Marina,εύχομαι να έρθει σύντομα το επιθυμητό αποτέλεσμα.

Να μην απελπίζεστε , να μην τα παρατάτε ποτέ και θα αποκτήσετε το μωρό σας όλες με όποιο τρόπο και αν γίνει.

 

Όσο για μένα θα σας ενημερώσω ελπίζω μέσα στς επόμενες μέρες

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...