Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

υπερηχος απο που γινεται?


Recommended Posts

Κοριτσια την δευτερα μπαινω στην 6η εβδομαδα με το καλο ο υπερηχος για να ακούσουμε την καρδουλα γινεται αοο κολπο η απο κοιλια? Ποτε ξεκινανε απο κοιλια οι υπέρηχοι?

hJyMp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κοριτσια την δευτερα μπαινω στην 6η εβδομαδα με το καλο ο υπερηχος για να ακούσουμε την καρδουλα γινεται αοο κολπο η απο κοιλια? Ποτε ξεκινανε απο κοιλια οι υπέρηχοι?

 

κολπικος θα ειναι! οι κοιλιακοι ξεκινανε κατα την 9η βδομαδα!

9Kmap2.png

 

 

lupip2.png

Link to comment
Share on other sites

αυτες οι βδομαδες περνανε πολυ γρηγορα!!!:razzα::-P:razz::-P

 

Περνανε? Δεν ξερω..θελω τοσο να παω να δω οτι το μπεμπακι ειναι καλα κ αναπτύσσεται κανονικα κ μου φαίνεται οτι δεν περνανε...

hJyMp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Περνανε? Δεν ξερω..θελω τοσο να παω να δω οτι το μπεμπακι ειναι καλα κ αναπτύσσεται κανονικα κ μου φαίνεται οτι δεν περνανε...

 

η αληθεια ειναι οτι οι κακες σκεψεις αυτο το διαστημα υπερισχυουν!

αλλα μολις δεις καρδουλα να χτυπαει , θα ηρεμησεις! τωρα και να πας να δεις, μωρο δε θα δεις! οποτε , περιμενε κ θα δεις το θαυματακι σου !

9Kmap2.png

 

 

lupip2.png

Link to comment
Share on other sites

η αληθεια ειναι οτι οι κακες σκεψεις αυτο το διαστημα υπερισχυουν!

αλλα μολις δεις καρδουλα να χτυπαει , θα ηρεμησεις! τωρα και να πας να δεις, μωρο δε θα δεις! οποτε , περιμενε κ θα δεις το θαυματακι σου !

 

Στα ραντεβου μου κανονικα οχι πιο πριν δεν θελω τις υπερβολές μονο αν το υποδείξει ο γιατρος...την δευτερα με το καλό θα ακουσουμε καρδούλα...εσυ ποσο εισαι?

hJyMp2.png
Link to comment
Share on other sites

Στα ραντεβου μου κανονικα οχι πιο πριν δεν θελω τις υπερβολές μονο αν το υποδείξει ο γιατρος...την δευτερα με το καλό θα ακουσουμε καρδούλα...εσυ ποσο εισαι?

 

 

ναι, καλυτερα να πηγαινεις οποτε σου λεει ο γιατρος. εκπαιδευεσαι κ συ στο θεμα της υπομονης κ αρχιζεις να το απολαμβανεις ! εγω ειμαι 3 μηνων κ κατι ψιλα!

9Kmap2.png

 

 

lupip2.png

Link to comment
Share on other sites

ναι, καλυτερα να πηγαινεις οποτε σου λεει ο γιατρος. εκπαιδευεσαι κ συ στο θεμα της υπομονης κ αρχιζεις να το απολαμβανεις ! εγω ειμαι 3 μηνων κ κατι ψιλα!

 

Καλοκαιρινα μωρακια..με το καλο, το φύλο του μωρου ποτε φαινεται? Ισχυει το προαισθημα για το τι ειναι?

hJyMp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλοκαιρινα μωρακια..με το καλο, το φύλο του μωρου ποτε φαινεται? Ισχυει το προαισθημα για το τι ειναι?

 

χαχαα! δε ξερω τις...μαντικες ικανοτητες του καθενος, αλλα δε νομιζω οτι καποιος μπορει να σου πει με σιγουρια το τι ειναι το μωρο σου! αναλογως με το τι σπερματοζωαριο καταφερε να...τρυπωσει! Χ ή Υ.

 

Το φυλο ισως το δεις στην αυχενικη -κατα τη 12η βδομαδα, με μια επιφυλαξη παντα- αλλιως εκει στον 4ο μηνα! Εγω παντως δεν εχω κανενα προαισθημα... το μονο που ειδα ειναι οτι στο προφιλ το μωρο μου,μου μοιαζει!!! Καθολου μανα- κουκουβαγια!!!:oops::oops::oops:

9Kmap2.png

 

 

lupip2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...