Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Εξετάσεις εγκυμοσύνης


Recommended Posts

Καλησπέρα σας, θα ήθελα να ρωτήσω ποιά είναι η διαδικασία για να κάνω τις απαραίτητες εξετάσεις μου εγκυμοσύνης με βιβλιάριο ικα; Έχω ακούσει πως στοιχίζουν πολύ ακριβά σε ιδιωτικό.

 

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων:-)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα σας, θα ήθελα να ρωτήσω ποιά είναι η διαδικασία για να κάνω τις απαραίτητες εξετάσεις μου εγκυμοσύνης με βιβλιάριο ικα; Έχω ακούσει πως στοιχίζουν πολύ ακριβά σε ιδιωτικό.

 

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων:-)

 

 

Καλημέρα και καλή εγκυμοσύνη να έχεις!!!!

Έχεις γυναικολόγο ιδιώτη; Αν ναι, μπορείς να πας σε αυτόν, να πληρωσεις την επίσκεψη και να σου συνταγογραφησει ηλεκτρονικα ότι εξετάσεις πρέπει να γίνουν και μετα πας, τις κανεις σε μικροβιολογικο ιδιωτικο και πληρωνεις την συμμετοχή σου!

Αλλιως, κλείνοντας τηλεφωνικά ραντεβού στον ΕΟΠΥΥ με γυναικολόγο στο υποκατάστημα της περιοχής σου, πας και σου γραφει δωρεάν (χωρίς επίσκεψη) παλι ηλεκτρονικα τις εξετασεις!!!

Η κόρη μου είναι η κινητήρια δύναμη της ζωής μου, το φως μου!!! Την λατρεύω!!!

Link to comment
Share on other sites

Σ'ευχαριστώ πολύ!:D

Σήμερα κιόλας θα πάω να μου την γράψει ηλεκτρονικά όπως λές. Μίλησα μαζί του και όλα είναι εντάξει!Εύχομαι να πάνε όλα καλά...

Link to comment
Share on other sites

Σ'ευχαριστώ πολύ!:D

Σήμερα κιόλας θα πάω να μου την γράψει ηλεκτρονικά όπως λές. Μίλησα μαζί του και όλα είναι εντάξει!Εύχομαι να πάνε όλα καλά...

 

 

Ολα καλά θα πανε, βήμα βήμα!!!!!!!!!!! Να είσαι καλά!

Η κόρη μου είναι η κινητήρια δύναμη της ζωής μου, το φως μου!!! Την λατρεύω!!!

Link to comment
Share on other sites

Σ'ευχαριστώ πολύ!!:D

Να σε ρωτήσω αν γνωρίζεις , επειδή 3 εξετάσεις δεν συνταγογραφούντε....αυτή που κοστίζει περισσότερο είναι η κυστική ίνωση, μήπως γνωρίζεις που μπορώ να την κάνω σε καλή τιμή? Πήγα στο μικροβιολογικό που έκανα τις άλλες και ρώτησα . Ζητάνε 170 ευρώ για 75% και 360 ευρώ για το 86%!!!!Έχω φρικάρει!!!:shock:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Σ'ευχαριστώ πολύ!!:D

Να σε ρωτήσω αν γνωρίζεις , επειδή 3 εξετάσεις δεν συνταγογραφούντε....αυτή που κοστίζει περισσότερο είναι η κυστική ίνωση, μήπως γνωρίζεις που μπορώ να την κάνω σε καλή τιμή? Πήγα στο μικροβιολογικό που έκανα τις άλλες και ρώτησα . Ζητάνε 170 ευρώ για 75% και 360 ευρώ για το 86%!!!!Έχω φρικάρει!!!:shock:

 

 

Μπορεις να παρεις τηλεφωνο σε καποια μικροβιολογικα της περιοδχης σου εγω κανω.. !!!

Παντως περυσι που ειχα κανει ολες τις εξετασεις εδωσα 45 ευρω συμμετοχη για αυτες που γραφοντε.. και αλλα 50 ευρω. για αυτες που δεν γραφονται... !!

εγω παντως περνω τηλεφωνο και τους ρωταω... κανω δηλαδη ερυνα αγορας...

2311399a5vqu82s2t.gif

 

PjlKp3.png

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...