Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Recommended Posts

Καλημέρα!

Έχετε υπόψη σας πού θα μπορούσα να βρω σχετικά οικονομικά κουφέτα? (όχι απαραίτητα Χατζηγιαννάκη..) Σκεφτόμουν μήπως χρησιμοποιούσα και m n ms, αλλά δε βρίσκω πουθενά μεγάλες συσκευασίες...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα!

Έχετε υπόψη σας πού θα μπορούσα να βρω σχετικά οικονομικά κουφέτα? (όχι απαραίτητα Χατζηγιαννάκη..) Σκεφτόμουν μήπως χρησιμοποιούσα και m n ms, αλλά δε βρίσκω πουθενά μεγάλες συσκευασίες...

 

Καλημέρα, μνμς σε μεγάλα σακούλια εχει το λιντλ.

To εν καρπω (είναι Θεσσαλονικη) έχει ποικιλία απο κουφέτα όμως είναι Χατζηγιαννακη ο οποίος εχει βγαλει κατι καινουργια που μοιαζουν εσωτερικα με μαλτιζερς και απο εξω ειναι κουφετοποιημενα χρωματιστα σε παστελ απόχρωση. Η τιμή τους είναι 14, 60 αν θυμάμαι καλά και βγαίνουν 260 κομμάτια περίπου στο κιλό. Εγώ τετοια θα πάρω

Link to comment
Share on other sites

καλη σου μερα!εμεις στο γαμο επειδη φτιαξαμε μονοι μας τις μπουμπουνιερες ειχαμε παρει κουφετα απο τα μετρο τα απλα με το αμυγδαλο,αλλα ειχε και με σοκολατα τις καρδουλες και ηταν πολυ οικονομικα!

το παιδι σου ειναι ο μονος ανθρωπος που αγαπας ενευ ορων πριν καν τον γνωρισεις..:!:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα. Επειδή κι εγώ ψάχνω βρήκα το koufeto.com. Νομίζω ότι είναι τα πιο φτηνά. Δεν ξέρω από ποιότητα (μήπως έχει πάρει καμία?)αλλά σκέφτομαι να πάρω όλα τα γλυκίσματα για τα παιδάκια από εκεί.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...