Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Recommended Posts

δηλ ειχε το παιδι 20 μερες αναγουλες?ομως αυτο θα εγινε μετα την γαστρεντεριτιδα ε?εμενα αυτο ειναι το κακο.δεν περασε γαστρεντεριτιδα για να πω ειναι απ αυτο

 

η γαστρεντερίτιδα προκαλούσε τις αναγούλες!! όχι μετά δλδ αλλά κατά τη διάρκεια

γιαυτό σου λέω... ελπίζω να έχει μια παρατεταμένη ίωση η μικρή σου

που κι αυτό δλδ δεν είναι ότι καλύτερο και θέλει ψάξιμο αλλά νομίζω ότι είναι το πιο ανώδυνο

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


δεν την εχω παει ακομη αθηνα στο παιδων ,προσπαθω να καταλαβω αν αυτα τα συμπτωματα προερχονται απο το στομαχι .θα θελα ν αποκλεισω το κεφαλι αν μπορεσω με τον παιδιατρο κ καταλαβω τι γινεται για να μην κανει τζαμπα μαγνητικες κ αξονικες.ηθελα να τη δει ενας παιδογαστρεντερολογος αλλα εδω δεν εχουμε.οι αναγουλες ειναι συνηθως πρωινες κι αυτο την κανει χαλια για ενα 2ωρο.μετα παιζει σαν να μην συμβαινει τιποτα.ολα τα περιεργα σε μας δηλ.

Link to comment
Share on other sites

Ελενα μου δοκίμασες να της κόψεις το πρωινό γάλα?

Κόψτο τελείως....

πες της απ το βράδυ ότι το πρωί δεν θα της δώσεις γάλα αλλά ότι θα φάει κάτι που της αρέσει και το αγαπάει πολύ...

τι είναι αυτό? τοστ? παιδικό γιαούρτι? υπάρχει κάτι που το τρώει με λαχτάρα?

 

δοκίμασε το ενδεχόμενο το παιδί να μη θέλει το πρωί γάλα και να το βγάζει ψυχοσωματικά...

θυμήθηκα όταν πήγαινα σχολείο που επειδή με πίεζε η μάνα μου να πιω το γάλα μου, ΚΑΘΕ ΠΡΩΙ πονούσε η κοιλιά μου... για ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Βρε Ελενα κόψτης για λίγο εντελώς το γάλα! δεν θα πάθει κάτι αν δεν πιει μια βδομάδα γάλα να δεις τι γίνεται!

Υπάρχουν άνθρωποι που έχουν δυσανεξία στη λακτόζη!

Μπορεί κι η κόρη σου να της λείπει το το ένζυμο!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 2 εβδομάδες μετά...

σταματησαν για μια βδομαδα κ χτες ειχε παλι.μιλησα παλι με τον παιδιατρο κ μου πε οτι αφου σταματησαν δεν θα ναι κατι.δεν ξερω τι να πω.

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...