Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΜΟΥΣΙΚΗ ΤΑΒΕΡΝΑ ΑΘΗΝΑ?


Recommended Posts

Επιτελους θα βαφτισω τον μικρο μου στις 17 Μαρτιου, Κυριακη στις 12.00

Μετα τη βαφτιση θελω να παμε γυρω στα 20 ατομα σε μια ωραια ταβερνα καπου στο κεντρο της Αθηνας να φαμε και θελω οπωσδηποτε να εχει και ζωντανη μουσικη.

Ειχα στο μυαλο μου μια στου Ψυρρη (το ωρα Ελλαδος) αλλα προσφατα εμαθα οτι εκλεισε!! Οπως και κανα δυο αλλες που ειχα στο μυαλο μου!

Εχετε να μου προτεινετε καποια καλη και δοκιμασμενη? :confused:

Να μην ειναι πολυ ακριβη ομως, αλλα με ωραια φαγητα και κεφι! Η βαφτιση θα γινει στον Λυκαβυτο οποτε βολευουν ολες οι γυρω περιοχες.

Ευχαριστω!!:D:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αν πηγαινατε την Κυριακη για φαγητο που θα πηγαινατε βρε παιδια? Πειτε μια ιδεα!
με το καλο να βαφτησετε το μωρακι σας.εμεις οταν βαφτησαμε την μεγαλη ειχαμε κλεισει στον αγιο δημητριο(αν δεν το μπερδευω με την δαφνη)σε ενα μαγαζι που ηταν για τετοια,ειχε ζωντανη μουσικη αλλα την ειχαμε πληρωσει εξτρα αν θυμαμαι καλα,ειχε το κλασσικο φαγητο ομως μπριζολα.εχει στο παγκρατι στην Υμμητου ενα ¨πηνελοπη κ μνηστηρες¨λεγεται εχει ζωντανη μουσικη κ καθε κυριακη που περναγα πραγματικα γινοταν χαμος απο κοσμο κ γλεντι.αν θες νομιζω μπορεις να βρεις πληροφοριες κ τηλ αμα κανεις αναζητηση στο ιντερνετ.δυστηχως δεν ξερω καποιο αλλο κοντα.:oops::oops:
Link to comment
Share on other sites

Σευχαριστω πολυ για την απαντηση, δυστυχως ειναι αρκετα ακριβο απο οτι ειδα (9 ευρω η χωριατικη καλε!!) αλλα και παλι σε ευχαριστω, κατι σε αυτο το πνευμα ψαχνω!

Link to comment
Share on other sites

Σευχαριστω πολυ για την απαντηση, δυστυχως ειναι αρκετα ακριβο απο οτι ειδα (9 ευρω η χωριατικη καλε!!) αλλα και παλι σε ευχαριστω, κατι σε αυτο το πνευμα ψαχνω!
ααα!!!!τοσο φθηνο!!!φαντασου εμενα κοντα κ δεν εχω παει ουτε μια φορα:lol::lol: αν τους ρωταγες να σου βγαλουν μια τιμη για συγκεκριμενο μενου?δεν χανεις τιποτα,ερωτηση θα κανεις δεν εισαι υποχρεωμενη να πας κιολας.κατι αλλο δεν μου ερχεται τωρα,ισως προς καρεα καισαριαννη?δεν μπορει κατι θα εχει...κοιτα που μου ηρθε νωρις το αλτσχαϊμερ κ ξεχασα την γειτονια μου:confused::confused::confused:
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

επανηλθα λοιπον μικρη βουλη στην πλατεια βαρναβα,οικογενειακο μαγαζακι,ωραια ελλας(αν θυμαμαι καλα)λιγο πιο πανω κρισιλα,ειναι σε μονοκατοικια αυτο

Link to comment
Share on other sites

Το ωραια ελλας φαινεται αρκετα καλο, ευχαριστω!! Μου ειπαν και ενα αλλο στο γαλατσι, οι λευκες, που και αυτο ειναι πολυ ωραιο οποτε ειμαι αναμεσα σε αυτα!

Link to comment
Share on other sites

Το ωραια ελλας φαινεται αρκετα καλο, ευχαριστω!! Μου ειπαν και ενα αλλο στο γαλατσι, οι λευκες, που και αυτο ειναι πολυ ωραιο οποτε ειμαι αναμεσα σε αυτα!
αντε με το καλο να σας ζησει το παιδακι σας να ειναι παντα γερος κ καλοτυχος
Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...