Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΠΟΛΥΧΡΩΜΑ ΣΠΙΡΑΛ ΓΛΥΦΙΤΖΟΥΡΙΑ ΚΑΝΕΙΣ;


yola

Recommended Posts

το τιρκουάζ εμένα δε μου κάνει... είναι εντελώς παράταιρο :(

το βράδυ που θα ανεβάσω φωτό απ τις παιδικές μπομπονιέρες (Εκεί θα τα έβαζα, έχω ακριβώς 40 τμχ) θα δεις

 

 

σορρυ που δεν μας βγαίνει :(

είχα ψηθεί και για τα 60 ευρώ :lol:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Έχει όμως λευκό-τυρκουάζ που μπορούμε να παραγγείλουμε και λιγότερα από 100.

 

μπορεί να χρειαστώ άλλα 40 εγώ.. το σκέφτομαι.. :roll:

[url=http://lilypie.com][img]http://b2.lilypie.com/DLGCp3/.png[/img][/url]
Link to comment
Share on other sites

Έχει όμως λευκό-τυρκουάζ που μπορούμε να παραγγείλουμε και λιγότερα από 100.

 

μπορεί να χρειαστώ άλλα 40 εγώ.. το σκέφτομαι.. :roll:

 

ΟΚ το κανονίζουμε αν είναι.

 

σορρυ που δεν μας βγαίνει

είχα ψηθεί και για τα 60 ευρώ

Κρίμα.

Έχω αγωνία να δω τις μπουμπουνιέρες!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Koritsia tsekarete και τη διευθυνση που λεει η Βενια......ειναι φθηνοτερα εκει......

 

 

http://parents.org.gr/forum/viewtopic.php?t=4743&start=360

“Itʼs difficult to get someone to understand something when his salary depends upon his not understanding it.”

Al Gore - An Inconvenient Truth

Link to comment
Share on other sites

Koritsia tsekarete και τη διευθυνση που λεει η Βενια......ειναι φθηνοτερα εκει......

 

 

http://parents.org.gr/forum/viewtopic.php?t=4743&start=360

 

Αυτοί θέλουν ΑΦΜ και δεν έχω :(

Θα ήθελα να πάω να τους δω, προμηθεύουν και το Luxor στην Μπενάκη αυτοί, ένα μαγαζί με γλυκά τόσο λαχταριστά που θέλω να το ληστέψω :cool:

Link to comment
Share on other sites

μάθε πληροφορίες, κόστος, χρόνο παράδοσης και ΑΦΜ μάλλον έχουμε :wink:

 

 

 

 

 

 

(ε να κάνει κάτι και η "πεθερούλα" μου :evil: )

 

 

 

edit

Κρίμα.

Έχω αγωνία να δω τις μπουμπουνιέρες!!

καλέ δεν είναι τίποτα οι μπομπονιέρες μας

πουγκιά έχω κάνει για τα παιδιά γεμάτα με καραμέλες γλειφιτζουράκια μικρά και τέτοια σκατολοΐδια για να με βρίζουν οι γονείς :lol:

απλά έχω μέσα σαν δωράκι κι αυτά που κάνουν τις μπουρμπουλήθρες

Link to comment
Share on other sites

Ωριωνομαμά μπορείς να μάθεις γιατί πήζω στη δουλειά και δε με βλέπω να προλαβαίνω σήμερα καθόλου;;;

getta 210 9889245 έχει και αποθήκη στην Ηρακλείου δεν ξέρω αριθμό...

Link to comment
Share on other sites

έψαξα όλη τη σελίδα τους και δεν είδα πουθενά αυτά που λέμε εμείς (μεγάλα στρογγυλά δίχρωμα)

ντρέπομαι να τους πάρω χωρίς να έχω κωδικό και να τους ρωτάω αν έχουν το είδος και πόσο κάνει :oops:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ωριωνομαμα στειλε ενα μειλ στη Venia.......ειπε οτι τα ειδε εκει.......θα ξερει να σε κατατοπισει......

αφου ηξερε και τιμη θα τα χει δει....

Εγω παλι δεν νομιζω οτι ειναι ντροπη να παρεις τηλεφωνο στο καταστημα και να ρωτησεις αν εχουν μεγαλα διχρωμα γλειφ.......

“Itʼs difficult to get someone to understand something when his salary depends upon his not understanding it.”

Al Gore - An Inconvenient Truth

Link to comment
Share on other sites

Χίλια συγνώμη... Σήμερα ήταν εφιαλτική μέρα στη δουλειά, είχαμε και ετοιμασίες στο σπίτι γιατί αύριο είναι η πρώτη μέρα νηπιαγωγείο για τον Ωριωνάκο και σταθμός για τη Φοιβούλα και είχαμε γραμμή παραγωγής λούσιμο-αυτιά-χτένισμα-νύχια-δόντια και ύπνο νωρίς και μόλις τώρα έκατσα...

Είχα σκοπό να κορδελιάσω τις προσκλήσεις απόψε αλλά δεν ξέρω αν θα τα καταφέρω.

 

Θα προσπαθήσω να τηλ. αύριο στο getta αν και μπορεί να είναι αργά για σένα μαμά του Ωρίωνα ε;...

Κι εγώ νομίζω πως δεν είναι ντροπή να ρωτήσουμε αν και όταν τους πρωτοπήρα να ρωτήσω που ακριβώς είναι στην Ηρακλείου και αν κόβουν απόδειξη δεν ήταν και πολύ εξυπηρετική η κυρία που μου μίλησε...

Θα στείλω πμ στη Βένια να μου πει διεύθυνση μπας και πεταχτώ αύριο από εκεί ingognito μιας και έχω πάρει άδεια να ξεπροβοδίσω τα παιδάκια μου στο σχολικό :D

Μαμά του Ωρίωνα, αν βρω τα γλειφ που σε ενδιαφέρουν θες να μου στείλεις το τηλ. σου να σε ειδοποιήσω;;;

Link to comment
Share on other sites

νι νι! πες μου αν τα βρεις και θα σου στείλω και τηλ κι απ όλα :D

 

(και μετά θα με βρείτε κρεμασμένη ανάποδα μόλις πω στον Αργύρη μου ότι θα προσθέσω κι άλλα γλυκά στην παιδική μπομπονιέρα που είναι ένα μεγάλο πουγκί με καραμέλες γλειφιτζούρια και ζελεδάκια ως τη μέση :lol: )

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς δεν το βρήκα το getta στην Ηρακλείου, μάλλον θα είναι αποθήκες και δεν έχει διακριτικά απ᾽ έξω... Έκανα αρκετές βόλτες στην περιοχή αλλά τζίφος, οπότε γλυφιτζούρια φτηνά γιόκ.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Βέρα, τους πήρα και δεν μου είπαν που είναι στην Ηρακλείου, μου είπαν να πάω στην Μπενάκη στο Luxor αν θέλω να ψωνίσω... Δεν ήταν και πολύ εξυπηρετική η τύπισσα... :?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 χρόνια μετά...

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...