Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

..το προβλημα ειναι ενα αγορι


Recommended Posts

καλησπερα,τελη γεναρη γνρισα εναν φιλο της καλυτερης μου φιλης ο οποιος σε μια συνομιλια στο φασεμποοκ με ειδε και με εκανε αδδ μετα απο ενα μηνα καπου σχολιασα και σχολιασε και εκεινος αμεσως το ιδιο βραδυ ρωτησε τη φιλη μου αν ειμαι καλη''γκομενα''οταν εκεινη του ειπε γιατι ρωτας ειπε ετσι απο περιεργεια..μετα απο δυο μερες βγηκαμε μεγαλη παρεα και φαινοταν να με κοιταει,με πειραζε,μου πεταγε χαρτακια κτλπ..η φιλη μου τον ρωτησε πως σου φανηκαν τα παιδια και πηγε στο ψητο η κατερινα που ρωτησες και ολας και λεει εκεινος καλη ''γκομενα'' ειναι αλλα γιατι ρωτας ξερεις κατι?αυτος ηταν κολλημενος αρκετο καιρο με μια κοπελα μετα απο το βραδυ που βγηκαμε εμαθα οτι ξεκολλησε με αυτην.σε ενα παρτι με ειδε και με χαιδεψε στο κεφαλι εγω βλακεια μου τον χαιρετησα ψυχρα χαμογελοντας του και λεγοντας του μονο γεια σου τι κανεις :-D μετα απο λιγες μερες εμαθα οτι τα εφτιαξε με μια πρωην του ομως τσακωνοντε πολυ και τον εχει λιγο απομονομενο απο τους φιλους του!γενικα ειναι φιλικος αλλα εμενα αυτο που με στεναχωρει ειναι οτι αυτο το αγορι εχει ολα οσα εχει και το αγορι των ονειρων μου και τον εχει καποια αλλη και οχι εγω..η κολλητη μου λεει οτι του αρεσω εμφανισιακα το ειπε και μονος του αλλα τον εχει αλλη..εγω που στεναχωριεμαι που το αγορι των ονειρων μου το εχει μια αλλη ομως..?:?:???:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


γεια σου Κατερινα,την επομενη φορα που θα τον συναντησεις χαμογελα του και δειξτου το πρασινο φως!μην εισαι ψυχρη μαζι του γιατι θα νομιζει οτι δεν ''γουσταρεις''.με βαση τα οσα λες του αρεσεις ,και να ξερεις θα του αρεσεις περισσοτερο αν δει κατι κ απο σενα.χωρις να το παρακανεις,να εισαι γλυκια και ευδιαθετη.οσο για την πρωην του που τα ξαναβρηκανε μου φαινεται ληξαν.

Link to comment
Share on other sites

γεια σου Κατερινα,την επομενη φορα που θα τον συναντησεις χαμογελα του και δειξτου το πρασινο φως!μην εισαι ψυχρη μαζι του γιατι θα νομιζει οτι δεν ''γουσταρεις''.με βαση τα οσα λες του αρεσεις ,και να ξερεις θα του αρεσεις περισσοτερο αν δει κατι κ απο σενα.χωρις να το παρακανεις,να εισαι γλυκια και ευδιαθετη.οσο για την πρωην του που τα ξαναβρηκανε μου φαινεται ληξαν.

 

ομως απο οσα ξερω και μου εχουν πει,επειδη ειναι ενα πολυ ομορφο αγορι δεν θελει η κοπελα που του αρεσει να τον επιβαιβεωνει για αυτο..ετσι πιστευει οτι την εχει του χεριου του...''κολλαει''αν τον προσγειωσει και του αν του δωσει να καταλαβει οτι ειναι ενα απλο αγορι οπως ολα τα αλλα..!

Link to comment
Share on other sites

αγαπητη κατερινα,

θα ηθελα πολυ να σου δωσω μια σαφη απαντηση σ αυτο που σε προβληματιζει αλλα δεν ξερω αν ενδεικνεται στο φορουμ μια κ δεν ειμαι ειδικος..

ωστοσο απο την εμπειρια μου στη ζωη κ μονο σου ευχομαι κ ειμαι σιγουρη οτι ο αντρας των ονειρων σου θα ειναι καποιος που δεν θα χρειαστει να "μεθοδευεις" τις κινησεις σου για να ειστε μαζι.. :wink:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Να του δείξεις πως είσαι ΄΄φιλική μαζί του,χωρίς όμως να πέσεις στα πόδια του,θα είσαι κιουρια!μολις κάνει το πρώτο βήμα μετά είναι στο χέρι σου να του φερθεις με το σωστο τροπο .αν και όταν οι άνθρωποι ταιριάζουν δεν χρειάζονται παιχνίδια και ειδικοί χειρισμοί.

Link to comment
Share on other sites

θα τον παίξεις, δεν είπαμε να πας να συρθείς στα πόδια του....παίξτον με τα μάτια όταν τον ξαναδείς, πήγαινε και χαιρέτησε τον πρώτη.....γενικά μια θα είσαι γλυκιά και μια ζόρικη και λίγο αδιάφορη...ψήστον να ροδοκοκκινήσει.

Link to comment
Share on other sites

Συστήνω ασκήσεις χαλάρωσης...γενικά..αααα και αδιαφορία ...ως εκεί που δεν πάει όμως, δηλαδή του τύπου σε βλέπω και επιδεικτικά δεν σου δίνω σημασία...δεν υπάρχεις παιδί μου πώς το λένε...του τύπου ααα είσαι και εσύ εδώ? δεν σε πρόσεξα καλέ μου...παράλληλα, αν είναι δυνατό, φρόντισε να μάθει ότι δήθεν βγαίνεις με κάποιον άλλον... 8-):cool:

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...