Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Κέντρα δημιουργικής απασχόλησης


Recommended Posts

Θα ήθελα να ρωτήσω αν έχετε εμπειρία από κέντρα δημιουργικής απασχόλησης...αν είστε ευχαριστημένες και γενικά με τι ασχολούντε τα παιδάκια.Σκέφτομαι να γράψω τη κόρη μου μέσω του έσπα και θα ήθελα να ακούσω εμπειρίες!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Τα κέντρα αυτα είναι πολυ καλα δούλευα για 2 χρόνια κ τώρα έχω κ εγω τέτοιο είναι πολυ καλο γιατι τα παιδια είναι διαβασμενα

Ζω τις πιο ευτυχισμενες μέρες χάρη στον άντρα της ζωής μου <3

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Θα ήθελα να ρωτήσω αν έχετε εμπειρία από κέντρα δημιουργικής απασχόλησης...αν είστε ευχαριστημένες και γενικά με τι ασχολούντε τα παιδάκια.Σκέφτομαι να γράψω τη κόρη μου μέσω του έσπα και θα ήθελα να ακούσω εμπειρίες!

 

Υποθέτω εννοείς αυτά που συγχρηματοδοτούνται από το ΕΣΠΑ (ΕΥΔ ΕΠΑΝΑΔ), υλοποιούνται με δικαιούχο την ΕΕΤΑΑ και αναδόχους τα ΚΔΑΠ και ΚΔΑΠ-ΜΕΑ, Δημοτικούς και Ιδιωτικούς Βρεφονηπιακούς Σταθμούς και Παιδικούς Σταθμούς. Μιλάς για το Πρόγραμμα Εναρμόνισης ΟΙκογενειακής και Επαγγελματικής Ζωής και προφανώς για το δεύτερο κύκλο του, το σχολικό έτος 2012-2013. Βγήκε πρόσφατα (την περασμένη εβδομάδα) πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος προς τους αναδόχους και τις ωφελούμενες μητέρες για υποβολή δικαιολογητικών προς την ΕΕΤΑΑ. Πρόσεξε όμως, η φετεινή πρόσκληση θέτει ως προϋπόθεση συμμετοχής των γυναικών, το οικογενειακό τους εισόδημα να μην ξεπερνά τα 40.000,00 ?.

Link to comment
Share on other sites

Υποθέτω εννοείς αυτά που συγχρηματοδοτούνται από το ΕΣΠΑ (ΕΥΔ ΕΠΑΝΑΔ), υλοποιούνται με δικαιούχο την ΕΕΤΑΑ και αναδόχους τα ΚΔΑΠ και ΚΔΑΠ-ΜΕΑ, Δημοτικούς και Ιδιωτικούς Βρεφονηπιακούς Σταθμούς και Παιδικούς Σταθμούς. Μιλάς για το Πρόγραμμα Εναρμόνισης ΟΙκογενειακής και Επαγγελματικής Ζωής και προφανώς για το δεύτερο κύκλο του, το σχολικό έτος 2012-2013. Βγήκε πρόσφατα (την περασμένη εβδομάδα) πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος προς τους αναδόχους και τις ωφελούμενες μητέρες για υποβολή δικαιολογητικών προς την ΕΕΤΑΑ. Πρόσεξε όμως, η φετεινή πρόσκληση θέτει ως προϋπόθεση συμμετοχής των γυναικών, το οικογενειακό τους εισόδημα να μην ξεπερνά τα 40.000,00 ?.

 

Ναι για αυτό λέω..Δε το ξεπερνάω το όριο για την ακρίβεια είμαι πολύ μακρυά από αυτό το εισόδημα!

Link to comment
Share on other sites

Αν προκειται για κεντρο δημιουργικης απασχολησης μπορω να σου δωσω πληροφοριες,γιατι πηγαινα φετος το γιο μου

 

 

Ναι άμα σου ήταν εύκολο μα μου στείλεις ένα μύνημα!!Σε ευχαριστώ πολύ!!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...