Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

μπομπονιερα φορεματακι


etheodor

Recommended Posts

ψαχνω μπομπονιερα φορεματακι εχετε κατι υποψιν σας? εχω βρει καποιες μεσω ιντερνετ αλλα εχουν εξωφρενικες τμες. ξερετε καποιο μερος να μπορω ν αγορασω μονο το φορεματακι κ να το γεμισω εγω με τουλι κ κουφετα?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγώ είχα βρεί στον Σοφρωνά (στο μετρό Ηλιούπολης) όταν πήγα τυχαία τις προάλλες...Δεν θυμάμαι καν πόσο τα είχε! Απλά ξέρω οτι έχει. Με το καλό η βάφτιση!

10/1/1998 Πρώτη φορά μαμά: Ο Ραφαήλ έρχεται στη ζωή μου!

TpqWp2.pngIgXop2.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
ψαχνω μπομπονιερα φορεματακι εχετε κατι υποψιν σας? εχω βρει καποιες μεσω ιντερνετ αλλα εχουν εξωφρενικες τμες. ξερετε καποιο μερος να μπορω ν αγορασω μονο το φορεματακι κ να το γεμισω εγω με τουλι κ κουφετα?

 

ειχα πάει στα euroshop και είδα αυτό που ζητάς το είχε 0,80 λεπτά το ένα... αν θες πάνε σε ένα euroshop της περιοχής σου και δες αν μπορούν να σου παραγγείλουν ...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγω σε λιγες μερες που βαφτιζω την κορη μου πηρα αυτες

http://www.thinkpink.gr/Product.asp?id=253 οι οποιες απο κοντα ειναι πολυ πιο ομορφες.

tyazp2.png

C9SDp2.png

 

Και το κοριτσακι μας ηρθε στις 10/10/11.

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...