Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

διαφορες χαρακτηριστικων προσωπου


Recommended Posts

καλημερα κοριτσια.ειμαι μια νεα μανουλα 10 ημερων μιας ομορφης μπουμπους.ολη μερα παρατηρω μεσα σε ολα και τα χαρακτηριστικα του μωρου μου και βλεπω διαφορες.π.χ το ενα αυτακι ειναι πιο μεγαλο και πεταχτο απο το αλλο.το ενα ρουθουνακι πιο ανοιχτο-μεγαλο απο το αλλο,το ενα ματακι επισης.

εχετε παρατηρησει εσεις κατι αναλογο σε τοσο βρεφακια?

πρωτη φορα μαμα βλεπετε και ολα τα ψυριζω...

ξερω οτι και τα δικα μας χαρακτηριστικα δεν ειναι ιδια αλλα της μπεμπας εχουν μεγαλες διαφορες.

τα φιλια μου.

νεα ζωη....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μην ανησυχείς, είναι φυσιολογικό!!Και τις δικιάς μου τα αυτάκια ήταν κολλημένα και τα ρουθουνάκια της σαν τσαλακωμένα, αλλά σιγά σιγά διορθώνονταν από μόνα τους καθώς μεγάλωνε, μέχρι τους 2 μήνες είχε ισιώσει!!!Να σου ζήσει και να την δεις όπως επιθυμείς!!!!

Link to comment
Share on other sites

με "ανησυχει" η διαφορα σε "ιδια" χαρακτηριστικα.το ενα αυτι αλλιως απο το αλλο π.χ.

εννοειται να ειναι γερο πανω απ'ολα,δεν χρειαζεται να το λεμε.

νεα ζωη....

Link to comment
Share on other sites

γιατι εμεις εχουμε τα τελοια χαρακτηριστικα?το ενα φρυδι διαφορετικο απο το αλλο.και γενικα αν δεις η μια πλευρα μας ειναι διαφορετικη απο την αλλη

Link to comment
Share on other sites

Τελικα μονο το δικο μου παιδι βγηκε τέλειο..πανεμορφο αψεγαδιαστο:D:D

μονο που εμοιαζε με μαιμουδακι απο την τριχα

Μην σκας ολα αυτα που βλεπεις θα αλλαξουν εκπληκτικα!! Βγαλε φωτο να εχεις να θυμασαι

p7z6p3.pngsQqep3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

μην ανησυχεις καθολου...καποια "στραβα" θα φτιαξουν μην ξεχνας οτι μεσα στην κοιλιτσα μας εχουν λιγο χωρο να κινηθουν οποτε περιοζονται θα στρωσουν ολα θα δεις...να την χαιρεσε την μικρουλα σου...

Link to comment
Share on other sites

Τελικα μονο το δικο μου παιδι βγηκε τέλειο..πανεμορφο αψεγαδιαστο:D:D

μονο που εμοιαζε με μαιμουδακι απο την τριχα

Μην σκας ολα αυτα που βλεπεις θα αλλαξουν εκπληκτικα!! Βγαλε φωτο να εχεις να θυμασαι

Τι μου θύμισες τώρα...Όταν γεννήθηκε η μικρή νομίζαμε πως βλέπαμε το ωραιότερο μωρό στον κόσμο.Λέγαμε κιόλας μεταξύ μας πόσο άσχημα γεννιούνται συνήθως τα μωρά και πόσο ωραίο το δικό μας.Την βλέπαμε άσπρη,στρογγυλοπρόσωπη

,κούκλα.Την πρώτη μέρα που την έγδυσα για να την κάνω μπάνιο,είδαμε ΤΗΝ τρίχα στην πλάτη.Μετά προσέξαμε τις φαβορίτες του Κόκκοτα.Μετά μας φάνηκε λίγο κοκκινομούρικο.Μετά πως από την μια μεριά το κεφάλι είναι πλακουτσωτό...μετά πως έχει καρούμπαλο από την βεντούζα...Τώρα βλέπω φωτογραφίες της νεογέννητο και λέω "κοίτα πως ήταν το πιθήκι μου".Ενώ τώρα είναι κουκλάρα.Θέλω να δω τι θα λέω σε κανά εξάμηνο.

NVVvp2.png
Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...