Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Recommended Posts


Διαφημίσεις


Eίχε κάνει σε αυτόν τον χώρο η δουλειά μου, εκδήλωση Χριστουγέννων για τα παιδιά.Ο χώρος είναι πολύ όμορφος με τζαμαρίες παντού,φωτεινός,μεγάλος,αρκετό χώρο για πάρκινγκ. Δεν ξέρω περισσότερα όμως για τιμές κτλ μπορείς να κλείσεις ραντεβού και να το δεις κ απο κοντά.πιστεύω ότι θα συνεργάζονται και με εταιρείες catering και οι ίδιοι αλλιώς μπορείς να φέρεις κάποιο άλλο εσύ..

Σε εμάς στην εκδήλωση των παιδιών είχαν κάποιο catering,αλλά δεν ξέρω ποιό,ήτων όμως μπουφές,πρωινή ώρα πολύ λιτά τα πράγματα

Link to comment
Share on other sites

σε ευχαριστω πολυ θα κλεισω ραντεβου αλλα θελω να μαθω εντυπωσεις πριν παω..

 

καλές απο την μεριά μου;) για πρωινή εκδήλωση τέτοιου είδους.Η ώρα η καλή εύχομαι!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Διαφημίσεις

  • 1 month later...

giasof αν ενδιαφερεσαι ακομα για το Ελαιων λοφτ, στειλε τους email, ειναι εξυπηρετικοτατοι, θα σου στειλουν μενου και τιμες με λεπτομερειες. Ρωτησαμε για τον γαμο της ξαδερφης μου, δεν εχουν αποφασισει ακομα τα παιδια, μακαρι να ειχαμε περισσοτερες πληροφοριες...

LQvip2.png
Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Πηγα προσφατα σε μια βαπτιση και ηταν πολυ ομορφα! Το φαγητο ηταν απλα ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟ , ωραια θεα και γενικα πολυ καλη λυση για δεξιωσεις ανοιξη και φθινοπωρο (το καλοκαιρι θα πεοτιμουσα κατι μιο ανοιχτο)

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...