Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΚΟΥΚΕΤΕΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ


Recommended Posts

Ετοιμαζόμαστε για μετακόμιση σε νέο σπίτι και είμαστε στην αναζήτηση κουκέτας όσες κοπέλες είστε από Θεσσαλονίκη δώστε μου τα φώτα σας γιατί με δύο μωρά 2μιση χρόνων και 6 μηνών δεν έχω τον τρελό χρόνο για ψάξιμο.Αν έχουν και site στο Internet ακόμα καλύτερα.Αντε κορίτσια δώστε μια χείρα βοηθείας :)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Η υφαντιδης ή πατρης απο όσο είχα ψάξει έχουν τις καλύτερες και πιο βολικές για μικρά δωμάτια ιδέες.Καθως επίσης και πανεμορφα σχέδια.Έχουν και οι δυο site αλλα δυστυχώς τώρα γράφω απο κινητό και δεν μπορώ να σου τα δόσω.

rQGhp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 2 χρόνια μετά...

εμεις πηραμε απο το paidiko-epiplo.gr και ειμαστε πολυ ευχαριστημενοι . Υπαρχει και site

αν θελεις δες το

Από τότε που κουράστηκα να ψάχνω, έμαθα να βρίσκω. Και από τότε που ο άνεμος μού εναντιώθηκε, έμαθα να σαλπάρω με όλους τους ανέμους. Φ. Νίτσε

Link to comment
Share on other sites

κορίτσια μου σκεφτόμαστε να πάρουμε κουκέτα για το παιδικό δωμάτιο λόγω χώρου.

μπορεί κάποια να βοηθήσει??????

υπερ και κατά?

ο άντρας μου νομίζει πως δεν θα βολέψει κάθολου. θα με δυσκολεύει στο στρώσιμο και επίσης μην έχουμε κανένα ατύχημα....

μπορείτε να μου πείτε τη γνώμη σας?????

 

ευχαριστωωωωωωωω

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Διαφημίσεις

Νομίζω πως απο 5 και πάνω να είναι σε κουκέτα. Εγώ αντιμετώπισα και το άλλο πρόβλημα. Εχω στον μικρό μου (ειναι πανω απο 4), υπερυψωμένη κουκέτα, και επειδή αρρώσταινε συχνά απο γαστρεντερίτιδες τράβηξα τα πάνδεινα, γιατι δεν προλάβαινε να κατέβει κάτω και οι κουβέρτες και το στρώμα ήταν χάλια. Αστα.

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...