Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Iδρυμα που να δεχεται παιχνιδια?


Recommended Posts

Καλη σας μερα!Μηπως γνωριζετε καποιο ιδρυμα,βρεφοκομειο η ορφανοτροφειο που μπορω να χαρισω παιχνιδια απο βρεφικη ηλικια εως 5-6 ετων?Και καποιο τηλεφωνο επικοινωνιας ισως?Σας ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερα σιγουρα ξερω οτι δεχονται στο πικπα στο χαμογελο του παιδιου και στα κουτια με αγαπη η στην ενορια σου και τα δινουν οπου υπαρχει αναγκη αν θες καποιο συγκεκριμενο τηλ πες μου.Ελπιζω να βοηθησα.Μπραβο σου που θελεις να βοηθησεις!

Να διαβασε και απο εδω το μηνυμα της Θωμαης

http://parents.org.gr/forum/showthread.php?t=109191

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Xαρίσαμε πριν από κάποιους μήνες παιχνίδια στον σύλλογο "Φλόγα".Είναι σύλλογος γονέων παιδιών με νεοπλασματική ασθένεια.και φιλοξενούνται τα αγγελούδια τους στα ογκολογικά τμήματα του Αγλαία Κυριακού και του Παίδων.Παιδιά από όλη την Ελλάδα, από την Ρόδο μέχρι την Αλεξανδρούπολη βρίσκουν εκεί καταφύγιο για όσο καιρό διαρκεί η θεραπεία τους.Δωρίζονται μόνο παιχνίδια, για να περνάνε όσο πιό οικεία και ευχάριστα αυτές τις δύσολες στιγμές.Εμάς μας έστειλαν ευχαριστήριο γράμμα που έχω μονίμως καρφωμένο στο ψυγείο μου και με συγκινεί κάθε φορά που το διαβάζω.Πιστεύω ότι αξίζει όσο τίποτα στον κόσμο να δώσουμε έστω και το ελάχιστο από τα παιχνίδια μας που κάθονται μήνες σε κουτιά και που μπορεί να κάνουν ευτυχισμένη μια γλυκειά ψυχούλα που δίνει αγώνα-και συγχρόνως-μάθημα ζωής....Συγνώμη για την μαυρίλα,απλώς μερικές φορές σκέφτομαι ότι με το ελάχιστο από εμάς,ισως και να χαρίσουμε χαρά σε γονείς και παιδιά που από πολύ νωρίς ζουν τον γολγοθά τους:(.

 

Τηλ. επικοινωνίας:2107772421-2107485000

Αιγίου 6-8, Γουδί.

http://www.floga.org.gr

ΜΠΑΜΠΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ(12/04/96 βρήκα το άλλο μου μισό)

ΣΤΕΛΙΟΣ 11/06/07

ΖΟΥΖΟΥ 26/07/10

Σας αγαπάω πολύ...

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω τα βρεφικά δεν τα δίνουν στα μωράκια για να μην κολούν μεταξύ τους ιωσούλες από τις κουδουνίστρες. το ξέρω γιατί είμαι από το Μητέρα και δίνω ρουχάκια όπως και όταν ήμουν μικρή η μαμά μου έδινε ότι δεν χρειαζόμασταν εκεί.

hDxrp3.pnghkS0p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...