Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

Love Parents.org.gr? Tell a friend!

Καλύτερη επιλογή για ψώνια!

Recommended Posts

Κορίτσια, άρχισαν οι εκπτώσεις και θέλω να μου πείτε την γνώμη σας ,που να πάω...για να βρω συγκεντρωμένα καταστήματα με πραγματικά καλές τιμές. mall athens?metro mall?factory?κάπου αλλού?χρειάζομαι μπουφάν,2 φόρμες και πιτζάμα για το παιδί και ένα ζευγάρι γόβες για μένα και παπούτσια για τον άνδρα μου. δεν έχω διάθεση να ψάξω πολύ και έχω καιρό να πάω για ψώνια γιαυτό έχω χάσει λίγο την επαφή.αν έχετε καμία ιδέα πείτε μου!Ευχαριστώ πολύ!

Διαφημίσεις

Κορίτσια καλημέρα!!! Άνοιξε καινούριο κατάστημα στο mall με εκπτώσεις 50 % σε όλα τα είδη ρουχισμού (για μαμά -βρέφη -παιδιά) , εκτός από αυτά για νεογέννητα που έχουν κάποιες προσφορές του τυπου 2 και 1 δώρο. Επίσης προσφορές σε διάφορα είδη βρεφικού εξοπλισμού της τάξης των 20-30%.

Συμβουλή 1) μην πάτε Σάββατο( το συγκεκριμένο είναι και τα εγκαίνια του καταστήματος) διότι και θα αγανακτήσετε από τον κόσμο και τη δουλειά σας δε θα κάνετε

2) ρωτήστε που θα σας βγάλουν την κάρτα μέλους πριν πάτε στα ταμεία διότι με ευτήν μόνο ισχύουν οι προσφορές. Σας τη βγάζει κάποια κοπέλα σε 1 λεπτό και τη χρησιμοποιείται την ίδια στιγμή... Καλά ψώνια!!!

[

Διαφημίσεις

Στο prenatal-mall πηγα το πρωι και όντως εχει πολύ καλές τιμές και μεγάλη ποικιλία!

Για ψώνια εγω θα σου πρότεινα mall(είναι το αγαπημένο μου),συνήθως βρίσκω τα πάντα.Βέβαια,το φακτορι εχει πιο καλές τιμές...αναλόγως τι ψάχνεις και πόσο εχεις κατα νου να διαθέσεις;)

Επίσης τα dpam έχουν πολύ καλές εκπτώσεις,δεν θυμάμαι ποσοστό αλλά είχε χαμηλές τιμές.

Kαλές αγορές!!!!

10Ddp3.png

OaR2p3.png

θελω να αγορασω φορμες για τα μεγαλα. σκεφτομαι να παω sprider ή zara. θα βρω λετε; αν οχι, τοτε που;

Εχει 70% έκπτωση, εγώ δεν πάω σε κεντρικά σημεία γιατί δεν έχει ποτέ τίποτα ενώ σε άλλα έχει τα πάντα.Τα zara καλά είναι αλλά τώρα τελευταία μου φαίνονται υπερτιμημένα.

U5gcp2.png

Eρωτεύτηκα!!!

θα πάω αύριο mall Και θα σας πω από Δευτέρα. πέρασα σήμερα από sprider...καλες εκπτώσεις ...αλλά δεν βρήκα τίποτα από όσα μου άρεσαν για τη μικρή μου. έχει βγάλει κάτι παλτό...κουκλίστικα..από 0 μηνών εώς 5 χρονών...πραγματικά ζεστά και κομσά..μόνο 11 ευρώ!!!στο μέγεθος που ήθελα...(ήθελα για 3 ετών να το έχει για του χρόνου,είμαστε 20 μηνών)..είχε μόνο μαύρο..και δεν ήθελα. ενημερωτικά σας το λέω.

Διαφημίσεις

Κορίτσια, άρχισαν οι εκπτώσεις και θέλω να μου πείτε την γνώμη σας ,που να πάω...για να βρω συγκεντρωμένα καταστήματα με πραγματικά καλές τιμές. mall athens?metro mall?factory?κάπου αλλού?χρειάζομαι μπουφάν,2 φόρμες και πιτζάμα για το παιδί και ένα ζευγάρι γόβες για μένα και παπούτσια για τον άνδρα μου. δεν έχω διάθεση να ψάξω πολύ και έχω καιρό να πάω για ψώνια γιαυτό έχω χάσει λίγο την επαφή.αν έχετε καμία ιδέα πείτε μου!Ευχαριστώ πολύ!

Εχεις δοκιμάσει ποτέ τα MARKS&SPENCER? Εχουν όλα αυτά που ψάχνεις και σε πολύ καλή ποιότητα. Τώρα έχουν όλοι φοβερές εκπτώσεις.

• 3 months later...

υπαρχει περιπτωση να ερθω αθηνα μετα απο ενα χρονο και δεν εχω πολλες ωρες στη διαθεση μου

για τη μικρη 19 μηνων να παω mall ή θα ειναι απλησιαστα?

Κανείς δεν μπορεί να μας κάνει να αισθανόμαστε

κατώτεροι χωρίς την άδεια μας Eleanor Roosevelt

Πες μου κάτι, θα το ξεχάσω,δείξε μου κάτι, μπορεί να μην το θυμηθώ,Βάλε με να κάνω κάτι, θα το καταλάβω Ρητό, ιθαγενών της Αμερικής