Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΠΟΤΕ ΕΤΟΙΜΑΖΟΥΜΕ ΤΑ ΧΑΡΤΙΑ ΣΤΟ ΙΚΑ(ΑΔΕΙΑ ΤΟΚΕΤΟΥ-ΛΟΧΕΙΑΣ)???


Recommended Posts

Καλησπέρα σε όλους. Θα ήθελα να ρωτήσω κάτι και ελπίζω να είναι εδώ το σωστό μέρος.

Σε λίγες μέρες θα πάρω την άδεια μου(56 μερες) ομως ειχα κάνει και τα χαρτιά μου για αναρρωτική και ακόμη δεν πέρασα επιτροπή. Όταν πάω για την διαδικασία της κανονικής μου άδειας θα ρωτήσω τι γίνεται με την επιτροπή.

Αυτό που θέλω να ρωτήσω είναι μήπως έχει συμβεί και σε άλλη κοπέλα κάτι τέτοιο.

Καλησπερα μην ανησυχεις δεν θα εχεις προβλημα.προσφατα αντιμετοπισα το ιδιο θεμα πηγα ρωτησα τι γινεται κ μου ειπε οτι δεν τιθεται θεμα..περασα επιτροπη 2 μερες πριν βγω σε αδεια τοκετού και τα πληρωθηκα ολα μαζι..

:lol:
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 76
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπερα μην ανησυχεις δεν θα εχεις προβλημα.προσφατα αντιμετοπισα το ιδιο θεμα πηγα ρωτησα τι γινεται κ μου ειπε οτι δεν τιθεται θεμα..περασα επιτροπη 2 μερες πριν βγω σε αδεια τοκετού και τα πληρωθηκα ολα μαζι..

 

Η αλήθεια είναι ότι ανησυχώ. Την Παρασκευή πάω για να κάνω τα χαρτιά μου για την άδεια! Ευχαριστώ για την βοήθεια.

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...