Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΤΡΙΤΕΚΝΟΙ


sotoszoi

Recommended Posts

ΕΛΕΟΣ!ΓΕΝΝΗΣΑ ΤΡΙΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΟ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟ ΤΟΥ 10,ΚΟΝΤΕΥΕΙ ΝΑ ΧΡΟΝΙΣΕΙ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΜΟΥ ΖΗΤΑΝΕ ΝΑ ΑΠΟΔΕΙΞΩ ΑΝ ΜΕΝΩ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ...ΓΙΑ 10 ΔΕΚΑ ΧΡΟΝΙΑ.ΛΕΣ ΚΑΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΠΟ ΑΛΛΟΝ ΠΛΑΝΗΤΗ.ΖΗΤΑΝΕ ΚΑΡΤΕΣ ΑΝΕΡΓΙΑΣ, ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΑ ΤΑΜΕΙΑ,Κ.Α.ΚΑΛΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟΝ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΣΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ ΚΑΠΟΙΟ ΠΕΡΙΟΥΣΙΑΚΟ ΣΤΟΙΧΕΙΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΕΝΑΝ ΤΟΠΟ.ΕΜΕΙΣ ΕΧΟΥΜΕ ΓΥΡΙΣΕΙ ΟΛΗ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ(ΣΥΖΗΓΟΣ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟΣ),ΔΟΥΛΕΙΑ ΟΠΟΥ ΕΒΡΙΣΚΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΤΙ?ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΚΑΝ ΑΝ ΘΑ ΤΑ ΔΩΣΟΥΝΕ.ΠΟΙΑ? ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΔΙΚΑΙΟΥΜΕ...ΠΟΥ ΤΟΣΕΣ ΚΑΙ ΤΟΣΕΣ ΤΑ ΕΧΟΥΝΕ ΠΑΡΕΙ...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπερα το ιδιο ζητησανε και στην κουμπαρα μου που γεννησε τον Ιουνιο. Τα λεφτα τουλαχιστον τα εχεις παρει η πρεπει να δωσεις τα δικαιολογητικα πρωτα? Μηπως μπορεις να με κατατοπησεις με το τι χρειαζεται? θα γεννησω και γω το φεβρουαριο τα διδυμα μου.

6Eujp3.png svAfp3.png
Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΟΤΑΝ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΠΑΡΕΙΣ ΤΑ ΜΙΚΡΟΥΛΙΑ ΑΓΚΑΛΙΑ,ΜΕ ΧΑΡΤΙΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΡΕΤΕ ΑΠΟ ΤΟ ΛΗΞΕΙΑΡΧΕΙΟ ΘΑ ΠΑΤΕ ΣΤΟΝ ΑΝΤΑΠΟΚΡΙΤΗ ΤΟΥ ΟΓΑ.ΕΚΕΙ ΘΑ ΚΑΤΑΦΕΣΕΙΣ ΤΑ ΧΑΡΤΙΑ ΣΟΥ.ΜΗΝ ΞΕΧΑΣΕΙΣ ΝΑ ΑΝΟΙΞΕΙΣ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΣΕ ΤΡΑΠΕΖΑ ΟΧΙ ΣΕ ΕΛΤΑ ΔΕΝ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ.ΚΑΙ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ........ΚΑΛΗ ΥΠΟΜΟΝΗ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ.....

ΟΣΟ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΟΥΤΕ ΜΙΑ. ΟΥΤΕ ΤΑ ΔΥΟ ΧΙΛΙΑΡΙΚΑ ΠΟΥ ΛΕΝΕ ΟΥΤΕ ΤΙΠΟΤΑ.ΑΣΕ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΚΑΙ ΤΟ ΑΛΛΟ ΑΝ ΠΑΜΕ ΣΕ ΠΤΩΧΕΥΣΗ, ΤΑ ΧΑΝΟΥΜΕ....

Link to comment
Share on other sites

καλημερα! μην γραφεις με κεφαλαια. κοιταξτε λιγο τα αλλα ποστς που αφορουν τους τριτεκνους, θα παρετε τις πληροφοριες που θελετε. και ναι ειναι πολυ νωρις στους 10 μηνες να παρεις το επιδομα. εγω και αλλα κοριτσια εδω μεσα πληρωθηκαμε μετα απο 13 μηνες.

lRR9p3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα και την κουμπαρα μου ενω της ειχανε πει αλλα στην αρχη πριν κανενα μηνα της ειπαν οτι θα τα παρει σε 14-16 μηνες τα λεφτα, και φυσικα υπαρχει ο φοβος να μην παρει τπτ.......... και ας μην γινει πτωχευση.......

6Eujp3.png svAfp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 3 months later...

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...