Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Σοκ Έβαλε το παιδί του στο πλυντήριο για τιμωρία και πέθανε


Αννικο

Recommended Posts


Διαφημίσεις


Απαισιο απαραδεχτο :evil::evil::( δεν υπαρχουν λογια κατι τετοια ανθρωποειδη πλασματα θελω να μου φερουν εμενα αυτοι μια αιθουσα δεν ειμαι βιαιο ατομο αλλα οταν ακουω για ανθρωποειδης που κακοποιουν παιδακια μου ερχονται κατευθειαν στο μυαλο 1000+1 τροποι βασανισμοι.Για μενα επισης δεν αξιζει τιμωρια μονο αυτος που το εκνε αυτο αλλα και η γυναικα που δεν εκανε κατι (πατερα και μητερα δεν τους λεω).ακομη και αυτοι που ηξεραν και δεν εκαναν κατι.Συγωμη για το μεγαλο μηνυμα και αν φανηκα κακια

Link to comment
Share on other sites

Σημερα ειδα την Φωτογραφια του μικρου και εβαλα τα κλαμματα.Θεε μου υπαρχουν τερατα γιατι....

Και ειχε περασει πολλα πριν ειπε η γιαγια του το χτυπησου γιατι ηταν ανεπιθυμητο λεει.

Ας το αφηνει σε ορφανοτροφειο καλυτερα θα περναγε ...

Το τεραςςςς απο τον θεο να το βρει..

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς αυτοί οι άνθρωποι κάνουν παιδιά....

 

Οι γειτόνες τα θυμούνται αυτά κατόπιν εορτής. Το κλασικό μοτίβο ''όλοι ξέρουμε αλλά δεν κάνουμε τίποτα'' μέχρι να γίνει το κακό....

Αυτά (μαζί με τους γείτονες... και οι λοιποί συγγενείς)...

και οι - ουσιαστικά - ανύπαρκτες κοινωνικές υπηρεσίες...

 

Αποτρόπαιο.

Link to comment
Share on other sites

Αυτά (μαζί με τους γείτονες... και οι λοιποί συγγενείς)...

και οι - ουσιαστικά - ανύπαρκτες κοινωνικές υπηρεσίες...

 

Αποτρόπαιο.

 

αν γινεται αυτο στη γαλλια οπου οι κοινωνικες υπηρεσιες δεν ειναι ανυπαρκτες φαντασου τι γινεται αλλου!

 

τι διεστραμμενο που ειναι το ανθρωπινο ειδος!

 

δεν εχω λογια

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αυτά (μαζί με τους γείτονες... και οι λοιποί συγγενείς)...

και οι - ουσιαστικά - ανύπαρκτες κοινωνικές υπηρεσίες...

 

Αποτρόπαιο.

και που στην Γαλλία !!! που θεωρείτε πιο οργανωμένη χώρα από την δική μας

ΟΣΟ ΠΕΡΝΑΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΔΕΝΟΜΑΙ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΜΑΖΙ ΤΟΥΣ,ΠΩΣ ΘΑ ΞΕΠΕΡΑΣΤΕΙ ΤΟ ΟΙΔΙΠΟΔΕΙΟ ???????????????

1ος Αγγελος :31/10/08 ;)

2ος Αγγελος :01/04/10.:P

Link to comment
Share on other sites

Αισχος,ειμαι γονιος και δεν μπορω ουτε καν να το φανταστω..πως μπορει ενας γονιος να κανει το παιδι του να υποφερει με οποιοδηποτε τροπο και ειδικα ετσι.και να καλυπτει και η'' μανα'' τον αντρα της.ελεος..και φυλακη να μπουνε δεν αρκει..σε λιγα χρονια θα ειναι εξω ενω αυτο το αγγελουδι..

Twh6p3.png

WWMCp3.png

Link to comment
Share on other sites

τραγικοοοο πραγματικα δεν εχω λογια...:(:( και ομως συμβαινουν και στην ελλαδα....στην θεσσαλονικη στην σταυρουπολη υπηρχε ενας στο τρελοκομειο που εψησε το παιδι του στον φουρνο επειδη εκλαιγε την νυχτα....:evil::evil:δεν ηθελα να το πιστεψω οταν το εμαθα τωρα το λεω και ακομα ανατριχιαζω ντροπη τους αυτοι οι ανθρωποι δεν θα πρεπει απλα να μπαινουν σε ενα τρελαδικο η μια φυλακη αλλα θα πρεπει να σκοτωνονται με τον ιδιο τροπο:evil::evil::evil:συγνωμη αν σας ανατριχιασα παραπανω αλλα θυμηθηκα το περιστατικο μολις διαβασα την ειδηση...δεν εχω τι να πω εχω νευριασει και στεναχωρηθει πολυ.....αυτοι δεν ειναι γονεις ειναι ΤΕΡΑΤΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ...

bUfnp3.pngCxrzp3.png

"Η Μητέρα είναι ένα πρόσωπο το οποίο, βλέποντας ότι υπάρχουν μόνο τέσσερα κομμάτια πίτας για πέντε άτομα, λέει ότι ποτέ δεν της άρεσε η πίτα"

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτησω κατι...μακαβριο μεν...που δεν καταλαβα?

Το δημοσιευμα αναφερει οτι συμφωνα με το αδερφακι δεν ηταν η πρωτη φορα που συνεβαινε κατι τετοιο:confused::confused:.

Υπαρχει δλδ πιθανοτητα να εχει βαλει το παιδι στο πλυντηριο και αυτο να επεζησε:confused::confused:?

την ίδια απορία έχω κι γω.

Και την απορία γιατί δεν υπάρχει ηλεκτρική καρέκλα για στυγερά εγκλήματα.

Δε μου λέει τίποτε ότι ήταν τρελοί, αφού κυκλοφορούσαν ελεύθεροι και σκότωσαν. Επρεπε να τιμωρηθούν με τη ζωή τους.

Είχα δεί ένα περίφημο έργο, σχετικό με την ηλεκτρική καρέκλα, η ζωή του Μπιλ...με το επίθετο μετά. (ή κάπως έτσι)

Αν το έχει δεί κάποια θα έχει καταλάβει ότι δεν είναι όλες οι περιπτώσεις που στέλνονται στην ηλεκτρική καρέκλα σίγουρα άξιες για ηλεκτρική καρέκλα.

Οπότε είναι ένα δίλημμα, να υπάρχει και να κάνει και λάθη ή να μην υπάρχει καθόλου?

Πάντως όταν σκοτώνονται παιδιά τρελαίνομαι, θα είχα πάρει το νόμο στα χέρια μου.

ένα τόσο δα ανθρωπάκι με κάνει καλύτερο άνθρωπο, σ'αγαπώ!

Link to comment
Share on other sites

Τώρα είδα και το άλλο λινκ με τις δηλώσεις της γιαγιάς.

 

"Η Εβελίν Κοτ, μητέρα της Σαρλέν (της 25χρονης μαμάς του Μπαστιέν), θυμάται πόσο είχε θυμώσει η κόρη της μαζί της, όταν έμαθε ότι αποφάσισε να καταγγείλει την κακοποίηση του μικρού Μπαστιέν."

 

 

Συνένοχη και η μάνα λοιπόν. Ντροπή της!

ένα τόσο δα ανθρωπάκι με κάνει καλύτερο άνθρωπο, σ'αγαπώ!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Τώρα είδα και το άλλο λινκ με τις δηλώσεις της γιαγιάς.

 

"Η Εβελίν Κοτ, μητέρα της Σαρλέν (της 25χρονης μαμάς του Μπαστιέν), θυμάται πόσο είχε θυμώσει η κόρη της μαζί της, όταν έμαθε ότι αποφάσισε να καταγγείλει την κακοποίηση του μικρού Μπαστιέν."

 

 

Συνένοχη και η μάνα λοιπόν. Ντροπή της!

 

για σκοτωμα ετσι απλα.....ντροπη της...αυτη δεν ειναι μανα...:evil::evil: κριμα στο αγγελουδι που εφυγε ετσι απανθρωπα

bUfnp3.pngCxrzp3.png

"Η Μητέρα είναι ένα πρόσωπο το οποίο, βλέποντας ότι υπάρχουν μόνο τέσσερα κομμάτια πίτας για πέντε άτομα, λέει ότι ποτέ δεν της άρεσε η πίτα"

Link to comment
Share on other sites

Από ότι φαίνεται όλοι ήξεραν τι τράβαγε αυτή η ψυχούλα.

 

Από τους συγγενείς και γνωστούς έως τους γείτονες.

 

Και κανένας δεν έκανε τίποτε.

 

Όλοι ένοχοι είναι.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ δεν αντέχω να διαβασω τι έγινε και πως... μόνο απ΄οσα λετε εσεις κορίτσια καταλαβαίνω τι συναίβει και μου ΄ρχεται να κάνω εμετό! Ειλικρινά αισθανομαι μίσος για κάτι τέτοιους ανθρώπους... και λυπάμαι κιόλας που το λέω αλλά στην καρδιά και στο μυαλό μου υπάρχει αδιέξοδο! Ο Θεός ας αναπαύσει την ταλαιπωρημένη ψυχούλα... :(

Σ' ευχαριστώ Θεέ μου...

 

aUeJp3.png

Link to comment
Share on other sites

Την τρέλλα του καθενός την πληρώνουν μικρά παιδιά....τόσο δειλοί ήταν όλοι τους και δεν μιλούσε κανένας...να σαπίσουν όλοι τους ...ξεφτίλες!!!!!!!!

Δύο πράγματα πρέπει να δίνουμε στα παιδιά μας, βαθιές ρίζες και γερά φτερά!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...