Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΜΑΛΛΟΝ ΠΛΗΣΙΑΖΕΙ Η ΓΕΝΝΑ...


Recommended Posts

Καλημέρα κοριτσάκια μου...μάλλον πλησιάζει η γέννα του γιου μου...η ΠΗΤ μου είναι 19/06 αλλά επειδή θα κάνω καισαρική ενδέχεται να γίνει γύρω στις 09/06...

από χθες όμως έχω αίμα, οπότε μπορεί κι ακόμη νωρίτερα :?:?

 

«Να αμφιβάλεις, αν τ' άστρα είναι φωτεινά. Να αμφιβάλεις, αν ο ήλιος κινείται. Να αμφιβάλεις, αν η αλήθεια είναι αλήθεια ή ψέμα. Μα ποτέ μην αμφιβάλεις για την αγάπη μου.»

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 96
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ποπο!!Βιαστηκουλης ο μπεμπης!!

Μαλλον θελει να δει τη μαμα του!!

Αντε με το καλο κουκλα μου!Ευχομαι να πανε ολα καλα!!

Ενημερωμε μας!! :D

[/url]

s-age.png

και η Μπουλιτα μου ηρθε στον κοσμο 09/07/2008

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ πολύ κοριτσάκια μου και σε σας όλες με το καλό...

ο μπέμπης μου ναι όντως είναι πολύ βιαστικός...από την 32η εβδομάδα βάλθηκε να βγεί, αλλά τον κρατούσαμε με χάπια. Από σήμερα τα σταμάτησα τα πρε-παρ, για να δούμε! :D

 

«Να αμφιβάλεις, αν τ' άστρα είναι φωτεινά. Να αμφιβάλεις, αν ο ήλιος κινείται. Να αμφιβάλεις, αν η αλήθεια είναι αλήθεια ή ψέμα. Μα ποτέ μην αμφιβάλεις για την αγάπη μου.»

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αχ sardelaki κοντεύει η ώρα σου !!!!!!!!!!!!! :P:P

Τι καλά θα δεις επιτέλους αυτό το κεφαλάκι που το έχεις εντοπίσει φυσικά απο τώρα και το χαϊδεύεις :lol::lol::lol::lol::lol:

Με το καλό κοπέλα μου να δεις επιτέλους τον γιόκα σου!!!!!!!!!!!!!!

Εύχομαι να μην πονέσεις καθόλου εαν γίνεται και φυσικά να μας κρατάς ενήμερες!!!!!!!!!!! :wink::wink::wink:

xOSvp3.png

Link to comment
Share on other sites

Με το καλο σαρδελακι (ελπιζω να μην τρως πολλες σαρδελες και βγει ο μπεμπης διψασμενος.... :lol::lol::lol: )

 

Αχ ειναι τοσο ομορφες αυτες οι μερες της αναμονης.....

Να μην εχεις αγχος και να θυμασαι οτι ολα θα πανε περιφημα!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εφόσον θα γίνει καισαρική δεν θα πονέσω κορίτσια μου...θα έχω μετά τον πόνο της τομής.

Σας ευχαριστώ πάρα πολύ...θα σας κρατώ ενήμερες...Παρασκευή έχω πάλι γιατρό εκτός εάν μου έρθει περισσότερο αίμα. Ξέρει καμία πόσο αίμα είναι ανησυχιτικό;;;

Όταν με το καλό γεννήσω δεν θα μπορέσω να βάλω τον άντρα μου να σας ενημερώσει γιατι δεν ξέρει ούτε να τον ανοίγει τον υπολογιστή :lol::lol::lol: αλλά θα βρω άλλο τρόπο :wink:

 

«Να αμφιβάλεις, αν τ' άστρα είναι φωτεινά. Να αμφιβάλεις, αν ο ήλιος κινείται. Να αμφιβάλεις, αν η αλήθεια είναι αλήθεια ή ψέμα. Μα ποτέ μην αμφιβάλεις για την αγάπη μου.»

Link to comment
Share on other sites

Με το καλό να έρθει το ζουζούνι σου !!!

 

Εμένα είναι το πρώτο μου και εχω αρχίσει να αγχόνομαι λίγο όσο πλησιάζει η μεγάλη μέρα !

 

.png

 

Δεν σου έμεινε πολύ κι εσένα μέχρι την γέννα..μόνο μία μέρα έχουμε διαφορά

με το καλό να πάρεις αγκαλίτσα το μωράκι σου :wink: και πάνω απ΄όλα να μην αγχώνεσαι...

 

«Να αμφιβάλεις, αν τ' άστρα είναι φωτεινά. Να αμφιβάλεις, αν ο ήλιος κινείται. Να αμφιβάλεις, αν η αλήθεια είναι αλήθεια ή ψέμα. Μα ποτέ μην αμφιβάλεις για την αγάπη μου.»

Link to comment
Share on other sites

sardelaki εγώ είχα δει μία κηλίδα αίμα το πρωί, και το βράδυ γέννησα, (8 μέρες νωρίτερα από τον ΠΗΤ, αλλά με φυσιολογικό τκτ).

Είναι σίγουρα προάγγελος.

Με το καλό σου εύχομαι!! :):)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

sardelaki εγώ είχα δει μία κηλίδα αίμα το πρωί, και το βράδυ γέννησα, (8 μέρες νωρίτερα από τον ΠΗΤ, αλλά με φυσιολογικό τκτ).

Είναι σίγουρα προάγγελος.

Με το καλό σου εύχομαι!! :):)

 

Ναι ε;;; Κι εγώ πρωτάρα είμαι τώρα και δεν έχω ιδέα...από χθες πάντως βρίσκω συνέχεια λίγο αίμα στο σερβιετάκι...αλλά όταν λέμε λίγο, λίγο όντως...χθες ήμουνα στον γιατρό. Με εξέτασε και κολπικά να δεί αν έχω διαστολή αλλά δεν έχω γιαυτό μου είπε να το παρακολουθώ με το αίμα και γενικώς να είμαι σε επιφυλακή...αχ Θεέ μου! Έχω πελαγώσει τώρα...θα κάνω και καισαρική!

 

«Να αμφιβάλεις, αν τ' άστρα είναι φωτεινά. Να αμφιβάλεις, αν ο ήλιος κινείται. Να αμφιβάλεις, αν η αλήθεια είναι αλήθεια ή ψέμα. Μα ποτέ μην αμφιβάλεις για την αγάπη μου.»

Link to comment
Share on other sites

Άντε υπέροχα!!

Έχει άποψη για τη ζωή και για την πρώτη του εμφάνιση ο μπέμπης σου απ'ότι φαίνεται!! :lol::lol:

Όλα να πάνε καλά και γρήγορα να τον έχεις στην αγκαλιά σου!

Link to comment
Share on other sites

Ναι όντως πέρασε πολύ γρήγορα ο καιρός...και σε λίγο καιρό θα ανταλλάσουμε τις εμπειρίες της γέννας και πως είναι η ζωή με τα μωράκια μας :D:D

 

«Να αμφιβάλεις, αν τ' άστρα είναι φωτεινά. Να αμφιβάλεις, αν ο ήλιος κινείται. Να αμφιβάλεις, αν η αλήθεια είναι αλήθεια ή ψέμα. Μα ποτέ μην αμφιβάλεις για την αγάπη μου.»

Link to comment
Share on other sites

Εγώ δεν βλέπω την ώρα να γεννήσω...δεν ξέρω βέβαια τι με περιμένει ,αλλά ελπίζω να πάνε όλα καλά!

 

Έχω και μια πολλή μεγάλη κοιλιά ,που με ρωτάνε όλοι αν έχω δίδυμα...

 

an1cCvI0euJ1220MjcyYmR8NTYyNTg3OGRhfA.gif

Link to comment
Share on other sites

Εγώ δεν βλέπω την ώρα να γεννήσω...δεν ξέρω βέβαια τι με περιμένει ,αλλά ελπίζω να πάνε όλα καλά!

 

Έχω και μια πολλή μεγάλη κοιλιά ,που με ρωτάνε όλοι αν έχω δίδυμα...

 

an1cCvI0euJ1220MjcyYmR8NTYyNTg3OGRhfA.gif

 

Με το καλό και σε σένα :lol:

 oIKlp2.png

Link to comment
Share on other sites

Εγώ δεν βλέπω την ώρα να γεννήσω...δεν ξέρω βέβαια τι με περιμένει ,αλλά ελπίζω να πάνε όλα καλά!

 

Έχω και μια πολλή μεγάλη κοιλιά ,που με ρωτάνε όλοι αν έχω δίδυμα...

 

an1cCvI0euJ1220MjcyYmR8NTYyNTg3OGRhfA.gif

 

όλα καλά θα πάνε...είμαι σίγουρη :wink::wink:

 

«Να αμφιβάλεις, αν τ' άστρα είναι φωτεινά. Να αμφιβάλεις, αν ο ήλιος κινείται. Να αμφιβάλεις, αν η αλήθεια είναι αλήθεια ή ψέμα. Μα ποτέ μην αμφιβάλεις για την αγάπη μου.»

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...