Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

θελει να καθεται συνεχεια στο καροτσι


Recommended Posts

ελπιζω να μπορεσετε να με βοηθησετε!!!λοιπον η κορη μου ειναι 20 μηνων.απο 2,5 μηνων κοιμαται σερι ολο το βραδυ μονη της.μεχρι εδω ολα καλα.το μεσημερι ομως και σε αυτο φταιει ο αντρας μου που της το εμαθε για να κοιμηθει θελει η να καθεται στο καροτσι να την παρω ο υπνος κ να την βαλουμε στην κουνια της ή να την κουνησουμε λιγο 5-10 λεπτα κ μετα παλι κουνια...τελοσπαντων αυτο πρεπει να κοπει εδω και πολυ καιρο αλλα επειδη εγω δουλευω δεν ειμαι σπιτι το μεσημερι οποτε δεν μπορω να της το κοψω γιατι κοιμαται στο δρομο οταν επιστρεφει απο τις κουνιες που την παει η μαμα μου καθε μερα πανε σπιτι κ την βαζει στην κουνια της...

το προβλημα ομως ειναι αλλο!εδω και 2-3 βδομαδες εχει παθει μια εμμονη με αυτο το παλιοκαροτσι και οποτε το δει θελει να κατσει εκει να χουζουρεψει να παιξει κλπ.ειναι ιδιατερα δραστηριο παιδακι στις κουνιες ξεσαλωνει και μου κανει εντυπωση οταν το δει να θελει να καθεται εκει κ να παιζει μεσα στο καροτσι....

εννοειται πως οταν βγαινουμε εξω δεν καθεται με τιποτα στο καροτσι.μονο μεσα στο σπιτι θελει να το κανει αυτο!

περναει φαση?τι συμβαινει?μου εχει σπασει τα νευρα!αααα θελει να την βολταρουμε κιολας μεσα στο σπιτι για να χουζουρευει χωρις να κοιμαται!!!!please help!

tt7up3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...