Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

stolismos


litsaki

Recommended Posts


Διαφημίσεις


AN ΘΕΣ, ΕΣΤΩ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΜΟΝΟ ΙΔΕΕΣ ΚΑΙ ΕΧΕΙΣ ΛΙΓΟ ΧΡΟΝΟ ΝΑ ΔΙΑΘΕΣΕΙΣ, ΕΓΩ ΕΚΕΙ ΕΚΛΕΙΣΑ ΤΟΝ ΣΤΟΛΙΣΜΟ ΤΗΣ ΒΑΦΤΙΣΗΣ ΤΗΣ ΚΟΡΗΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕς ΠΟΥ ΒΡΗΚΑ ΚΑΙ ΦΤΙΑΧΝΕΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΠΡΩΤΟΤΥΠΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ...

(ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΤΗΛ.6944557056, 210 5321600

"DREAM SHOP")

 

ΠΑΝΤΑ ΑΞΙΑ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Virginia

σε ποια περιοχή βρίσκεται το κατάστημα που λες?Ψάχνουμε με την κουμπάρα μου για κάτι πρωτότυπο και διαφορετικό. Μηπως είδες τίποτα με πρίγκηπες?

 

ΝΑΙ, Ειχε αρκετα πραγματα με πριγκηπες, αλλα μπορει να σας δωσει ιδεες η' να σας φτιαξει κατι ποιο πρωτοτυπο απο αυτα που κυκλοφορουν στην αγορα...

Ειναι στο Χαιδαρι, δεν ξερω αν σε βολευει.........

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

geia sas 8a gino nona se ena mina peripou kai psaxno na bro stolismo gia tin ekklisia!!!an xerei kamia as me boi8isei giati to afisa teleytaio kai den xero ti na kano...... :D

 

τι εχεις στο μυαλό σου ? εχεις σκεφτεί κάτι πολυ διακριτικό με αληθινά λουλουδάκια ?

Link to comment
Share on other sites

litsaki εγω σου προτίνω αν ειναι με καλό καιρο να βγάλετε τις μπομπονιέρες εξω. να στολίσετε ενα τραπέζι που θα βάλετε τις μπομπονιέρες έπάνω (ακόμα και χωρίς καλάθια- ομορφα αραδιασμένα) και ενα τραπεζάκι υποδοχής με γυαλές με χρωματιστα νερά, κεριά, γλυφιτζουρια ... επίσης θα μπορούσες στην είσοδα του ναού να κάνεις κάτι με λουλούδια και να στολίσεις και την κολυμπήθρα και είναι υπέρ αρκετά.

.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 2 εβδομάδες μετά...

Κορίτσια καλημέρα. Μήπως έχετε καμία ιδέα και για Μαρούσι μεριά (πάλι θέμα ο μικρός πρίγκηπας) ??

Είπα να κάνω τον στολισμό μόνη μου, στον χώρο τηε δεξίωσης αλλά μετά από το χθεσινό πάρτυ που έκανα για την κόρη μου την μεγάλη, που το διοργάνωσα όλο μόνη μου τα'παιξα.

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...