Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

Love Parents.org.gr? Tell a friend!

Recommended Posts

Διαφημίσεις

Βάλαμε κι εμείς και πολλοι φίλοι μου.Πληρώνω 19? το μήνα και έχω 3 ώρες δωρεάν αστικά,20 λεπτά κινητά και ιντερνετ.Έχει διάφορα προγράματα να επιλέξεις.Από εξυπηρέτηση μέχρι στιμής είναι άψογη και προβλήματα δεν είχαμε ποτέ έδώ και 6 μήνες που την έχουμε.Είμαι πολύ ευχαριστημένη.

line_line_y_beg_40_time_1241755200_text_cf20c1c3c1d0cfd5cbc7d320cccfd520c5c9cdc1c9.gif

και εμείς έχουμε ένα πρόγραμμα με 19 ευρώ το μήνα και 200 λεπτα προς σταθερά και απεριόριστο internet. κανένα πρόβλημα. είμαστε ευχαριστημένοι. από εξυπηρέτηση δεν ξέρω να σου πω γιατί δεν έχει προκύψει κάτι προς το παρόν.

a9X0p3.pngmrSbp3.png

εγω εχω εδω και ενα χρονο. Πληρωνω 25 ευρω με απεριοριστα αστικα, υπεραστικα, ιντερνετ και 1 ωρα σε κινητα. Δεν ειχα ποτε προβλημα και φυσικα δεν πληρωνεις οτε

Διαφημίσεις

το πακετο το φτιαχνεις μονη σου. δηλ πληρωνεις 19 ευρω στανταρ κ εχεις απεριοριστο ιντερνετ. απο εκει κ περα προσθετεις οτι θελεις για παραδειγμα +3ευρω για 200λεπτα σε κλησεις σε σταθερα σε ολη την ελλαδα. ή προσθετεις +5ευρω για 20λεπτα σε κλησεις σε κινητα σε ολη την ελλαδα. επιλεγεις αναλογα με το που καλεις συνηθως. παγιο οτε δεν πληρωνεις. αυτα.. ο λογαριασμος αυτος ερχεται καθε μηνα κ οχι καθε διμηνο οπως στον οτε.

Διαφημίσεις

13877 είναι για συνδέσεις. Κορίτσια δεν εχω, το σκέφτομαι όμως. Προβλήματα σύνδεσης, να μην έχεις τ/φ όταν έχεις internet παίζουν? Και από τεχνική κάλυψη?

Διαφημίσεις

Eγω εβαλα προσφατα και μεχρι στιγμης δεν εχω παραπονο ειναι πολυ γρηγοροι στην εξυπηρετηση τους και πολυ ευγενικοι.Μια μερα δεν ειχα τηλεφωνο ενω ειχα ιντερνετ και μολις τους πηρα το διορθωσανε αμεσως.

z1QBp3.png UKB8p3.png

Πήρα τηλέφωνο για πληροφορίες, είναι λίγο πιο φτηνά από ον τελεκομς που έχω, αλλά με σύνδεση (μέχρι) 4ΜBPS, ενώ η ον μου δίνει μέχρι 24, δε θα είναι αργό? Βέβαια, έχει και "δωρεάν" χρόνο σε κινητά που δεν έχω μέχρι τώρα και δεν ξέρω αν μου χρειάζεται...

πηρα τηλ.

οσο για την ταχυτητα οσο πιανει η περιοχη!

και εγω πληρωνω οτε για 24 και δεν πιανω ουτε 8!

ρωτησα στο οτε και μου ειπε οτι αν τον κοψω τωρα θα πληρωσω 50ευρω ρητρα οποτε θα το κοψω τον αλλο μηνα!

κανι ε15-20 εργασιμες

το προγραμμα το προσαρμοζεις οπως θες!

εξοπλισμός, router είναι δωρεάν; Οδηγίες εγκατάστασης υπάρχουν ?

Μου είπαν έξοδα συνδεσης 30 ευρώ και εξοπλισμός δωρεάν. Για οδηγίες δε ρώτησα...

χθες συνδεθηκα με την cyta σε προγραμμα με 23 € με απεριοριστα αστικα και υπεραστικα, 80 min κινητα και 8 mbps internet !! Χθες το βραδυ εκανα εναν ελεγχο στην ταχυτητα μου και ηταν σχετικα αποδεκτη ..εφτασε μεχτι 6,5 mbps αν και σταθερα δεν νομιζω να ηταν πανω απο 2-3 mbps .. Σημερα το πρωι ομως (30/03/2011) η συνδεση μου εχει πολλά ..μα πάρα πολλα κολλήματα και σε ελεγχο που έκανα ειχα ταχυτητα απο 150 kbps έως 1 mbps !!!!!!! καθώς και πολλά προβλήματα με αποσυνδέσεις !!! δεν μπορουσα να τρεξω σχεδον καμια εφαρμογη τα παντα κολλούσαν ...θα μιλησω σημερα μαζι τους !!! απλα αν δεν φτιαξει κατι θα την κοψω !!! καλή η τιμή !! αλλα απο ταχυτητα ειναι νομίζω τελευταια στην Ελλάδα .. Πριν ειχα Tellas 24αρα και ταχυτητες απο 6-7,5 mbps και δεν ειχα κανενα προβλημα σε καμία απο τις εφαρμογες που έτρεχα !!! γενικά να ξέρετε ανάλογα την περιοχη που μένεται υπάρχει συγκεκριμένη ταχύτητα και μας πουλάνε φουμαρα για 24 αρες κτλ.. γενικα πανω απο 8 mbps πολυ σπανια θα πιάσετε !!! ενα άλλο μεγάλο πρόβλημα ειναι οτι το τηλέφωνο δουλευει μόνο μαζι με το router και οχι σε όλες τις μπρίζες του σπιτιου αλλα μόνο στην κεντρική. Αν δηλαδη εχεις ασύρματο ιντερνετ και θες καποια στιγμη να το απενεργοποιήσεις (για να μην τρως ολο το 24 ωρο την ακτινοβολία..απλα δεν μπορείς!!!!.Δεν ξερω αλλα ειναι πλέον πολύ προβληματισμένος !!!! :(

χθες συνδεθηκα με την cyta σε προγραμμα με 23 € με απεριοριστα αστικα και υπεραστικα, 80 min κινητα και 8 mbps internet !! Χθες το βραδυ εκανα εναν ελεγχο στην ταχυτητα μου και ηταν σχετικα αποδεκτη ..εφτασε μεχτι 6,5 mbps αν και σταθερα δεν νομιζω να ηταν πανω απο 2-3 mbps .. Σημερα το πρωι ομως (30/03/2011) η συνδεση μου εχει πολλά ..μα πάρα πολλα κολλήματα και σε ελεγχο που έκανα ειχα ταχυτητα απο 150 kbps έως 1 mbps !!!!!!! καθώς και πολλά προβλήματα με αποσυνδέσεις !!! δεν μπορουσα να τρεξω σχεδον καμια εφαρμογη τα παντα κολλούσαν ...θα μιλησω σημερα μαζι τους !!! απλα αν δεν φτιαξει κατι θα την κοψω !!! καλή η τιμή !! αλλα απο ταχυτητα ειναι νομίζω τελευταια στην Ελλάδα .. Πριν ειχα Tellas 24αρα και ταχυτητες απο 6-7,5 mbps και δεν ειχα κανενα προβλημα σε καμία απο τις εφαρμογες που έτρεχα !!! γενικά να ξέρετε ανάλογα την περιοχη που μένεται υπάρχει συγκεκριμένη ταχύτητα και μας πουλάνε φουμαρα για 24 αρες κτλ.. γενικα πανω απο 8 mbps πολυ σπανια θα πιάσετε !!! ενα άλλο μεγάλο πρόβλημα ειναι οτι το τηλέφωνο δουλευει μόνο μαζι με το router και οχι σε όλες τις μπρίζες του σπιτιου αλλα μόνο στην κεντρική. Αν δηλαδη εχεις ασύρματο ιντερνετ και θες καποια στιγμη να το απενεργοποιήσεις (για να μην τρως ολο το 24 ωρο την ακτινοβολία..απλα δεν μπορείς!!!!.Δεν ξερω αλλα ειναι πλέον πολύ προβληματισμένος !!!! :(

Εμένα πάντως μου έδωσαν τιμή 25 ευρώ για απεριόριστα αστικά-υπεραστικά, 80 λεπτά κινητά και 4 ίντερνετ, και αν ήθελα 200 λεπτά αστικά-υπεραστικά θα πήγαινε 23 ευρλω, εσύ γιατί πιο φτηνά?

Μήπως θέλει κάποιες ρυθμίσεις μέχρι να ισορροπήσει? Κι εγώ στην αρχή στην ον είχα θέμα, αλλά το διόρθωσαν...

Εμένα πάντως μου έδωσαν τιμή 25 ευρώ για απεριόριστα αστικά-υπεραστικά, 80 λεπτά κινητά και 4 ίντερνετ, και αν ήθελα 200 λεπτά αστικά-υπεραστικά θα πήγαινε 23 ευρλω, εσύ γιατί πιο φτηνά?

Μήπως θέλει κάποιες ρυθμίσεις μέχρι να ισορροπήσει? Κι εγώ στην αρχή στην ον είχα θέμα, αλλά το διόρθωσαν...

δεν ξέρω καθε μερα τα αλλαζουν αυτα fragola τωρα αν κανεις 2 συνδεσεις μαζι σου δινουν την μια δωρο λενε χαχαχαχα αληθεια ψαξτο λιγο και θα δεις !!! Μακάρι να στρωσει γιατι τωρα ειναι χάλια !!!! για να δουμε :)

• 2 months later...
  • 3 weeks later...
σήμερα πως είναι τα πράγματα με την σύνδεσή σου; ρωτάω γιατί σκέπτομαι να βάλω και εγώ cyta. απευθύνομαι στον/στην amarkou

καλύτερα πολυ καλυτερα φιλή/ε αρκετα ποιο σταθερη με ελαχιστες αποσυνδεσεις !! μην ξεχνας μονο τοτι το τηλεφωνο σου μπορει να μπαινει μονο στην κεντρικη μπριζα του οτε γιατι συνδεεται με το ρουτερ ..!