Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΑΝΤΙ ΓΙΑ ΤΡΑΠΕΖΙ ΒΑΦΤΙΣΗΣ...


Recommended Posts

ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΑΝΤΙ ΓΙΑ ΤΡΑΠΕΖΙ ΒΑΦΤΙΣΗΣ ΣΕ ΚΟΣΜΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΝΑ ΤΡΑΠΕΖΙ ΜΕ ΜΠΟΥΦΕ ΣΤΗΝ ΑΥΛΗ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ ΜΟΥ (ΓΙΑ ΟΙΚΟΝΜΙΚΟΥΣ ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΛΟΓΟΥΣ). ΟΧΙ ΜΕ ΠΟΛΥ ΚΟΣΜΟ. ΓΥΡΩ ΣΤΑ 35 ΑΤΟΜΑ-ΣΥΓΓΕΝΕΙΣ.ΘΑ ΨΗΣΩ ΤΑ ΑΡΝΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΚΟΚΟΡΕΤΣΙ ΣΤΟ ΜΠΑΡΜΠΕΚΙΟΥ ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΣΤΥΛ ΣΑΛΑΤΕΣ, ΠΙΤΕΣ, ΠΑΤΑΤΕΣ ΚΤΛ ΛΕΩ ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΩ ΜΟΝΗ ΜΟΥ. ΕΤΣΙ ΘΑ ΒΓΕΙ ΕΝΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΚΑΠΩΣ ΠΙΟ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟ. ΛΕΤΕ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΚΙΤΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΑΦΗΣΩ ΣΑΝ ΙΔΕΑ?ΤΙ ΛΕΤΕ?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΙΤΣ ΔΕ ΜΟΥ ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ. ΙΣΑ ΙΣΑ ΕΦΟΣΟΝ ΘΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΙ ΛΙΓΑ ΑΤΟΜΑ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΟΤΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΠΑΡΕΙΣΤΙΚΗ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ.

 

ΣΗΜΑΣΙΑ ΕΧΕΙ ΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΘΕΙΤΕ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΦΥΓΕΙ ΜΙΑ ΠΕΡΙΟΥΣΙΑ.

ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΧΑ ΚΙ ΕΓΩ ΧΩΡΟ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ. ΕΧΩ ΠΕΛΑΓΩΣΕΙ

Link to comment
Share on other sites

Δικιο εχετε.Χρειαζεται καλη οργανωση για να μην κουραστουμε και ιδιως εγω με το μωρο που απ' ότι φανταζομαι εκεινη την ημερα θα την εχει τη ψιλογκρινια του. Τραβαει μεγαλο λουκι κι αυτο. Πως να το κανουμε?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΕΓΩ ΒΑΦΤΙΖΩ ΤΟ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ. ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΤΙ ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΠΟΛΛΑ ΑΤΟΜΑ. ΦΑΝΤΑΣΟΥ ΜΟΝΟ ΣΤΕΝΟΙ ΦΙΛΟΙ ΚΑΙ ΣΥΓΓΕΝΕΙΣ ΓΥΡΩ ΣΤΑ 100 ΑΤΟΜΑ. ΓΕΝΙΚΑ ΨΑΧΝΟΜΑΙ. ΡΩΤΗΣΑ ΣΤΟ ΚΤΗΜΑ ΠΟΥ ΚΑΝΑΜΕ ΤΟ ΓΑΜΟ ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΛΙΓΟ ΣΤΡΙΜΩΓΜΕΝΟΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΦΑΝΗΚΕ ΑΚΡΙΒΟ.

ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΣΟΥ ΘΑ ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΣΠΙΤΙ ΟΠΩΣ ΤΟ ΠΕΡΙΓΡΑΦΕΙΣ ΑΛΛΑ ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΕ ΤΗ VANN ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΒΟΗΘΕΙΑ. ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΘΑ ΣΟΥ ΣΤΟΙΧΙΣΕΙ ΚΑΙ ΘΑ ΞΕΡΕΤΕ ΚΑΙ ΤΙ ΤΡΩΤΕ....

Link to comment
Share on other sites

ΑΠ' ΟΤΙ ΒΛΕΠΩ ΜΑΛΛΟΝ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΜΟΥ ΘΑ ΒΓΑΛΟΥΝ ΤΟ ΦΙΔΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΡΥΠΑ ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΙΣ ΕΤΟΙΜΑΣΙΕΣ. Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΜΟΥ ΘΑ ΨΗΣΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΒΡΑΔΥ (Η ΒΑΦΤΙΣΗ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΣΑΒΒΑΤΟ ΠΡΩΙ) ΚΑΙ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΕΠΙΣΗΣ ΘΑ ΕΧΟΥΝ ΕΤΟΙΜΑΣΤΕΙ ΑΠΟΒΡΑΔΥΣ. ΟΠΟΤΕ ΛΟΓΙΚΑ ΓΙΑ ΕΚΕΙΝΟΤΟ ΠΡΩΙΝΟ ΘΑ ΜΑΣ ΜΑΝΕΙ ΤΟ ΣΤΡΩΣΙΜΟ ΤΟΥ ΤΡΑΠΕΖΙΟΥ ΚΑΙ ΜΕΡΙΚΑ ΑΛΛΑ ΨΙΛΟΠΡΑΓΜΑΤΑ...ΥΠΟΘΕΤΩ ΔΗΛΑΔΗ... :roll: ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΠΕΣΩ ΠΟΛΥ ΕΞΩ ΚΑΙ ΤΡΕΧΩ ΠΑΝΙΚΟΒΛΗΤΗ!!! :lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ σπίτι θα το κάνω! Βρήκα catering με 12ε το άτομο πολύ χορταστικό μενού και τα κάνουν όλα αυτοί! Φερνουν πιάτα, ποτήρια, σερβιτόρους, κρασιά, αναψυκτικά, γλυκά, κλπ.

Και μόνη μου να τα ετοιμάσω πιο ακριβά θα μου έρθει!!! Αν θέλετε τηλέφωνο στειλτε πμ! :wink:

Ματθίλδη 17/08/2007

Λουκάς-Ανδρέας 17/01/2010

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Θεωρω οτι ειναι πολυ καλη ιδεα να γινει το τραπεζι

στην αυλη του σπιτου.

Η ξαδερφη του αντρα μου το εκανε τον περασμενο

Οκτωβριο, εμεις βεβαια δεν ειμασταν εκει, αλλα η

πεθερα μου που ηταν ειπε οτι ηταν πολυ ωραια.

Ειναι πιο οικογενειακα και μπορεις να κατσεις και οση ωρα θελεις.

Ειναι αλλιως!

Θα το προτιμουσα και εγω για τη δικη μας βαφτιση αλλα δεν υπαρχει

αυλη!

 

Don't let fears hold you back from living everyday to your fullest!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...