Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Είδη πάρτυ "πρώτα γεννέθλια" στη Θεσσαλονίκη?


Recommended Posts

Ζητώ συγνώμη αν υπάρχει ήδη αυτό το θέμα, από όσο έψαξα δεν βρήκα κάτι σχετικό...

 

Σε λίγες ημέρες είναι τα γεννέθλια της κορούλας μου, ζω στη Θεσσαλονίκη και ψάχνω για είδη πάρτυ με θέμα "πρώτα γεννέθλια" (με τον αριθμό "Ένα" για κεντρικό σχέδιο).

Έχω βρει αυτά που ζητάω αλλά πωλούνται στην Αθήνα και δεν με εξυπηρετεί διότι οι ημέρες κοντεύουν και δε ρισκάρω να τα παραγγείλω από Αθήνα, συν του ότι μου κοστίζει ποιο ακριβά λόγω εξόδων αποστολής.

 

Μπορείτε να με βοηθήσετε? Βρήκα μόνο στο Partyland που είναι στο εμπορικό κέντρο City Gate αλλά είχε ελείψεις το σετ και πουλούσαν μόνο μεμονωμένα κομμάτια... δηλαδή άλλη χαρτοπετσέτα, άλλο τραπεζομάντηλο κλπ, δεν είχε ολοκληρωμένο σετ.

 

Δεν έχω πρόβλημα, μένω ανατολικά αλλά είμαι διατεθημένη να πάω και δυτικά, αν γνωρίζεται μαγαζί που να διαθέτει τέτοιο σετ θα ήταν τέλεια! :)

 

Ευχαριστώ πολύ-πολύ εκ των προτέρων!

Πεινάμε περισσότερο από την έλλειψη αγάπης και εκτίμησης σ΄αυτό τον κόσμο, παρά από την έλλειψη τροφής. Η αγάπη καρπίζει όλες τις εποχές και ο καρπός της είναι προσιτός σε όλους. (Mother Tereza)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Πριν από καμιά βδομάδα είδα πιατάκια κτλ με θέμα 1 στο εμπορικό <<κόσμος>> στο μαγαζί με είδη πάρτυ που έχει εκεί.Δεν ξέρω πώς λέγεται αλλά είναι το μοναδικό και βρίσκεται κοντά στον Μασούτη.Για ρίξε μια ματιά!

Link to comment
Share on other sites

νομιζω πως αυτο στο cosmos ειναι partyland επισης χωρις να ειμαι και σιγουρη...αν δεν βιαζεσαι παρα πολυ ψαξε και στο www.perfectparty.gr ειναι Αθηνα αλλα τα στελνουν γρηγορα, και εχει ομορφα πραγματακια.στα ΤΖΑΜΠΟ ειδες?

Αγορακια μου σας λατρευω!!
Link to comment
Share on other sites

Νουνου, πήγα στο cosmos στο κατάστημα partyland αλλά έχει κλείσει... Επίσης είδα και στα Jumbo, έχει όμορφα σετ, π.χ. με θέμα φραουλίτσα, αλλά δεν έχει κάτι σχετικό για "πρώτα γενέθλια".

Το site του Perfect party το είδα, για να σου πω την αλήθεια από εκεί ξεσηκώθηκα, δεν ήξερα ότι υπάρχουν σετ με τέτοιο θέμα! Ωστόσο, μίλησα με την υπεύθυνη και μου είπε ότι με το ταχυδρομείο η παραγγελία θέλει 5 εργάσιμες ημέρες και δεν προλαβαίνουν τα πράγματα να έρθουν. Μπορούν να μου τα στείλουν με courier αλλά ανεβαίνει το κόστος αρκετά, καθώς η χρέωση γίνεται με τον όγκο του δέματος.

Ωστόσο σε ευχαριστώ για την απάντηση!;)

Υπάρχει κανείς άλλος από Θεσσαλονίκη που να γνωρίζει? Φαντάζομαι ότι δεν μπορεί να υπάρχουν μόνο στην Αθήνα τέτοια σχέδια, αλλά έχω ήδη ρωτήσει σε 6 καταστήματα με μπαλόνια και είδη πάρτυ και μου είπαν πως δεν έχουν.. :-(

Πεινάμε περισσότερο από την έλλειψη αγάπης και εκτίμησης σ΄αυτό τον κόσμο, παρά από την έλλειψη τροφής. Η αγάπη καρπίζει όλες τις εποχές και ο καρπός της είναι προσιτός σε όλους. (Mother Tereza)

Link to comment
Share on other sites

Πριν από καμιά βδομάδα είδα πιατάκια κτλ με θέμα 1 στο εμπορικό <<κόσμος>> στο μαγαζί με είδη πάρτυ που έχει εκεί.Δεν ξέρω πώς λέγεται αλλά είναι το μοναδικό και βρίσκεται κοντά στον Μασούτη.Για ρίξε μια ματιά!

 

Raw_shooter, ήμουν άτυχη! Πήγα την Παρασκευή και έχει κλείσει το κατάστημα....:-(:-(

Πεινάμε περισσότερο από την έλλειψη αγάπης και εκτίμησης σ΄αυτό τον κόσμο, παρά από την έλλειψη τροφής. Η αγάπη καρπίζει όλες τις εποχές και ο καρπός της είναι προσιτός σε όλους. (Mother Tereza)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

θελεις να παραγγειλουμε μαζι και να τα στειλουν με κουριερ?ετσι θα μοιραστουμε το ποσο.

 

 

Τα χρειάζεσαι? Αν ναι, είναι πολύ καλή η ιδέα σου. Που μένεις? Εντός πόλης?

Πεινάμε περισσότερο από την έλλειψη αγάπης και εκτίμησης σ΄αυτό τον κόσμο, παρά από την έλλειψη τροφής. Η αγάπη καρπίζει όλες τις εποχές και ο καρπός της είναι προσιτός σε όλους. (Mother Tereza)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...