Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Απατεώνες! - Ακουστε τι έπαθε η μητέρα μου


zouzounel

Recommended Posts

Περπαταγε στο δρόμο. Σταματάει δίπλα της ένα αυτοκίνητο, κυριος γύρω στα 65 εμφανίσημος, κουστουμαρισμένος, συνοδηγός μια κυρία, τη σύστησε σα βοηθό του. Ασφαλιστής και καλά. "Γεια σας κυρια ταδε (με το όνομά της τη φωναξε τη μαμα μου!), είμαι ο ασφαλιστης της κόρης σας ταδε (με υποκοριστικό μου παρακαλω), μου ειπε να ερθω σε σας για το ασφαλιστήριό της" της δείχνει και κατι χαρτιά, από μακριά εννοείται. "Ειναι 750 ευρώ". "Δεν εχω λεφτά επάνω μου, λεει η μητέρα μου, τι ασφαλιστήριο είναι αυτό?" "Ε να, η ασφάλειά της είναι, ενα λεπτό να την πάρω τηλεφωνο" και βγάζει το κινητό του και με παιρνει "Ελα ταδε (με το υποκοριστικό μου και πάλι) ειμαι με τη μαμα σου, δεν κραταει μαζί της χρηματα" και γυρναει στη μαμά μου "δεν εχετε καθόλου χρήματα" "εχω 500 ευρώ στο σπίτι" του λεει η μητέρα μου και αυτος το λεει (και καλά) σε μενα στο τηλεφωνο. Πεταγεται η κοπελα από διπλα και λεει "ενταξει, δεν πειράζει, θα τα βαλω εγώ τα υπολοιπα 150 και θα μου τα δωσει η κορη σας", ενταξει λεει αυτός, "ελατε κυρία ταδε να σας παω στο σπίτι να μου δωσετε τα χρήματα, για να προλαβουμε την τραπεζα" (ητν 12 η ωρα). Μπαινει η μαμα μου μεσα (πρώτη εξυπνάδα και αυτή, τεσπα), αυτός παντως ηξερε τα πάντα, ακομα και πού μενω εγώ. Φτανουν σπίτι (3-4 στενά πιο πανω ήταν, πολύ κοντά την πετυχε), βγαινει η μαμα μου από το αυτοκίνητο, αφήνει και τις τσάντες τις μεσα (μανταρίνια και μπανανες είχε, από τη λαϊκή) και πηγαίνει προς το σπίτι. "Περιμενετε του λεει θα σας φερω τα λεφτα". Βγαινει και αυτός από το αυτοκίνητο, "οχι κυρια ταδε, θα ερθω κι εγώ μαζί σας, για την κορη σας την ταδε δεν υπαρχει θεμα, να την εξυπηρετήσουμε. Να μου δωσετε και ενα ποτηρι νερό". Ανεβαινουν στο σπίτι, περιμενει αυτός στην κουζίνα και παει η μητερα μου για τα χρήματα. Για καλή μας τύχη, εκεινη την ωρα μπαινει μεσα η αδελφή της μαμάς μου, μια κυρία βαρέων βαρών, τον βλεπει αυτόν στην κουζίνα, τη βλεπει κι αυτός και.. όπου φυγει-φύγει... "Πειτε της κυρίας ταδε, λεει στη θεια μου, ότι θα την περιμένω κάτω, γιατί βιάζομαι". Παει η θεια μου στη μανα μου, της λεει αυτό κι αυτό, εφυγε αυτός, σε περιμενει κατω. Εν τω μεταξύ η μητερα μου με ειχε παρει τηλεφωνο εκεινη την ωρα και ό,τι αρχιζε να παιρνει χαμπαρι πως κατι δεν παει καλά. Μεχρι να κατεβει κατω, αυτός ειχε φυγει... και πήρε και τα μανταρίνια και τις μπανανες μαζί του (που στο λαιμό να του κάτσουν, μην πω τιποτα πιο βαρύ... :D ) Εννοειτα πως το ποτηρι το νερο ουτε που το ειχε αγγιξει.

 

Πώς σας φάινεται όλο αυτό?

Ειχα ακουσει μια άλλη ιστορια, που χτυπανε τα κουδούνια σε γιαγιάδες και τους λενε "Ελα, εφερα το λαδι που παρηγγειλε ο γιος/η κορη σου", περνανε τα χρήματα για το λάδι και φυσικά το λάδι μόνο λαδι δεν ήταν. Αλλά αυτό ειναι καινούριο κόλπο. Και μου μυρίζει κόλπο "εκ των έσω", ηταν καλα πληροφορημενος ο κυριος...

Μαλλον να ειμαι ευχαριστημενη, η παρουσια της θειας ήταν σωτήρια.

Τι αλλο να πω, και μη χειρότερα...

EXXQp3.pngAIzKp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 52
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πριν απο καιρο το επαθε και η μητερα μιας φιλης με την διαφορα οτι δεν εφτασε μεχρι το σπιτι. τι να πω εδω που φτασαμε...

θελει μεγαλη προσοχη ειδικευονται αυτοι οι τυποι σε μαμαδες!

φανταζομαι την τρομαρα που θα εχει παρει η γυναικα.

τι να πω δεν ξερω...

Link to comment
Share on other sites

πριν απο καιρο το επαθε και η μητερα μιας φιλης με την διαφορα οτι δεν εφτασε μεχρι το σπιτι.

 

αλήθεια? ξερεις λεπτομέρεις? τον καταλαβε νωρίς δλδ και δεν πήγε σπίτι?

καλα δεν το συζητάω, η μαμα μου εχει παθει μεγάλο ταράκουλο

είναι και χήρα βλεπεις...

EXXQp3.pngAIzKp2.png
Link to comment
Share on other sites

ακριβώς το ίδιο επαθαν οι δικοι μου με εναν υπολογιστή κ καλα που πήρε ο αδερφός μου (ηξεραν ονομα, σπίτι, φίλους του τα πάντα) εδωσε κ ο μπαμπας μου 250€ για ενα αδειο κουτί...σε κανέναν εμπιστοσύνη πλέον. προχθές γνωστή μου ξύπνησε να δει το μωρό που την φώναζε ξημερώματα κ στο μπαλκόνι ετοιμαζόταν κάποιος να μπουκάρει...ειχε αναριχυθεί απο τις σωλήνες του αερίου στον 2ο. ειχε ανοιξει ήδη την πόρτα του ζευγαριού κ αφου είδε οτι εκει ηταν το ζευγάρι πήγαν να μπουνε απο το παράθυρο του παιδικού δωματίου. φυσικά τους πρόλαβε η κοπέλα στο τσακ.

M6bap3.png

 

cik1p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Το έπαθε πριν τις γιορτές η γιαγιά του άντρα μου! Ακριβώς η ίδια περίσταση. Αν θες σου λέω λεπτομέρειες, αλλά σε εμάς ευτυχώς δεν έγινε τίποτα τραγικό γιατί η γιαγιά του είπε "ωραία πάμε σπίτι να στα δώσω, εγώ δεν έχω αλλά θα στα δώσει ο γαμπρός μου" και μετά αυτός επέμενε να του δώσει όσα είχε πάνω της.

Link to comment
Share on other sites

Το ιδιο επαθε μια θεια μου (82 χρονων!), της ειπε οτι ειναι ο λογιστης της Ποπης (κορη της!) αλλα η θεια μου ειπε οτι δεν εχει λεφτα και πηγε να παρει τηλ την κορη της και οπως και στη δικη σου περιπτωση της ειπε οτι βιαζεται και θα το κανονισει με την Ποπη και εφυγε!

Το τρομακτικο ειναι που ξερουν μεχρι και τα ονοματα..

Ετσι που εχουμε γινει θελει μεγαλη προσοχη και δεν πρεπει να αφηνουμε κανεναν να μπαινει στο σπιτι μας.

Ευτυχως που τη γλιτωσε η μανουλα σου!

Link to comment
Share on other sites

Τις λεπτομερειες ηθελα να ηξερα πού τις μαθαινουν!

Το ονομα της μαμας μου, το δικο μου (υποκοριστικα και τα δυο), πού μενω εγω (δε μενουμε μαζι).

Πηρε η μητερα μου το 100, της ειπαν να μιλησει με την ασφαλεια της περιοχης μας, της εδωσαν κι ενα τηλεφωνο, ακομα δεν εχει καταφερει να τους πιασει, ολο μιλαει το νουμερο.

Σκεφτομαι μηπως θα επρεπε να αλλαξει κλειδαριες...

EXXQp3.pngAIzKp2.png
Link to comment
Share on other sites

ζουζουνελ αυτος ο απατεωνας ηταν ατυχος! πηρε τηλεφωνο η φιλη μου την μανα της στο κινητο την ωρα που την ειχε πλησιασει και της ζητουσε τα χρηματα και της ελεγε να μπει στο αυτοκινητο! ηξερε τα ονοματα τα υποκοριστικα και των δυο κοριτσιων και επισης υπηρχε γυναικα για ξεκαρφωμα μεσα στο αυτοκινητο. η γυναικα απο καθαρη τυχη δεν μπηκε μεσα τελικα και ακουσε τον εξαψαλμο απο την κορη τελικα. το περιστατικο συνεβη πριν απο 4 περιπου μηνες στην περιοχη των αμπελοκηπων στο κεντρο της αθηνας μεσημεριανη ωρα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ακριβώς την ίδια ιστορία την άκουσα εδώ στην δουλειά απο μια κυρία απέναντι μας.Μάλιστα η κόρη της ήρθε και μας ζήτησε την κασέτα απο την βιντεοκάμερα που τραβάει στην εξώπορτα μήμπως και μπορέσουν να τον δείξουν στην αστυνομία γιατι ή κοπέλα δεν βγήκε απο το αυτοκίνητο αλλα μόνο εκείνος.:?

Link to comment
Share on other sites

πες στην μαμα σου να αλλαξει κλειδαριες παντως θα ειναι και εκεινη πιο ησυχη ποτε δεν ξερεις... συγνωμη κιολας δεν θελω να σε τρομαξω ρε κοριτσι μου αλλα επειδη εμαθε το σπιτι. αυτο παντως θα εκανα εγω

Link to comment
Share on other sites

Καλά έχουμε ξεφύγει εντελώς, μα εντελώς όμως.

Θα πρέπει να κάνουμε σεμινάρια στους μεγαλύτερους ανθρώπους, γιατί είναι τα καλύτερα υποψήφια θύματα.

Πολύ θράσος όμως το παλιοκάθαρμα.

Προσοχή μεγάλη, να μην λέμε πολλά για τα προσωπικά μας και που μένουμε κτλ.

Link to comment
Share on other sites

smilymama η δικια μου την εκανε την εξυπναδα και μπηκε στο αυτοκινητο... φυσικα της τα εψαλα, θυμασαι της ειπα που οταν ημουν μικρη μου ελεγες να μη μιλαω σε αγνωστους? τωρα τι ειναι αυτα που κανεις εσυ!

για δες πώς αντιστρεφονται οι ρολοι!

 

παλι καλα που της εκοψε και με πηρε τηλεφωνο! με τα λεφτα στο χερι ηταν!

EXXQp3.pngAIzKp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ακριβώς την ίδια ιστορία την άκουσα εδώ στην δουλειά απο μια κυρία απέναντι μας.Μάλιστα η κόρη της ήρθε και μας ζήτησε την κασέτα απο την βιντεοκάμερα που τραβάει στην εξώπορτα μήμπως και μπορέσουν να τον δείξουν στην αστυνομία γιατι ή κοπέλα δεν βγήκε απο το αυτοκίνητο αλλα μόνο εκείνος.:?

 

και σε μας το ιδιο, μονο αυτος βγηκε απ το αυτοκινητο, ενα ασημι, καλο αυτοκινητο μου ειπε η μητερα μου

ειμαστε και κοντα nefelirene....

EXXQp3.pngAIzKp2.png
Link to comment
Share on other sites

κοριτσια ακουστε. η μητερα της φιλης μου η οποια ειναι η κολλητη μου συχναζει στην εκκλησια στην ενορια της περιοχης. εκει παει σχεδον καθημερινα. η γυναικα δεν μιλαει με πολυ κοσμο και ειναι 78 χρονων. εξω απο την εκκλησια στον προαυλιο χωρο μιλαει ομως με καποιες γυναικες που εκκλησιαζονται μαζι. προφανως ο επιτηδειος απο εκει πηρε τις πληροφοριες που ηθελε και φανταζομαι δεν ηταν δυσκολο να μαθει τα ονοματα των παιδιων της. σε αυτο το συμπερασμα κατεληξε η οικογενεια. ενημερωστε ολους τους μεγαλους ανθρωπους στον περιγυρο σας γιατι εκει χτυπανε αυτοι, σε ατομα ηλικιωμενα. αυτα !

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια ακουστε. η μητερα της φιλης μου η οποια ειναι η κολλητη μου συχναζει στην εκκλησια στην ενορια της περιοχης. εκει παει σχεδον καθημερινα. η γυναικα δεν μιλαει με πολυ κοσμο και ειναι 78 χρονων. εξω απο την εκκλησια στον προαυλιο χωρο μιλαει ομως με καποιες γυναικες που εκκλησιαζονται μαζι. προφανως ο επιτηδειος απο εκει πηρε τις πληροφοριες που ηθελε και φανταζομαι δεν ηταν δυσκολο να μαθει τα ονοματα των παιδιων της. σε αυτο το συμπερασμα κατεληξε η οικογενεια. ενημερωστε ολους τους μεγαλους ανθρωπους στον περιγυρο σας γιατι εκει χτυπανε αυτοι, σε ατομα ηλικιωμενα. αυτα !

 

άκου τώρα να δεις!

τη μανα μου εξω από την εκκλησία της περιοχής μας τη σταμάτησε...

 

λες???

EXXQp3.pngAIzKp2.png
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά τουλάχιστον στη Β.Ελλάδα η συγκεκριμένη ιστορία είναι σύνηθες φαινόμενο απλά αλλάζει το "ασφαλιστής"....

και η συγχωρεμένη γιαγιά του άνδρα μου έπεσε στην ίδια παγίδα αλλά δεν είχε χρήματα, στο χωριό λίγο έξω από τη Θεσ/νίκη της είπε για κάτι λάστιχα που αγορασε ο γιος της για το τρακτερ

rQGhp3.png
Link to comment
Share on other sites

Και η μαμά μου ενώ καθόταν με τον μπαμπά μου στην αυλή κι έπιναν τον καφέ τους δέχτηκε επίσκεψη από ζευγάρι που "έφεραν" την ασφάλεια του αδερφού μου... Όπως αναφέρθηκε, ήξεραν το όνομά του, προσποιήθηκαν ότι τον πήραν τηλέφωνο αλλά ευτυχώς η μαμά μου ήθελε να του μιλήσει κι έτσι έφυγαν... Είχα τρομοκρατηθεί τότε, μένουν μόνοι τους, ο μπαμπάς μου έχει πολλά προβλήματα υγείας, είναι με λίγα λόγια εύκολος στόχος! Και μέρα μεσημέρι, πόσο θράσσος πρέπει να έχει κάποιος για να το κάνει αυτό?

Η μαμά μου κλασσικά, από την ταραχή της δεν θυμόταν τίποτα μετά, μας καταμπέρδεψε με την περιγραφή της κι έτσι δεν το αναφέραμε καν στην Αστυνομία. Κακώς φυσικά...

LCizp3.pngI0Pwp3.png

Link to comment
Share on other sites

ζουζουνελ η μητερα σου παει εκκλησια;

 

 

ναι, παει τακτικά, εξω απ' την εκκλησία που πηγαίνει την σταματησε ο "ασφαλιστής"

λες να είναι τακτικός και αυτός στην εκκλησία, να συλλέγει πληροφορίες και να περιμένει το υποψήφιο θύμα?

 

και τωρα που το σκέφτομαι... ήμασταν πολύ προσφατα σε ενα μνημόσυνο εκεί... και μιλουσαμε με συγγενεις... και πού μενω και τι κανω κλπ κλπ

 

πάντως κατι τετοιο ποτε δε θα μου περναγε από το μυαλό...

EXXQp3.pngAIzKp2.png
Link to comment
Share on other sites

ζουζουνελ δε νομιζω οτι ειναι ο ιδιος που συλλεγει πληροφοριες εξω απο τις εκκλησιες. ισως η γυναικα που εχουν και στο αυτοκινητο για το ξεκαρφωμα.... εξαλλου μια γυναικα πιο ευκολα εμπιστευεται γυναικα παρα εναν νεοτερο αντρα...

γιναμε και αστυνομικοι τρομαρα μας και κανουμε σεναρια....

προσοχη παντως απο εδω και περα αν και αυτα συμβαινουν μια φορα και αν γλυτωσεις ....γλυτωσες!

Link to comment
Share on other sites

Περπαταγε στο δρόμο. Σταματάει δίπλα της ένα αυτοκίνητο, κυριος γύρω στα 65 εμφανίσημος, κουστουμαρισμένος, συνοδηγός μια κυρία, τη σύστησε σα βοηθό του. Ασφαλιστής και καλά. "Γεια σας κυρια ταδε (με το όνομά της τη φωναξε τη μαμα μου!), είμαι ο ασφαλιστης της κόρης σας ταδε (με υποκοριστικό μου παρακαλω), μου ειπε να ερθω σε σας για το ασφαλιστήριό της" της δείχνει και κατι χαρτιά, από μακριά εννοείται. "Ειναι 750 ευρώ". "Δεν εχω λεφτά επάνω μου, λεει η μητέρα μου, τι ασφαλιστήριο είναι αυτό?" "Ε να, η ασφάλειά της είναι, ενα λεπτό να την πάρω τηλεφωνο" και βγάζει το κινητό του και με παιρνει "Ελα ταδε (με το υποκοριστικό μου και πάλι) ειμαι με τη μαμα σου, δεν κραταει μαζί της χρηματα" και γυρναει στη μαμά μου "δεν εχετε καθόλου χρήματα" "εχω 500 ευρώ στο σπίτι" του λεει η μητέρα μου και αυτος το λεει (και καλά) σε μενα στο τηλεφωνο. Πεταγεται η κοπελα από διπλα και λεει "ενταξει, δεν πειράζει, θα τα βαλω εγώ τα υπολοιπα 150 και θα μου τα δωσει η κορη σας", ενταξει λεει αυτός, "ελατε κυρία ταδε να σας παω στο σπίτι να μου δωσετε τα χρήματα, για να προλαβουμε την τραπεζα" (ητν 12 η ωρα). Μπαινει η μαμα μου μεσα (πρώτη εξυπνάδα και αυτή, τεσπα), αυτός παντως ηξερε τα πάντα, ακομα και πού μενω εγώ. Φτανουν σπίτι (3-4 στενά πιο πανω ήταν, πολύ κοντά την πετυχε), βγαινει η μαμα μου από το αυτοκίνητο, αφήνει και τις τσάντες τις μεσα (μανταρίνια και μπανανες είχε, από τη λαϊκή) και πηγαίνει προς το σπίτι. "Περιμενετε του λεει θα σας φερω τα λεφτα". Βγαινει και αυτός από το αυτοκίνητο, "οχι κυρια ταδε, θα ερθω κι εγώ μαζί σας, για την κορη σας την ταδε δεν υπαρχει θεμα, να την εξυπηρετήσουμε. Να μου δωσετε και ενα ποτηρι νερό". Ανεβαινουν στο σπίτι, περιμενει αυτός στην κουζίνα και παει η μητερα μου για τα χρήματα. Για καλή μας τύχη, εκεινη την ωρα μπαινει μεσα η αδελφή της μαμάς μου, μια κυρία βαρέων βαρών, τον βλεπει αυτόν στην κουζίνα, τη βλεπει κι αυτός και.. όπου φυγει-φύγει... "Πειτε της κυρίας ταδε, λεει στη θεια μου, ότι θα την περιμένω κάτω, γιατί βιάζομαι". Παει η θεια μου στη μανα μου, της λεει αυτό κι αυτό, εφυγε αυτός, σε περιμενει κατω. Εν τω μεταξύ η μητερα μου με ειχε παρει τηλεφωνο εκεινη την ωρα και ό,τι αρχιζε να παιρνει χαμπαρι πως κατι δεν παει καλά. Μεχρι να κατεβει κατω, αυτός ειχε φυγει... και πήρε και τα μανταρίνια και τις μπανανες μαζί του (που στο λαιμό να του κάτσουν, μην πω τιποτα πιο βαρύ... :D ) Εννοειτα πως το ποτηρι το νερο ουτε που το ειχε αγγιξει.

 

Πώς σας φάινεται όλο αυτό?

Ειχα ακουσει μια άλλη ιστορια, που χτυπανε τα κουδούνια σε γιαγιάδες και τους λενε "Ελα, εφερα το λαδι που παρηγγειλε ο γιος/η κορη σου", περνανε τα χρήματα για το λάδι και φυσικά το λάδι μόνο λαδι δεν ήταν. Αλλά αυτό ειναι καινούριο κόλπο. Και μου μυρίζει κόλπο "εκ των έσω", ηταν καλα πληροφορημενος ο κυριος...

Μαλλον να ειμαι ευχαριστημενη, η παρουσια της θειας ήταν σωτήρια.

Τι αλλο να πω, και μη χειρότερα...

 

 

Kαι σε μας τα ίδια!!!!!!ΔΕ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ!

Λοιπόν.....

 

Στη διπλανή μονοκατοικία από εμάς, μένει μία κυρία γύρω στα 80, αλλά μια χαρά καλοστεκούμενη, κοκέτα! Τέσπα, είχε πάει για κάτι ψώνια εδώ τριγύρω και ξαφνικά τη σταματάει ένα αμάξι με ένα νεαρό γύρω στα 30 και της λέει ''Κυρία Αντιγόνη, ότι ερχόμουν σπίτι σας και σας πέτυχα στο δρόμο, ευτυχώς! Με λένε Δημήτρη και είμαι συνάδελφος του γιού σας του Γιάννη από τη τάδε εταιρεία.... Μόλις έφτιαξα ένα pc και μού είπε να το αφήσω σε εσάς, να με πληρώσετε και να τα βρείτε μεταξύ σας''. Η κυρία τον πίστεψε σαφέστατα και της προτείνει να πάει σπίτι μαζί του νατης δώσει τα 500 ευρώ που και καλά κόστιζε η επισκευή. Μπαίνει στο αμάξι μαζί του:shock: και τη φέρνει σπίτι δίχως εκείνη να πει κατεύθυνση, λες και ήξερε!!!!!!:shock::shock::shock:

Εκείνος περιμένει απ'έξω, αυτή μπαίνει μέσα και στο μεταξύ παίρνει το γιό της να πεί πως όλα είναι οκ, και πως το pc το έφτιαξε ο ''Δημήτρης''....

Ευτυχώς δεν έδωσε τα λεφτά, γιατί πήρε τηλέφωνο το γιό της πρώτα! Μέχρι να βγει στο μπαλκόνι είχε γίνει Λούης ο άλλος.......

 

Κάτι παρόμοιο έχει γίνει και με τη γιαγιά της κολλητής μου πάλι!

 

P.S. Σε ποιά περιοχή μένεις εσύ; Μπας και είναι κανένας που κυκλοφορεί σε ίδιες περιοχές....:roll:

iyuNp3.png4hNCp3.png
Link to comment
Share on other sites

ακριβώς το ίδιο επαθαν οι δικοι μου με εναν υπολογιστή κ καλα που πήρε ο αδερφός μου (ηξεραν ονομα, σπίτι, φίλους του τα πάντα) εδωσε κ ο μπαμπας μου 250? για ενα αδειο κουτί...σε κανέναν εμπιστοσύνη πλέον. προχθές γνωστή μου ξύπνησε να δει το μωρό που την φώναζε ξημερώματα κ στο μπαλκόνι ετοιμαζόταν κάποιος να μπουκάρει...ειχε αναριχυθεί απο τις σωλήνες του αερίου στον 2ο. ειχε ανοιξει ήδη την πόρτα του ζευγαριού κ αφου είδε οτι εκει ηταν το ζευγάρι πήγαν να μπουνε απο το παράθυρο του παιδικού δωματίου. φυσικά τους πρόλαβε η κοπέλα στο τσακ.

Αυτό που μόλιες έγραψα κι εγώ!!!!!!!!!!!:shock::shock::shock:

iyuNp3.png4hNCp3.png
Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...