Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ποτε ανοιγουν τα σχολεια;


Recommended Posts


Διαφημίσεις


ποτε ανοιγουν τα σχολεια;;;;;;;η νηπιαγωγος μας μας ειπε 7/1/11 ολοι οι αλλοι μας λενε 10/1/11 ψαχνω στο ιντερνετ δεν βρισκω κατι......εσας ποτε σας ειπανε;

10/01 ανοίγουν τα σχολεία (νηπιαγωγεία, δημοτικά και γυμνάσια). 08/01 ανοίγουν κανονικά κάθε χρόνο, αλλά φέτος πέφτει Σάββατο.

Link to comment
Share on other sites

Πάντα τα σχολεία κλείνουν στις 23 Δεκεμβρίου και ανοίγουν στις 8 Ιανουαρίου. Φέτος είναι Σάββατο οπότε ανοίγουν τη Δευτέρα 10 Ιανουαρίου. Μάλλον η νηπιαγωγός μπερδεύτηκε. Τα πρώτα χρόνια το πάθαινα και εγώ γιατί νόμιζα ότι μετέ τα φώτα ανοίγουν τα σχολεία

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

νηπιαγωγεία, δημοτικά, γυμνασια, λύκεια (δημόσια και ιδιωτικά) ανοίγουν την επομένη του αι γιαννιού!!!!!!

 

οι δημοτικοί παιδικοί σταθμοί δεν ξέρω.

 

και οι ιδιωτικοί παιδικοί σταθμοί αναλογα με τον κανονισμό του καθ' ενός.

 

age.png

Link to comment
Share on other sites

οι παιδικοι σταθμοι του δημου αθηναιων λειτουργουν κανονικα στις 7/1!!!!εδω και 9 χρονια που δουλευω 7 ανοιγουμε!οσο για τα σχολεια ξερω οτι αοιγουν την επομενη!

Link to comment
Share on other sites

εμας στο παιδικο μας ειπαν αυτο που ειπε και η μαρια 7/1 αλλα επειδη ειναι παρασκευη θα την παω 10/1 δεν τρεχει και τιποτα αν δεν παει 7/1(παιδικο σατθμο)

Link to comment
Share on other sites

νηπιαγωγεία, δημοτικά, γυμνασια, λύκεια (δημόσια και ιδιωτικά) ανοίγουν την επομένη του αι γιαννιού!!!!!!

 

οι δημοτικοί παιδικοί σταθμοί δεν ξέρω.

 

και οι ιδιωτικοί παιδικοί σταθμοί αναλογα με τον κανονισμό του καθ' ενός.

 

Ο δικος μας ιδιωτικός ανοιξε στις 3/1 παρακαλω.....

Αλλα δεν πήγαμε αφου εγω γυρνάω στη δουλεια στις 10 του μήνα.

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...