Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Τα προσκλητήρια μας είναι έτοιμα...


Marakious

Recommended Posts

Στις 23/1 βαπτίζω την μικρή μου..οι ετοιμασίες έχουν τελειώσει,πριν λίγες μέρες πήραμε τα προσκλητήρια μας ,

Τα έφτιαξε η καινούρια μας φίλη Μαρίνα από το http://www.dimiourgoume-mazi.gr με πολύ μεράκι..

Ελπίζω να σας αρέσουν..

Μετά τις γιορτές θα σας ανεβάσω και τα υπόλοιπα μιας που δεν μου έχουν έρθει ακόμα..

 

http://i324.photobucket.com/albums/k350/marakious/PC120068.jpg

 

http://i324.photobucket.com/albums/k350/marakious/PC120065.jpg

qbd8p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Με το καλό να γίνει χριστιανουλα !!!! το προσκλητήριο σας πολύ ωραίο περιμένουμε και άλλες φωτ. μου αρέσει που το χαρτί είναι πουα είναι πολύ παιχνιδιάρικα και κοριτσίστικο !!!!!!!!!!!:P

Ζήσε τη ζωή σου όπως θέλεις, χωρίς να υπολογίζεις τη γνώμη του κόσμου. Ο κόσμος είναι πολύς, η ζωή σου όμως λίγη.

Link to comment
Share on other sites

Marakious, πολύ όμορφα τα προσκλητήρια!

 

ΥΓ: Μπήκα και στο site που δίνεις. Πες αν θες στα παιδιά οτι δεν έχουν βάλει πουθενά τα στοιχεία επικοινωνίας ή πάντως, αν τα έχουν βάλει, δεν είναι εύκολο να τα βρεις, εγώ δεν τα είδα πουθενά.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Σας ευχαριστώ πολύ για τα καλά σας λόγια..

Όλα έγιναν με πολύ αγάπη και μεράκι

 

nitsa έχεις δίκιο εγώ μπήκα κατευθείαν από στο facebook group που έχει σου τα στέλνω με πμ

qbd8p2.png
Link to comment
Share on other sites

Αυτό το τέλειο στολιδάκι-ραβδάκι που έχει το προσκλητήριο πού θα το βρω??Δεν το θέλω για βάφτιση,εννοείται,αλλά θα ήταν τέλειο σε κάρτες για μωράκια...

Link to comment
Share on other sites

Τα ραβδάκια μπορείς να τα ζητήσεις στην κοπέλα, αν δεν κάνω λάθος έχει και χονδρική σε υλικά & κορδέλες.

Αυτή είναι η σελίδα στο facebook

http://www.facebook.com/dimiourgoume.mazi?ref=ts#!/dimiourgoume.mazi

έχει τα στοιχεία της μέσα Μαρίνα την λένε κάνε μια ερώτηση δεν χάνεις και τίποτα..

 

Κορίτσια το ξέχασα το μέσα (κείμενο) όντως .....βγάζω φωτογραφία και την ανεβάζω :)

qbd8p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

http://i324.photobucket.com/albums/k350/marakious/PC220004-1.jpg

Η νεράιδα είναι τρισδιάστατη δεν είναι εκτύπωση άλλα ξεχωριστώ αντικείμενο πάνω στο προσκλητήριο..

http://i324.photobucket.com/albums/k350/marakious/PC220001-1.jpg και αυτό είναι το κείμενο ...

qbd8p2.png
Link to comment
Share on other sites

Καταπληκτικό και το εσωτερικό του προσκλητηρίου!Και η νεράιδα σούπερ!!

Για πες,τί μπομπονιέρα θα έχεις,τί μαρτυρικό...καλά,τρελαίνομαι για τέτοια!!

Link to comment
Share on other sites

η μπομπονιέρα είναι όλα τα λεφτά..άλλα θα κάνεις υπομονή μετά τις γιορτές λογικά θα είναι έτοιμες ..ότι περιγραφή και να σου κάνω θα είναι πραγματικά λίγη :)

Μαρτυρικά θα έχω 2 σχέδια,ένα φυλαχτό σε ροζ χρώμα για τους κυρίους και ένα βραχιόλι (λευκό δέρμα με ένα όμορφο σταυρουδάκι) για τις κύριες.

Φυσικά δεν ξέρω αν θα τα καταφέρουμε να τα μοιράσουμε σωστά ....

Πωπω κοίτα που πέρασε ο καιρός και δεν το πήρα χαμπάρι έμεινε ακριβώς 1 μήνας !!!

qbd8p2.png
Link to comment
Share on other sites

η μπομπονιέρα είναι όλα τα λεφτά..άλλα θα κάνεις υπομονή μετά τις γιορτές λογικά θα είναι έτοιμες ..ότι περιγραφή και να σου κάνω θα είναι πραγματικά λίγη :)

Μαρτυρικά θα έχω 2 σχέδια,ένα φυλαχτό σε ροζ χρώμα για τους κυρίους και ένα βραχιόλι (λευκό δέρμα με ένα όμορφο σταυρουδάκι) για τις κύριες.

Φυσικά δεν ξέρω αν θα τα καταφέρουμε να τα μοιράσουμε σωστά ....

Πωπω κοίτα που πέρασε ο καιρός και δεν το πήρα χαμπάρι έμεινε ακριβώς 1 μήνας !!!

 

 

Θα κάνω υπομονή!!!Πάντως τα μαρτυρικά μου άρεσαν πολύ!!Είμαι υπέρ του βραχιολιού και μάλιστα φοράω πολλές φορές τέτοια!!:D

Link to comment
Share on other sites

Πολύ όμορφα και το site της κοπέλας όμορφο, λίγο πρέπει να το γεμίσει βέβαια. Πόσο σου κόστισαν οι μπουμπουνιέρες?

Γιατί έχω δει αμέτρητα πολύ ωραία σχέδια αλλά με τα λεφτά που ζητάνε δεν έχει νόημα...

beeeeezzzzz

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Marakious χρόνια πολλά!!Επειδή στάμπαρα ένα ωραίο βραχιολάκι στην σελίδα της κοπέλας που θα σου φτιάξει τις μπομπονιέρες,αλλά έχει εξαντληθεί και θέλει παραγγελία,μήπως μπορείς να μου στείλεις με πμ το τηλέφωνό τους για να συνεννοηθώ?Δεν ασχολούμαι με facebook,οπότε δε νομίζω ότι μπορώ να γράψω εκεί και τον άλλο μήνα θα είμαι Αθήνα και θα μπορούσα να περάσω από εκεί.Σε ευχαριστώ προκαταβολικά!:)

Link to comment
Share on other sites

Marakious άκυρο!Το είδα το τηλέφωνο τους στην αρχή της σελίδας.Καλά,η στραβομάρα μου δεν έχει όριο!Περιμένουμε να μας βάλεις και την μπομπονιέρα,γιατί υποψιάζομαι πως θα είναι τέλεια!

Link to comment
Share on other sites

Πολύ όμορφα και το site της κοπέλας όμορφο, λίγο πρέπει να το γεμίσει βέβαια. Πόσο σου κόστισαν οι μπουμπουνιέρες?

Γιατί έχω δει αμέτρητα πολύ ωραία σχέδια αλλά με τα λεφτά που ζητάνε δεν έχει νόημα...

 

ναι το ξέρω η ιστοσελίδα δεν είναι ολοκληρωμένη έχει ανεβάσει μερικά από τα κομμάτια που έχει ... και εγώ μέσω facebook τα είδα τα σχέδια (έχει πολλές φωτογραφίες ) το account είναι open για όλους και μπορείς να το δεις.

 

Η μπομπονιέρα είναι αυτή http://www.facebook.com/dimiourgoume.mazi?ref=ts#!/photo.php?fbid=429291911238&set=a.429285721238.227858.166280706238

και μου κόστισε 2,5 ευρώ άλλα έκανα τα πάντα γύρω από την βάπτιση στην κοπέλα,απο όσο ξέρω οι τιμές προσαρμόζονται με την ποσότητα και αν θα τα πάρεις όλα σαν σύνολο απο εκεί...

πάντως και τα πόλυ οικονομικά που έχει είναι πόλυ όμορφα και σε λίγα μαγαζιά το έχω δει αυτό..

Συντομά θα ανεβάσω και πιο κοντινές μόλις πάρω τις δικές μας

Καλή μας χρονιά με υγειά

qbd8p2.png
Link to comment
Share on other sites

Πω,πω!!!!!!Η μπομπονιέρα σας είναι ΣΥΓΚΛΟΝΙΣΤΙΚΗ!!!Μου αρέσουν τρελά τα φουστανάκια,καπελάκια,τσαντάκια,κλπ!!!Οι καλεσμένοι σου θα ξετρελαθούν!!!

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ κορίτσια,και εγώ μόλις την είδα τρελάθηκα αυτή την μπομπονιέρα,βέβαια ψιλό απογοητεύτηκα στην αρχή γιατί στο internet κάτι πιο άπλα ήταν πανάκριβα άλλα καμιά σχέση...cristina έτσι νομίζω και εγώ για τους καλεσμένους..και θα κάνω και μπισκότο φόρεμα σε διάφορα σχέδια και αυτό αντί του κλασικού γλυκού

qbd8p2.png
Link to comment
Share on other sites

Μπράβο κορίτσι μου,είμαι φαν των μπισκότων,γιατί όσο ωραίο και να είναι το προφιτερολάκι,έχω βαρεθεί να το τρώω.Και την μπομπονιέρα νομίζω την βρήκες σε πολύ καλή τιμή.

Link to comment
Share on other sites

ναι αν σκεφτείς ότι το είχα βρει σε γνωστή σελίδα (ελληνική) γύρω στα 4-5 ευρώ και φυσικά σε όχι τόσο ωραίο σχέδιο..και το κουφέτο που ήθελα πήγαινε +10 με 15 λεπτά παραπάνω

Είπαμε άλλα όχι έτσι..

Αχ ναι είναι ωραίο το μπισκότο ..άλλα το προφιτερόλ είναι προφιτερόλ χιχιχιχ

 

**είναι από τα αγαπημένα μου γλυκά :)

qbd8p2.png
Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...