Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΠΡΟΚΑ ΣΤΑ ΚΑΚΑ !!!


Recommended Posts

kalimera koritsia ........simera to proi exo pathei sok kai den leo na sineltho...

i mikri 14 minon sikotikie to proi ipie to gala tis kai os sinitos ekane kakakia . pao na tin alakso kai wlepo ena makrulo mawro pragma mesa sta kaka .........to wgazo kai ti ine ?

proka 2 cm!!

 

perno mesa sto paniko mu ton pediatro til kai mu lei efoson tin wgale kai den iparxei ema sta kaka mallon ola kala .

 

fowame omos poli , mipos na pao na tis kano kanena iperixo ??? ( o pediatros lei prostoparon oxi den xriazete efoson den wlepo ema )

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


οχ κοπελα μου λαχταρα.

εγω θα την πηγαινα μια βολτα στο νοσοκομειο μονο για να ηρεμησω παντως να κανεις μια mayer κοπρανων για να εισαι σιγουρη για την παρουσια αιματος .

l86Tp3.png d6AUp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Πραγματικα δεν νομιζω οτι συντρεχει λογος ανησυχιας πλεον, αφου και ο παιδιατρος σου ειπε για τυχον αιμα στα κακα της και το παιδι ειναι κεφατο, δεν φαινεται να ποναει.

 

Απλα... περαστικα σας

 

Τι να πω βρε Ανιτα, καλως ηρθες στο club, "ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΤΡΩΓΟΝΤΑΙ", ετσι και ο δικος μου, δεν τον προλαβαινεις, βαζει τα παντα στο στομα. Εμενα εχει καταπιει διακοσμητικη πετρουλα, ευτυχως την εβγαλε μεσα σε 2 ημερες απο την ωρα που την καταπιε, αυτο σημαινε δε, οτι σε καθε εκκενωση η μανουλα εκανε "ανασκαφη" στα κακακια του μεχρι να ανακαληφθει το πολυτιμο... ευρημα.

 

Πραγματικα θελει πολυ προσοχη, αφου ξερουμε πλεον οτι τα μικρα μας... τρωνε τα παντα.

 

Σταθηκατε πολυ τυχεροι παντως....

Link to comment
Share on other sites

den ksero irini pu tin wrikie ...pediki xara pame kathe mera , alla ipopsiazome oti kapu sto spiti na tin exi wri ( o andras mu ewgale proxtes ta ergalija tis duljias isos na exi pesei kapu i proka ) ... simera na pesei pandos gieniko psaksimo kai ilektriki skupa an kai tin ilektriki tin wazo kathe 2 meres

Link to comment
Share on other sites

πωπω Αννίτα σοκαρίστηκα!!που τη βρήκε την πρόκα χριστέ μου!θεός φυλάξει!!άναψε κανένα κεράκι αφού όλα πήγαν καλά!πήγαινέ την σε νοσοκομείο (που εμπιστεύεσαι βέβαια) να το δουν το παιδί.να ηρεμήσεις και συ!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αλλο κακό να μην σας βρεί.Δεν τα προλαβαίνεις με τίποτα πρέπει να έχει χίλια μάτια. Εγω πιστεύω ότι ο γιατρός σο έχει δίκιο παρακολούθησέ το και συζήτησε μαζί του για το φόβο που έχει και ίσως σου δώσει κάποιες οδηγίες για το πως πρέπει να κινηθείς.

Δήμητρα

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...