Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

sos sos σας παρακαλώ!!!!!


vavoulast

Recommended Posts

:?:Γεια σας, θα ήθελα τη βοηθεια σας!!!!

Εχω τρελαθει απο την αγωνία μου!!!

ειχα τελευτεα περίοδο 28/10 εγω στην περίοδο πέφτο πάντα 5-7 μερες κάτω, η περίοδος δεν μοθ είχε έρθει μέχρι 5/12 πηρα και εκανα τεστ εγκ. 2 διαφορετικά για την ακρίβεια το ενα την μια μέρα και το αλλο την επόμενη και τα δύο ΄γήκαν θετικά, το ενα ειναι απο αυτα που λέει και ποσο πρέπει να είσαι μου εβγάλε 2-3 εβδ. πηρα τον γιατρο μου και ειπαμε να βρεθούμε την επομενη εβδομάδα. προχθές είδα λίγο καφε , χθές είχα κανονικά αίμα αλλα πολυ ποιο ζωηρω απο οτι ειναι στην περιοδο μου πειρα τον ιατρο μου και μου ειπε να πιω utrogestan 100ng το πρ-μεσ-βρ απο 2 και να κατσω ξαπλα μεχρι να με δει σημερα το πρωι εχω ακόμα αιμα, εχθες ειχα και τον πονο της περιοδου. Αυριο θα παω αεροπορικός στην Αθηνα για να με δει ο γιατρος μου φοβαμαι , δεν ξερω τι να πω!!! τι μπορει να ειναι?????????????????????????????

 

ειναι η δευτερη εγκυμοσύνη αυτη στην πρώτη και τους 9 μήνες δεν καταλαβα τιποτα, δεν ειχα τιποτα περα απο την κοιλια γιαυτο και ανησυχω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Τα ίδια είχα και εγώ και τώρα κρατάω τον μπέμπη μου.Εύχομαι να πάνε όλα καλά.Μην αγχώνεσαι ξάπλα και ξεκουράσου.Θα περιμένουμε να μας πεις καλά νέα.

Δήμητρα

Link to comment
Share on other sites

καλημερα και με το καλο το μωρακι σου!!εγω θα σου ελεγα να μην ανησυχεις καθολου απλα θελει λιγο ξεκουραση να μη ζοριζεις τον εαφτο σου!!και εγω οταν ημουν εγκυος εβλεπα μερικες φορες καφε και πολλες φορες πονουσα σαν να ειχα περιοδο αλλα αυτο μονο οταν κουραζομουν πολυ!αλλα ολα καλα.ελπιζω να σε βοηθησα!!

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια δυστηχως τα νεα δεν ειναι καλα!!!

Το μωρακι μου δεν υπήρχε καν, υπήρχε μονο ο σακος χωρίς εμβρυο!!!!!

Τωρα ο γιατρος μου πείρε το υλικό απο την αποξισι και θα ξκανουν κατι εξετασεισ να δουμε αν υπάρχει καποιο μικρόβιο!!!

 

Σε 20 μερες θα ξερς αν υπάρχει καποιο μικρόβυο στον οργανισμό μου η αν ηταν τυχαία αποβολή!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Οταν κάτι δεν πάει καλά με το εμβρυο η φύση μας προφυλάσει.Εχω κι εγω εμπειρια από την πρωτη μου εγκυμοσύνη και ξερω οτι είναι πολύ δυσαρεστο.Συμβαίνει όμως καμια φορα.Χωρις απαραιτητα να πηγαινει κατι στραβά.Τυχαινει....

Ολα θα πάνε καλά και εύχομαι γρηγορα να εχεις ευχαριστα νέα!

QqmLp3.png
Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...