Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Ραντεβού στο/στη γιατρό σας...


Recommended Posts

Έχω φρικάρει κορίτσια... Δεν ξέρω προς τα που να κινηθώ τι πρέπει να κάνω... Μετανιώνω που το άφησα τόσο πίσω... Ψυχολογική κάλυψη μηδέν... Τι θα κάνω τώρα προς τα που να πάω που να κινηθώ τι να κάνω???

Όταν παίρνω...γεμίζουν τα χέρια μου. Όταν δίνω, γεμίζει η ψυχή μου...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 114
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Νικακι μην εκνευρίζεσαι γιατι δεν σου κάνει καλο.. Ηρέμησε και ΕΜΠΙΣΤΕΨΟΥ ΤΟ ΕΝΣΤΙΚΤΟ ΣΟΥ... Δεν ειναι αργα να αλλάξεις γιατρο και αφού σου έχουν συστησει οι κοπέλες μπορεις να κανεις μια επισκεψη να δεις πως θα νιωσεις... ΑΞΙΖΕΙΣ ΤΗΝ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΜΕΤΑΧΕΙΡΙΣΗ ΚΑΙ ΟΦΕΙΛΟΥΝ ΝΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΧΟΥΝ

Οι θησαυροί μου:

Δημήτρης 5,5 χρονών, Ματθαίος 22 μηνών

Link to comment
Share on other sites

Νικη μου καταρχην ψυχραιμια!!!!

Το επομενο σου βημα ειναι να παρεις ενα τηλεφωνακι σε καποιον απο τους γιατρους που σου προτειναν τα κοριτσια και να κλεισεις ραντεβου!!!

Εξηγησε στον γιατρο την κατασταση και ρωτα τον αν μπορει να σε αναλλαβει(δεν αναλλαμβανουν ολοι προχωρημενα σταδια εγκυμοσυνης)απο εκει ομως θα φανει και η κλαση του γιατρου!!!!!!Αν νομιζεις οτι και αυτος που θα δεις δεν σε καλυπτει προχωρα στον επομενο!!!Εχεις χρονο μην στεναχωριεσαι!!!Τωρα αλλωστε ξερεις τι ψαχνεις σε εναν γιατρο!!!Καλη επιτυχια!!!

yHVLp3.png G2Hmp3.png
Link to comment
Share on other sites

πρωτα απο ολα ηρεμησε .......δεν γεννας και τωρα.....

μαζεψε πληροφοριες απο γνωστους φιλες που εχουν γεννησει και διαλεξε να πας σε αλλο γιατρο.και αν δεν σου αρεσει και αυτος φυγε ...

παντως ο Πεχλιβανιδης ειναι ψυχουλα.αν πας στο γενεσις ρωτα γιαυτον και θα σου πουν...

τι να κανουμε?πως να σε βοηθησουμε?ο αντρας σου τελικα τι λεει ?

Link to comment
Share on other sites

Έχει εκνευριστεί πολύ ο Βαγγέλης δεν θέλει να ξαναπατήσω σε αυτήν την γιατρό... Ρωτάει και εκείνος γνωστούς να βρει κάτι... demi μου έχεις το τηλέφωνό του να τον ρωτήσω και αυτόν ??

Όταν παίρνω...γεμίζουν τα χέρια μου. Όταν δίνω, γεμίζει η ψυχή μου...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ναι εχω ΠΕΧΛΙΒΑΝΙΔΗς κΥΡΙΑΚΟς 2310 784 825

και θα του πεις νετα σκετα τι εχεις παθει.δηλ.οτι εισαι στον 7 μηνα και ειχες αυτο το προβλημα με την γυναικολογο σου (χωρις να αναφερεις πια ειναι)και θα ηθελες ενα ραντεβου μαζι του.ειναι πολυ ηρεμος ανθρωπος και πολυ αναλυτικα σου εξηγει τα παντα και ας εχει 15 ατομα απεξω.

εγω στον 2 μηνα εκανα εξετασεις και μου ειπε ο μικροβιολογος οτι θα χασω το παιδι γιατι ειχα τοξοπλασμα.

την ιδια στιγμη του τηλ.και βρεθηκαμε στην περιφερειακη στο δρομο γιατι εκλαιγα σαν τρελλη και αυτος στεναχωρεθηκε και μου λεει ελα τωρα ..

ασε απιστευτο σκηνικο .εγω εκλαιγα στη μεση του δρομου και αυτος μου λεει ακομα και να εχεις τοξοπλασμα που εγω δεν το πιστευω θα το σωσουμε το νινι...

ο μικροβιολογος ειχε κανει λαθος.......και το ιδιο απογευμα πηγαμε με τον αντρα μου στο ιατρειο και μας μιλουσε 1ωρα και ενα τεταρτο.και απεξω γινοταν πανηγυρι απο κοσμο.

αχ πως εφυγα το χαζο απο τον ανθρωπο αυτον?????θελω να ξαναπαω......

Link to comment
Share on other sites

να ξαναπάς πουλάκι μου...δεν του σκοτωσες και τη μάνα :!::!: πες του ότι ήταν λεπτό το θέμα, οικογενειακό, και αναγκαστικά έπρεπε να πας στον γιατρό-ξάδερφο, αλλά πήρες τη χλαπάτσα και τον θέλεις πίσω.

 

Νίκη μη στεναχωριέσαι και μη τα βλέπεις βουνό.Δες τα πράγματα με ψυχραιμία, πήγαινε και στους δύο γιατρούς που σου είπαν και όποιος σου κάνει κλικ, με αυτόν μείνε!Απλά κινήσου λίγο γρήγορα γιατί έχεις πόσο? 1 μήνα ακόμα?θεωρητικά μιλώντας πάντα.

Link to comment
Share on other sites

demi αν ήταν καλός να ξαναγυρίσεις μην είσαι χαζούλα... Πως σε λένε να του πω ότι με σύστησες εσύ? Θυμάσαι περίπου ποσό που παίρνει στην επίσκεψη και πόσα για τον φυσιολογικό τοκετό ? Έχει σύμβαση με το ΓΕΝΕΣΙΣ? Με ποιά άλλα ?

Όταν παίρνω...γεμίζουν τα χέρια μου. Όταν δίνω, γεμίζει η ψυχή μου...

Link to comment
Share on other sites

bizeli στις 19 Μαίου και μετά από ότι μου είπε αυτή χτες περιμένουμε ανά πάσα στιγμή τοκετό ως και τις 19 Ιουνίου το αργότερο... Δε θα το αργήσει μου είπε πολύ... Διότι είναι ήδη 2.700kg η ζουζού

Όταν παίρνω...γεμίζουν τα χέρια μου. Όταν δίνω, γεμίζει η ψυχή μου...

Link to comment
Share on other sites

μια χαρά...με το καλό να έρθει. Από ότι θυμάμαι και από τον δικό μου το γιατρό από τη στιγμή που πιάσαμε τα 2600 gr δεν υπήρχε θέμα του πότε να γεννήσω. Τους νοιάζει να μην πάει θερμοκοιτίδα (και πάνε κάτω από 2500 kg νομίζω). Οπότε όλα καλά θα πάνε!Bρες και τον σωστό άνθρωπο και θα είσαι super!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ειχα παει με το ΤΕΒΕ και ενω ηθελα να τον πληρωσω δεν δεχοταν με τιποτα τα λεφτα και γιαυτο και του ειχα παρει ενα προσωπικο δωρο.

οπου θελεις ξεγενναει απλα μου ειπε οτι το γενεσις τον βολευει .απο κει και περα ομως οπου θελεις εσυ..

θα σου στειλω πμ.για τις συστασεις

Link to comment
Share on other sites

Νικη μου μην στεναχωριεσαι και μην απελπιζεσαι! Εχεις χρονο και κυριως βοηθεια απο τα κοριτσια εδω που σου εδωσαν τα ονοματα. Να σκεφτεσαι το ποσο τυχερη εισαι που εστω και τελευταια στιγμη βρηκες τι θαρρος να αλλαξεις γιατρο για το καλο και των δυο σας!

 

Εμεις πηγαμε εχτες και ως συνηθως φαγαμε μιαμιση ωρα και βαλε μεσα. Αφου ο υπερηχος κρατησε περιπου 25 λεπτα και σε καποια φαση του λεω πως αν δεν τελειωνει θα τα κανω πανω μου με τοσο ζουληγμα. (το ευχαριστηθηκα ομως γιατι δεν χορταινα να βλεπω το αγγελουδι μου να πιπιλαει τον αντιχειρα του!!!) Και οτι αποριες κι αν εχω ακομα και τις πιο χαζες με παροτρυνει συνεχεια να ρωταω. Αφου να φανταστειτε ηταν μια κυρια απ'εξω πριν μπουμε και οταν βγηκαμε ειχα φυγει....

 

Ειναι πολυ σοβαρο το θεμα του γιατρου γιατι κομπογιαννητες υπαρχουν παντου. Μια γνωστη μου γενναγε Αυγουστο και της ειπε καταμουτρα κατα τον ογδοο οτι θα λειπει διακοπες και την παρεπεμψε σε αλλον, ο οποιος μολις ειδε τις εξετασεις της την πηγαινε για καισαρικη. Το αποτελεσμα? Μπηκε στη μεση ο αντρας της που ειναι λιγο αγριος και τελικα την ξεγεννησε ο πρωτος γιατρος αλλα 3 εβδομαδες νωριτερα με καισαρικη με συνεπεια το μωρακι να παθει λοιμωξη και αυτη αιμορραγια.

 

Δεν το λεω για να φοβησω καμια απλα Η ΕΠΙΛΟΓΗ ΓΙΑΤΡΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΠΟΛΥ ΣΟΒΑΡΗ ΥΠΟΘΕΣΗ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΕ ΜΕΓΑΛΗ ΠΡΟΣΟΧΗ

 

Γι' Νικακι μου μην στεναχωριεσαι και να πας στον αλλον και να του πεις ΟΛΑ οσα σε απασχολουν χωρις ντροπες και ενδοιασμους. Και μην ξεχνας πως οτι κι αν λεμε ολες εδω στο forum η γνωμη του γιατρου ειναι αυτη που τελικα μετραει σε καθε διαφορετικη περιπτωση. Αλλωστε απο γιατρο σε γιατρο διαφερουν τα πραγματα.

Link to comment
Share on other sites

Με πήρε η γιατρός μου και μου είπε συγνώμη και πως θέλει να επανορθώσει και ότι ήταν μια άτυχη στιγμή χθες γιατί είχε κάτι προσωπικό και να ξαναπάω μία επίσκεψη μου την χρωστάει και να κάτσουμε οι 2 μας να μιλήσουμε :cry:

Όταν παίρνω...γεμίζουν τα χέρια μου. Όταν δίνω, γεμίζει η ψυχή μου...

Link to comment
Share on other sites

Νικη πως νιώθεις κοριτσάκι μου???????????????????????

Το να αλλαζεις γιατρο τον τελευταιο μηνα δεν είναι οτι καλύτερο αλλά αν δεν νιωθεις καλα ειναι αναγκαιο!!!!!!!!!!!!!!!

Εμπιστεψου τον εαυτο σου το ενστικτο σου στο χω πει χιλιες φορες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Οι θησαυροί μου:

Δημήτρης 5,5 χρονών, Ματθαίος 22 μηνών

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Παιδιά όσες φορές και αν πήγα με κρατάει μόνο 10 λεπτά και πριν καν τελειώσω την φράση μου αν έχω κάποια απορία βάζει άλλη πελάτισσα μέσα... Εκτός αυτού δεν πρόλαβα καν να της πω κάποια συμπτώματά μου π.χ. ότι ξανάρχισαν οι αναγούλες ότι πρήστηκε λίγο το χέρι μου ότι ζαλίζομαι αν και παίρνω τις βιταμίνες κάποιες στιγμές... Δεν είναι ότι έχω κάτι τραγικό αλλά θα ήθελα να μοιραστώ μαζί της 2-3 σκέψεις μου ΈΣΤΩ...! Και αυτό το κάνει κάθε φορά δεν προλαβαίνω να ολοκληρώσω τίποτα πάντα φεύγω με κενά...

 

Άσε που είχα κολπίτιδα και δε με εξέτασε καν...Είδα τις εξετάσεις ούρων μου είπε πάρε αυτά τα χάπια και τέλος... Καθ' όλη τη διάρκεια δε με εξέτασε γυναικολογικά ποτέ είναι νορμάλ αυτό??

 

Και το αποκορύφωμα... Ενώ κάθε φορά μου έδινε φωτό του υπέρηχου χτες ούτε καν αυτό... Ούτε καν με ρώτησε ποιος θα είναι μαζί μου στον τοκετό κάτι βρε αγάπες να νιώσω ότι ενδιαφέρεται... Και να σκεφτείτε ότι τώρα είμαι 19? Ε με ξέρει από τα 13 που πήγαινε η μαμά μου σε αυτήν...

 

Και που να βρω τελευταία στιγμή γιατρό? Ήθελα να είναι και γυναίκα ένιωθα πολύ άνετα σε αυτόν τον τομέα... Έχω αγχωθεί πολύ... Από την αρχή δε μου έκατσε καλά που δεν ασχολιόταν μαζί μου αλλά πίστευα ότι επειδή ήμουν στο αρχικό στάδιο της εγκυμοσύνης. :cry:

 

 

 

 

 

AΠΑΡΑΔΕΚΤΟ!!!!!!!!ΝΙΚΗ ΜΟΥ ΦΥΓΕ ΤΡΕΧΟΝΤΑΣ,ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΠΩΣ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΦΑΣΗ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΣΟΥ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑ ΧΡΕΙΑΖΕΣΑΙ ΕΝΑΝ ΣΩΣΤΟ ΕΠΙΑΣΤΗΜΟΝΑ ΠΟΥ ΠΑΙΡΝΕΙ ΣΤΑ ΣΟΒΑΤΡΑ ΤΗΝ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΦΟΒΟΥΣ ΣΟΥ.ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙΣ ΑΛΛΑ ΠΡΙΝ ΚΑΝΕ ΜΙΑ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΜΑΖΙ ΤΗΣ ΤΑΡΑΚΟΥΝΗΣΕ ΤΗΝ

my baby was my reborn...

Link to comment
Share on other sites

Την πήρα τηλέφωνο και της τα είπα... Και μετά με πήρε αυτή πριν λίγο και μόνο που δεν έκλαιγε μου ζητούσε συγνώμη συνέχει και ότι θέλει να επανορθώσει ... Η αλήθεια ήταν η μητέρα της στο νοσοκομείο αυτές τις ημέρες και ήταν ίσως σε σύγχυση αλλά και εγώ τι φταίω??? Πάντως μου είπε να βρεθούμε να συζητήσουμε και να μην το πάρω στραβά και ότι θα το προσέξει από εδώ και πέρα :?

Όταν παίρνω...γεμίζουν τα χέρια μου. Όταν δίνω, γεμίζει η ψυχή μου...

Link to comment
Share on other sites

α την απαισια την φραγκοκοτα..και ειναι και γυναικα.....να πας σε αλλο γιατρο.ηδη σου εχουμε δωσει 2 ονοματα.ρωτα και απο αλλες φιλες σου και αποφασισε...μην την κρατησεις ..αφου σε κοιταει σαν ευρω μονο ετσι θ ααντιμετωπισει και την γεννα.(καισαρικη κλπ)

τι σκεφτεσαι?με στεναχωρησες τωρα?ο αντρας σου τι λεει?

 

 

 

ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ ΜΑΖΙ ΣΟΥ!!!!!!!!!!!

my baby was my reborn...

Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να ξεπεράσω το κόλλημα που έχω με τους άντρες γυναικολόγους... Παλιότερα είχα πάει σε έναν ... Του ΙΚΑ ήταν... Και ήταν παραπάνω διαχυτικός από όσο πρέπει... Γενικά έκανε απρεπείς κινήσεις... ήμουν και 17αρα τότε... Φοβήθηκα από τότε έχω φοβία... Για αυτό θέλω γυναίκα γιατρό ...

 

Φοβάμαι ...

Όταν παίρνω...γεμίζουν τα χέρια μου. Όταν δίνω, γεμίζει η ψυχή μου...

Link to comment
Share on other sites

καρδουλα μου κανε οτι νομιζεις εσυ σωστο για σενα και το μωρο σου..

δεν με ενδιαφερουν τα προβληματα της γιατρου και αν δεν ειναι καλα να παρει day off και να μην μεταφερει τα προβληματα της στους αλλους..

παντως επειδη καταλαβε οτι εκανε πατατα και θα σε χασει απο πελατισσα (γιατι πελατισσα εισαι καλο μου τιποτα παραπανω για αυτην)γιαυτο και σε πριζει στα τηλεφωνα τωρα..ξερεις τι ειναι να χασεις 1.500 ευρω απο μια γεννα????ΠΩΠΩΠΩ τι συμφορα.. ασε και την μιζα απο την κλινικη........

πανε αλλα να της τα χωσεις χοντρα.

να της πεις οτι της ειχες πολυ εμπιστοσυνη και ολα αυτα γκρεμιστηκαν τωρα και αν ειναι να συνεχισει την ιδια τακτικη ας το πει απο τωρα.

αντε καλη επιτυχια ......

Link to comment
Share on other sites

Θα μιλήσω και με το Βαγγέλη το βράδυ να δω τι θα μου πει και αυτός... Γιατί δεν του είπα τις εξελίξεις... Και θα αποφασίσουμε κάτι γρήγορα δεν με παίρνει να το αφήνω πολύ πίσω... Και είναι ότι είναι σχετικά φτηνή :( 30 ευρώ η επίσκεψη και 1000 ο τοκετός.

 

Πάντως δεν κόβω τον Βαγγέλη να συμφωνεί... Μάλλον θα θέλει να αλλάξω... Ότι είναι και για σίγουρα θα σου πω αύριο αγάπη. :roll:

Όταν παίρνω...γεμίζουν τα χέρια μου. Όταν δίνω, γεμίζει η ψυχή μου...

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ πολύ όλες που ενδιαφερθήκατε και ήσασταν δίπλα μου πάντως... Μου δώσατε δύναμη... demi περιμένω σοκολατάκια στη γέννα έτσι? :D

Όταν παίρνω...γεμίζουν τα χέρια μου. Όταν δίνω, γεμίζει η ψυχή μου...

Link to comment
Share on other sites

Εμένα ο γιατρός μου είναι πολύ αγχωλυτικός. Νου εξηγεί τα πάντα (και στην αρχή πέρασα πολλά ζόρια) χωρίς να με αγχώνει. Αφου σκέφτομαι μετά τον τοκετό να τον κάνω ψυχαναλυτή μου. Και αφού με εξετάσει, βγάλει τις φωτογραφίες από τους υπερήχους και μου εξηγήσει τα πάντα πιάνει την πάρλα για άσχετα θέματα με τον άντρα μου. Δεν θα ξαφνιαστώ καμιά φορά να τους δω να πηγαίνουν για καφέ :shock: Δεν είχα πάει ποτέ σε γυναικολόγο πριν την εγκυμοσύνη, τον βρήκα σχεδόν τυχαία, κάνω περίπου 40 χιλιόμετρα να τον δω στον Ευοσμό, αλλά μάλλον είμαι πάρα πολύ τυχαιρή με την επιλογή του γιατρού.

Link to comment
Share on other sites

Νικη,το ιδιο προβλημα εχω και γω με τους αντρες γυναικολογους,δεν τους μπορω καθολου.

Στην γιατρο που παω τωρα την εχω απο την αρχη της εγκυμοσυνης μου και μου τη συστησε μια ξαδερφη του αντρα μου.Σ'εκεινη ειχε τυλιχτει το μωρο με το λωρο και ενω θα επρεπε να της κανει καισαρικη περιμενε και τη βοηθησε να γεννησει φυσιολογικα.Ετσι και γω αποφασισα να παω σ'αυτην.Ειναι παρα πολυ καλη με εξεταζει σχεδον μια ωρα και μου εξηγει τα παντα.Στον τριτο μηνα σε καποια φαση ειχα ζαλιστει και εβλεπα αστερακια την πηρα τηλ και μου λεει ελα τωρα να σε δω,πηγα με εξετασε κανονικα και δεν μου πηρε λεφτα.Τις προαλλες ειχα κλεισει ραντεβου και με παιρνει να το ακυρωσει γιατι ειχε γεννα μου κλεινει δευτερο αλλη μερα μου ακυρωνει και αυτο γιατι παλι ειχε γεννα.Το τριτο φυσικα δεν το ακυρωσε μολις πηγα ηδη απ'εξω περιμεναν αλλες τεσσερις,ανογει την πορτα μολις βγηκε η κυρια που ηταν μεσα και λεει Μαρια περνα μεσα σε περιμενα.Την εχω συστησει στην κουμπαρα μου και σε μια φιλη μου και ειναι πολυ ευχαριστημενες.Χθες την πηρα και της ειπα οτι εχω πρηξιμο στα ποδια μου και με εστειλε να παω στο φαρμακειο για πιεση και να την παρω τηλ,και μετα μου ειπε να παω σημερα για εξεταση ουρων και να την παρω να της πω τα αποτελεσματα στο κινητο.Στην επισκεψη παιρνει 40 ευρω τωρα για τον τοκετο δεν ξερω ακομα θα την ρωτησω την Δευτερα που θα παω για εξεταση.

Νικη δεν ξερω που μενεις αυτη παντως ειναι στην Αγια Σοφιας 40 πανω απο τα Goodies την Βιολετα Βαιτση και το τηλ της ειναι 2310-223399 και κινητο 6944 916266 .Α και ξεγενναει φυσικα και στο γεννεσις...

Καλη επιτυχια σε οτι αποφασισεις!!!!!!!

B8xkp2.png 4MTZp2.png
Link to comment
Share on other sites

Εγώ Νίκη μου δεν έχω να σου συστήσω γιατρό γιατί μένω Αθήνα, αλλά σίγουρα το να σε ξεπετάει έτσι στα γρήγορα είναι απαράδεκτο.

 

Εγώ όταν πάω στο ιατρείο του, αφού με εξετάσει κάθεται και ακούει ότι του λέω και μου δίνει συμβουλές ή με ξε-αγχώνει (ειδικά στην πρώτη εγκυμοσύνη που είχα και πολλές απορίες)

 

Επίσης τις περισσότερες φορές που παίρνω τηλέφωνο τον βρίσκω, και σε περίπτωση που δεν το σηκώσει με παίρνει αυτός τηλέφωνο στο νούμερο που πήρα μετά γιατί έχει αναγνώριση.

 

Γενικά είμαι ευχαριστημένη και για το πως με αντιμετώπισε με την καισαρική. Βέβαια δεν μπορώ να κρίνω το αν θα πρεπε να προσπαθήσει περισσότερο για να γεννήσω φυσιολογικά, όμως όλη η υπόθεση και η τροπή που πηρε μου φάνηκε φυσιολογική και πολύ λογική

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...