Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

πιστολάκι μαλλιών


eirhnh2

Recommended Posts

Κοπελες ψαχνω για πιστολακι μαλλιων. Ποιο να παρω; Θελω πανω απο 2000watt και οχι πολυ ακριβο. Η τεχνολογια ionic λεει; Εχει καμια κανενα τετοιο; Υποτιθεται για λαμψη ειναι αλλα κανει κατι ή βλακιες;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κοίτα να δεις επαγγελματίας κομμώτρια δεν είμαι σε καμία περίπτωση, αλλά η κομμώτριά μου με έχει συμβουλέψει πιστολάκι να αγοράσω μόνο εκεί που πουλάνε επαγγελματικά είδη κομμωτηρίου π.χ. στον Δάφνη. Μια ματιά που είχα ρίξει (ναι ακόμα δεν το έχω αγοράσει η ακαμάτρα) είχε από όλα και φθηνά από 35 ευρώ έως τα πολύ ακριβά 100 ευρώ+. Αλλά η διαφορά τους έγκειται στο ότι είναι επαγγελματικά άρα πιο δυνατά από τα υπόλοιπα και πιο γρήγορα. Να κοιτάξεις μόνο να είναι ελαφρύ. Η κοπέλα στον πάγκο θα μπορεί να σε κατατοπίσει με περισσότερες λεπτομέρειες...

x3lfp2?r=1334129047

 

ziswp2.png

Link to comment
Share on other sites

Επειδη είμαι συνεχώς μέσα σε τέτοια καταστήματα λόγω επαγγελματος μου και ο άνδρας μου δουλεύει σε ένα απο αυτα ως τεχνικός.....Θα σου πρότεινα να πάρεις

 

 

ή Parlux ή chirrioti.....Αφου το θές για χρήση μόνο οικιακή θα σου κρατήσει χρόνιααααααααααααααααααα.......

Link to comment
Share on other sites

ceriotti και τα μυαλά στα κάγκελα!!!!!

το δικό μου το είχα πάρει πριν 5 χρόνια και ΤΑ ΣΠΑΕΙ !!!! επειδή έχω πολύ μακρύ μαλλί είναι το μόνο που μου τα στεγνώνει μέσα σε 5 λεπτά!! κάτι άλλα που είχα πάρει, babyliss, philips κλπ ακριβές μάρκες καίγονταν .. αυτό (φτού να μην το ματιάσω) δε χαμπαριάζει τίποτε!!

τότε το είχα πάρει 50 ευρώ .. αλλά ειλικρινά τα αξίζει τα λεφτά του!!!!!

α ... κι επίσης να πώ ΔΑΦΝΗΣ και πάλι ΔΑΦΝΗΣ !!!

http://www.dafnis.com/store/dafnis_dynamicIndex.asp

για να μάθεις τιμές !! ;)

Θεοδώρα : 31/03/2006 , Νικόλας : 25/11/2008

All I ever wanted..All I ever needed is here in my arms!!

 

Thank you Roger Waters for bringing this AMAZING show in Greece .. Ευχαριστούμε !!

Link to comment
Share on other sites

ceriotti και τα μυαλά στα κάγκελα!!!!!

το δικό μου το είχα πάρει πριν 5 χρόνια και ΤΑ ΣΠΑΕΙ !!!! επειδή έχω πολύ μακρύ μαλλί είναι το μόνο που μου τα στεγνώνει μέσα σε 5 λεπτά!! κάτι άλλα που είχα πάρει, babyliss, philips κλπ ακριβές μάρκες καίγονταν .. αυτό (φτού να μην το ματιάσω) δε χαμπαριάζει τίποτε!!

τότε το είχα πάρει 50 ευρώ .. αλλά ειλικρινά τα αξίζει τα λεφτά του!!!!!

α ... κι επίσης να πώ ΔΑΦΝΗΣ και πάλι ΔΑΦΝΗΣ !!!

http://www.dafnis.com/store/dafnis_dynamicIndex.asp

για να μάθεις τιμές !! ;)

 

Πήγα σήμερα στον ΔΑΦΝΗ και σας θυμόμουν. Πήρα τελικά ένα Ceriotti 2000W ωραιότατο με 35 ευρωπουλάκια ! Μια χαρά μου φαίνεται --σιγά την χρήση που θα τουκάνω δλδ ένα στέγνωμα στο τσακ μπαμ-- :-D

x3lfp2?r=1334129047

 

ziswp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Πήγα σήμερα στον ΔΑΦΝΗ και σας θυμόμουν. Πήρα τελικά ένα Ceriotti 2000W ωραιότατο με 35 ευρωπουλάκια ! Μια χαρά μου φαίνεται --σιγά την χρήση που θα τουκάνω δλδ ένα στέγνωμα στο τσακ μπαμ-- :-D

 

 

τους είπες χερετισματα απο μένα???? Με ξέρουν απο την καλή και απο την αναποδη εκει μέσα....χαχαχαχαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...