Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Recommended Posts

Και ναι έχουμε ξανά μύξες και δεκατάκια!!!!

 

Πραγματικά δεν νπορώ να καταλάβω που την άρπαξε αυτή τη φορά.

Αλήθεια υπάρχει κάποιος τρόπος να καταλάβεις αν είναι ίωση ή το παιδί κρύωσε κάπου;

kTB4p3.png

N9Mep2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


περαστικα σας!

και μεις ειμαστε χαλια!! ενας παιδιατρος που ειχα παει οταν βρισκομουν σε ενα χωριο και ηθελα να δει καποιος τον μικρο μου ειπε πως μυξες=ιωση...δεν ξερω αν στεκει. και γω δεν το πολυκαταλαβα οπως κ αυτον δεν τον πολυσυμπαθησα!

M6bap3.png

 

cik1p3.png

Link to comment
Share on other sites

Εγω αυτο που ξερω ειναι οτι η ιωση κανει πυρετο εστω και δεκατακια.... ενω το κρύωμα εχει μυτουλα μονο...

Επισης ο γιατρος μας κοιταει το λαιμο μεσα και οταν τον ειχα ρωτίσει μου ειχε πει οτι οταν το παιδακι περναει ιωση βγαζει κατι σαν εξανθηματα μεσα στο λαιμο πισω πισω!!!

eNortjK1UrI0NzG2ULIGXDAS6gKr46.png
Link to comment
Share on other sites

 

Μπράβο Μαριγούλα! Πολύ ενδιαφέρον. Διάβασα αυτό που γράφει ο μεσαίος σύνδεσμος. Αυτά μού είχε πει κι εμένα η γιατρός μας.

 

Περαστικά σε όλους!

ADYsp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...