Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

Love Parents.org.gr? Tell a friend!

ΦΩΤΟΓΡΑΦIA-DVD ΒΑΠΤΗΣΗΣ

ΑΡΓΥΡΗΝΗ

Recommended Posts

Διαφημίσεις

εγω στην κορη μου ειχα πληρωσει 800 ευρω. ειχε και καλα ολα μεσα με πολλα εφε και διαφορα τετοια κολπα. μουσικη ,κλιπ κ.λ. στον γιο μου παλι τραβηξαμε μονοι μας το φτιαξαμε επιση καπως ετσι μονοι μας με ενα προγραμμα στο pc. τα νορμαλ πακετα παντως ξκινανε απο 300 νομιζω και φτανουν.... αναλογα τι θελεις να κανεις.

1-2-3MPOMPIRES!!!

ΣΙΓΟΥΡΑ ΚΑΤΙ ΟΜΟΡΦΟ ΜΕ ΕΦΕ ΚΤΛ ΟΠΩΣ ΛΕΣ ΚΑΙ ΕΣΥ .ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΟΝΟ ΤΟ DVD ΣΕ ΦΩΤΟΓΡΑΦΕΙΟ ΚΑΙ ΤΙΣ ΦΩΤΟ ΘΑ ΤΙΣ ΑΝΑΛΑΒΕΙ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΤΗΣ ΝΟΝΑΣ ΠΟΥ ΑΣΧΟΛΕΙΤΕ ΜΕ ΤΗΝ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ . ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΕΩΣ ΤΙΣ 21 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ ΠΟΥ ΒΑΦΤΙΖΟΥΜΕ ΤΗΝ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΜΑΣ .ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΝΤΩΣ .ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΟΜΟΡΦΗ ΗΜΕΡΑ!!!!

ειδικα για τις φωτογραφιες μπορεις να κανεις και μονη σου αν ασχολεισαι κλιπακια με εφε και τετοια. ειναι πολυ ευκολο και ενα απλο προγραμμα υπαρχει σε ολα τα pc στο μενου με τα προγραμματα.

1-2-3MPOMPIRES!!!

Το έχω ξαναγράψει σε κάποιο αντίστοιχο θέμα. Ο δικός μου για τον γάμο μας στοίχισε 1200 ευρώ για δερμάτινο αλπμπουμμ με 120 μεγάλες φωτο και πολλες με εφε και συνδιασμούς ( σε μιά φώτο έβαζε τρεις τέσσερις ) , πλήρη κάλυψη όλης της δεξίωσης, 6 dvd , δυο δερματινα μικρά ( 50 φωτο) για τους κουμπάρους, προετοιμάσια νύφης και όλες τις φωτογραφίες σε cd στο τέλος. Αλλα το κυριότερο τελεια δουλεία, τέλεια.Σιγουρα για την βάπτιση θα είναι πολύ λιγότερα τα χρήματα. Φαντάσου ε εμάς ήρθε στις το απόγευμα και έφυγε στις 4 το πρωι. Αν σε ενδιαφ'ερει πες μου να σου στείλω πμ

Διαφημίσεις

Σε παρακαλω μπορεις να μου στειλεις στοιχεια και αν εχεις δει δουλεια του?

Ειναι στη Πατρα, ετσι?

Ναι, τον ειχε παρει η αδερφη μου στο γαμο της...πολυ καλος (και σαν ανθρωπος). Της εφτιαξε και το αλμπουμ δωρεαν...

Ειναι το allREDy, κορινθου 317Α, τηλ.2610276276.

email: [email protected]

http://www.allredy.gr

Μου κάνανε ένα πολύ πρωτότυπο δώρο και είμαι κατενθουσιασμένη, γι αυτό θελω να το μοιραστώ. Μία φωτογράφηση με εμένα και το αγγελούδι μου. Ήταν τέλεια. Και οι φωτογραφίες τέλειες. Αν και ντρεπόμουν λίγο, έβγαλα μία ημίγυμνη με το παιδί στο στήθος μου, αρκετές να κοιταζόμαστε ή να παίζουμε. Εννοείται πως το σκηνικό΄ήταν στημένο για να βγει καλά η φωτογράφηση. Αλλά και ο μπουμπούκος μου νόμιζε ότι παίζαμε όλη την ώρα και ήταν πολύ χαμογελαστός, όπως και ο φωτογράφος πολύ βολικός. Ανθρώπινος. Του ζήτησα μάλιστα αν μπορεί να μου το κάνει σαν slide show.

beeeeezzzzz

Διαφημίσεις

Εμάς μας πήρε 450 τελικό σύνολο, με 3 dvd, έως 90 φωτογραφίες σε δερμάτινο άλμπουμ. Και κάποιες γίγα-φωτογραφίες δώρο. Μόνο που δεν είχαμε δεξίωση, οπότε δεν ξέρω πόσο θα το χρέωνε. Πάντως μείναμε πολύ ευχαριστημένοι. Κάναμε και το γάμο μας και τη γέννηση του παιδιού. Και τα βίντεο φοβερά, ειδικά του γάμου πολλή συγκίνηση!

wjhKp3.png

c5dop3.png

ΚΟΣΤΟΣ ?????????

Λοιπόν, εμάς η βάπτιση μας κόστισε 550 ευρώ από 600. Μας έκανε έκπτωση επειδή είναι φίλος του άντρα μου. Φυσικά το άλμπουμ (χειροποίητο) το πληρώσαμε εξτρά άλλα 50 ευρώ. Δηλ. στο σύνολο 600. Τη βάπτιση την κάναμε 13/6, το DVD ακόμα να το πάρουμε:evil:, κι εγώ αναρωτιέμαι: Τί πληρώνουμε για τη βάπτιση; Τη μία ώρα που έρχονται και τραβάνε το μυστήριο; 550 ευρώ για 2 ώρες (άντε βάλε και τις φωτο πριν και μετά άλλη μια ώρα). Συγγνώμη, αλλά εμένα μου φαίνονται πάρα πολλά. Αν έχεις δικό σου άτομο, ας μαγνητοσκοπήσει το μυστήριο και αν έχετε ψηφιακή να τραβήξετε εσείς φωτογραφίες. Το μόνο που άξιζε κατά τη γνώμη μου ήταν το άλμπουμ, το οποίο -ξαναλέω- το πληρώσαμε εξτρά. Σε απογοήτευσα ε;

ldnHp3.png?vud3HaCz

Mother of 4

:)

Χρήστος - 22/3/2008

Μιχάλης - 30/11/2009

Δημήτρης - 3/4/2012

Ειναι στη Πατρα, ετσι?

Ναι, τον ειχε παρει η αδερφη μου στο γαμο της...πολυ καλος (και σαν ανθρωπος). Της εφτιαξε και το αλμπουμ δωρεαν...

Ειναι το allREDy, κορινθου 317Α, τηλ.2610276276.

email: [email protected]

http://www.allredy.gr

Ωχ συγγνώμη δεν πρόσεξα καν την περιοχή! Πάνω στο αγχος μου δεν έδωσα καν σημασία!

Ευχαριστώ όπως και να εχει!;)

Διαφημίσεις

καλησπέρα σε όλους και σε όλες.Μου ζήτησε ο φωτογράφος τραγούδια για το dvd της βάπτισης. Μπορείτε να μου προτείνεται τραγούδια που μπορώ να τα βάλω dvd της βάπτισης του γιου μου?Σας ευχαριστώ πολύ

καλησπέρα σε όλους και σε όλες.Μου ζήτησε ο φωτογράφος τραγούδια για το dvd της βάπτισης. Μπορείτε να μου προτείνεται τραγούδια που μπορώ να τα βάλω dvd της βάπτισης του γιου μου?Σας ευχαριστώ πολύ

Χμ... baby love;

ldnHp3.png?vud3HaCz

Mother of 4

:)

Χρήστος - 22/3/2008

Μιχάλης - 30/11/2009

Δημήτρης - 3/4/2012