Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Φωτογραφια σε καμβα


sandy8

Recommended Posts

Καλησπερα σας θελω να σας κανω μια ερωτηση κ να μου δωσετε τα φωτα σας οσες γνωριζετε. Θελω 1-2 φωτογραφιες απο τη βαφτιση του γιου μου κ το γαμο μου να τις κανω σε καμβα, ρωτησα σε φωτογραφο κ μου ειπε θα κοστισει γυρω στα 150 ευρω. Θελω να ου πειτε αν η τιμη ειναι καλη ή που αλλου μπορω να παω να το εκτυπωσω. Ξερετε κανενα site που να ασχολειτε με αυτο? Σας ευχαριστω πολυ.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


εγώ εκανα καμβα στην φωτογράφο μου, μια τεραστια φωτο με διαστάσεις 1 μετρο πλατος επι 70 εκατοστα υψος και τον Νοεμβριο μου στοίχισε 120 ευρώ

242904.png 2/8/2008 Η ΗΜΕΡΑ ΠΟΥ ΑΛΛΑΞΕ ΤΗ ΖΩΗ ΜΑΣ! ΗΡΘΕΣ ΕΣΥ! ΜΠΕΜΠΟΥΛΗ ΣΕ ΑΓΑΠΑΜΕ ΠΟΛΥ - ΠΟΛΥ!
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

παει αναλογα με τις διαστασεις...το να σου πει καποιος μια τιμη μπορει να μην ειναι για τις ιδιες διαστασεις που σου ειπε ο αλλος φωτογραφος...μπες και στο myikona.gr να δεις και εκει...(απο εδω το εμαθα απο καποια μελη )..γενικα θελει ψαξιμο....

μαιμουδακι 08/05/07

αγριοκατσικο 01/12/09

Link to comment
Share on other sites

εγω ειχα κανει καμβα μια φωτο του γαμου μου 60Χ40 και πηγα σε φωτογραφο στο μαρουσι που ειχα δωσει 25€ για την εκτυπωση πριν 2 χρ και μετα σε κορνιζά πάλι στο μαρουσι και ειχα δωσει νομιζω αλλα 30€. Τη φωτογραφια την ειχα εγω σε ηλεκτρονικη μορφη, αλλα ο συγκεκριμενος φωτογραφος επαιρνε τα ιδια λεφτα, αν σου ειχε καλυψει αυτος ολο τον γάμο.

WEW9p3.png

 

 

gZ5Xp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σας θελω να σας κανω μια ερωτηση κ να μου δωσετε τα φωτα σας οσες γνωριζετε. Θελω 1-2 φωτογραφιες απο τη βαφτιση του γιου μου κ το γαμο μου να τις κανω σε καμβα, ρωτησα σε φωτογραφο κ μου ειπε θα κοστισει γυρω στα 150 ευρω. Θελω να ου πειτε αν η τιμη ειναι καλη ή που αλλου μπορω να παω να το εκτυπωσω. Ξερετε κανενα site που να ασχολειτε με αυτο? Σας ευχαριστω πολυ.

για δες εδω...απο αυτο το site εχω κανει ψηφιακα αλμπουμ και εχω μεινει πολυ ευχαριστημενη ...

εκει που λεει deco shop εχει επιλογες για καμβαδες!!

http://fotoinsight.co.uk/

οι τιμες ξεκινουν απο 25 λιρες περιπου δλδ σχεδον 28 ευρω μεχρι 70 λιρες δλδ 78 ευρω

D1Uip3.png
Link to comment
Share on other sites

Σε έκθεση σπιτιού που είχα πάει πριν 1 μήνα περίπου στο Μαρούσι μου έδωσαν φυλλάδιο για αυτό που ζητάς. Στοιχιζε 35ε μόνο!

 

Βρήκα το διαφημιστικό από την έκθεση για τον καμβά. Είναι το www.canvasprint.gr, το φυλλάδιο γράφει και -30% προσφορά γνωριμίας για την πρώτη σας παραγγελία. Μπορείς να τους πεις ότι σας είδα σε μία έκθεση σπιτιού και να μάθεις πληροφορίες για τις διαστάσεις που στοιχίζουν 35Ευρώ. Πάντως εκεί που είδα φωτο σε καμβά ήταν τέλειες!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...