Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΜΕΛΑΝΙΕΣ ΣΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ


Recommended Posts

κορίτσια η μικρούλα μου έπεσε την προηγούμενη εβδομάδα από την εσωτερική σκάλα του σπιτιού...

ευτυχώς σταμάτησε στο πέμπτο σκαλοπάτι και χτύπησε μόνο στο πρόσωπό της, και άνοιξε λίγο η μυτη της...έχει όμως κάτω από το ματάκι της και στο μέτωπό της μελανιές...ξέρω ότι΄είναι το λιγότερο που μπορούσε να πάθει, αλλά όταν την βλέπω με πιάνει η ψυχή μου...ξέρετε κάτι που θα μπορούσα να της βάλω για να φύγουν πιο γρήγορα??

 και αποθηλασε επιτελους!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημερα.μολυβονερο ειναι ενα κι ενα.εμενα με χτυπησε αυτοκινητο και τοι μισο προσωπο μου ειχε γινει μπαλονι και μωβ το δε ματι...σαν δαλματιας κουταβι ημουν.πηρα μολυβονερο απο το φαρμακειο και εκανα κομπρεσες,παρα το χαλι που ειχα ξεπρηστηκα σε ενα 24ωρο και ουτε σημαδι δεν αφησε απο τις μελανιες.να μου τη φιλησεις την ατακτουλα!

children=world:D

happy children=better world:wink:

Link to comment
Share on other sites

κατερινακι καλημερα.αλουμινονερο και μολυβονερο ειναι ακριβως το ιδιο.και εσπαγα τοση ωρα το κεφαλι μου πως αλλιως το λεμε...παντως κατι θα κανει γιατι κι εγω δεν εβαλα απο την αρχη,κι εμας αλλος μας το συστησε(οταν ειδε τη μουρη-κεικ!χεχε!)

children=world:D

happy children=better world:wink:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

το αλουμινόμερο με το μολυβόνερο είναι το ίδιο??

κάνει τίποτα μετά από τόσες μέρες? χτύπησε την προηγούμενη Πέμπτη...

 και αποθηλασε επιτελους!

Link to comment
Share on other sites

κατερινακι καλημερα.αλουμινονερο και μολυβονερο ειναι ακριβως το ιδιο.και εσπαγα τοση ωρα το κεφαλι μου πως αλλιως το λεμε...παντως κατι θα κανει γιατι κι εγω δεν εβαλα απο την αρχη,κι εμας αλλος μας το συστησε(οταν ειδε τη μουρη-κεικ!χεχε!)

 

με πρόλαβες!

 και αποθηλασε επιτελους!

Link to comment
Share on other sites

θα δεις διαφορα.εγω τουλαχιστον ειδα και δεν το πιστευα,ποσο μαλλον οι γονεις μου που ειχαν πεσει σε καταθλιψη!κι ολα αυτα την επομενη του αρραβωνα μου(εννοω το ατυχημα!)καλο?????

children=world:D

happy children=better world:wink:

Link to comment
Share on other sites

εμείς το βάζουμε πάντα και μετά το εμβόλιο που μας κάνει η παιδίατρος (κάποια από τα εμβόλια πρήζουν το σημείο και το πρήξιμο φεύγει αμέσως) :D:D μας το είχε πει μια παλιά παιδίατρος σε επαρχία όταν είχαμε κάνει το πρώτο εμβόλιο της μικρής μου.:D:D

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...