Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Oνειροπαγίδες


Pola

Recommended Posts

Κορίτσια καλησπέρα!!

 

Έχω "στίψει" το μυαλό μου να βρω ιδέες για παιδικές μπομπονιέρες. Μου φαίνονται όλα πολύφορεμένα και συνηθισμένα.:-(:-(.Η βάπτιση θα είναι σε ρομαντικό στυλ και μιλώντας με μια φίλη, ανέφερε την ονειροπαγίδα. Μου άρεσε πάρα πολύ σαν ιδέα και αρχίζω να σκέφτομαι την υλοποίησή της. Ξέρετε που μπορώ να βρω κάπως μικρές σε μέγεθος και όχι πολύ ακριβές???

 

Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων!:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


http://www.parisis.com.gr/parisis-katalogos-2009.html

 

Στη σελίδα 171 έχει ονειροπαγίδες.

Δεν έχει βέβαια τιμές, αλλά ίσως να σου πουν τηλεφωνικά.

Αν μάθεις, ενημέρωσέ με, γιατί μου άρεσε πάαααρα πολύ η ιδέα σου!

Link to comment
Share on other sites

Σ' ευχαριστώ πάρα πολύ!!!:)Νομίζω όμως ότι είναι μελωδοί και όχι ονειροπαγίδες. Κάτι τέτοιο έχω στο μυαλό μου, αλλά οι τιμές είναι απαγορευτικές:

 

http://www.ain.gr/-c-16.html?sort=4a&page=1

Link to comment
Share on other sites

Σ' ευχαριστώ πάρα πολύ!!!:)Νομίζω όμως ότι είναι μελωδοί και όχι ονειροπαγίδες. Κάτι τέτοιο έχω στο μυαλό μου, αλλά οι τιμές είναι απαγορευτικές:

 

http://www.ain.gr/-c-16.html?sort=4a&page=1

 

καλά είμαι μεγάλος βλάκας! έχεις δίκιο, μελωδοί είναι! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Δεν είσαι βλάκας!!! Ανθρωπος είσαι και μπερδεύτηκες!!!!!!:D:D Μου έχει τύχει άπειρες φορές!!!!:oops::oops: Λες να έχουν τα jumbo?? (Δεν τα πολυχωνεύω, αλλά εάν έχουν θα πάρω!!!:rolleyes::rolleyes:)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Δεν είσαι βλάκας!!! Ανθρωπος είσαι και μπερδεύτηκες!!!!!!:D:D Μου έχει τύχει άπειρες φορές!!!!:oops::oops: Λες να έχουν τα jumbo?? (Δεν τα πολυχωνεύω, αλλά εάν έχουν θα πάρω!!!:rolleyes::rolleyes:)

 

Δεν έχω ιδέα για τα jumbo, και εγώ δεν είμαι fan!

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλησπέρα!!

 

Έχω "στίψει" το μυαλό μου να βρω ιδέες για παιδικές μπομπονιέρες. Μου φαίνονται όλα πολύφορεμένα και συνηθισμένα.:-(:-(.Η βάπτιση θα είναι σε ρομαντικό στυλ και μιλώντας με μια φίλη, ανέφερε την ονειροπαγίδα. Μου άρεσε πάρα πολύ σαν ιδέα και αρχίζω να σκέφτομαι την υλοποίησή της. Ξέρετε που μπορώ να βρω κάπως μικρές σε μέγεθος και όχι πολύ ακριβές???

 

Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων!:D

 

Δεν κατάλαβα αν θές να τις φτιάξεις μόνη σου τις μπομπονιέρες, πάντως έτοιμες μπομπονιέρες ονειροπαγίδα, είδα πολύ πρόσφατα στο ΜΑΙΜΟΥ στην Ν.ΦΙλαδέλφεια και στο ΜΕΛΙ&ΑΜΥΓΔΑΛΟ στην Ν. Ιωνία.Αν θυμάμαι καλά μου είχαν πει γύρω από 2,5 έως 3 € "ανάλογα τι θα βάλεις πάνω"

nCE2p3.png

 

Όποιος προτιμά την ασφάλεια έναντι της ελευθερίας δεν του αξίζει να έχει τίποτα από τα δύο

Link to comment
Share on other sites

Σ' ευχαριστώ πολύ!:):) Σκεφτόμουν να κάνω μόνη μου και τις παιδικές, αλλά εάν βρω έτοιμες όπως τις θέλω, δεν έχω κανένα πρόβλημα. Το "maimou" έχει και ωραίες λαμπάδες απ' ότι είδα...:D:D

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...