Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

πλυσιμο twin techno


Recommended Posts

Εχει πλύνει κάποια από εσάς τα καλύματα του συγκεκριμένου maclaren;

Πρέπει να καθαριστούν οπωσδήποτε-μέχρι τώρα τα καθάριζα τοπικά αλλά πλέον δεν αρκεί αυτό...

Μια φορά που προσπάθησα να τα αφαιρέσω μου φάνηκε μπλέξιμο και τα παράτησα.Το έχετε κάνει;Μπαίνουν εύκολα μετά;Στεγνώνουν γρήγορα;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εχει πλύνει κάποια από εσάς τα καλύματα του συγκεκριμένου maclaren;

Πρέπει να καθαριστούν οπωσδήποτε-μέχρι τώρα τα καθάριζα τοπικά αλλά πλέον δεν αρκεί αυτό...

Μια φορά που προσπάθησα να τα αφαιρέσω μου φάνηκε μπλέξιμο και τα παράτησα.Το έχετε κάνει;Μπαίνουν εύκολα μετά;Στεγνώνουν γρήγορα;

 

Να σου πω την αλήθεια δέ ξέρω πιό μοντέλο είναι αυτό, αλλά εγώ που έχω πλύνει όοοοοοοοοοοοοολα τα καρότσια/καθησματάκια κτλ (κ ένα maclaren) στεγνώνουν μια χαρά γρήγορα. Τώρα για το άν μπαίνουν εύκολα....αφού δέ ξάρω το μοντέλο...δέ μπορώ να σου πω! (Στα δικά μου πάντως δέν είχα κανένα πρόβλημα)

I LOVE MY LITTLE STARS!!!

Link to comment
Share on other sites

ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΤΑ ΕΧΩ ΠΛΥΝΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΛΙΓΕΣ,ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩ ΤΟ ΛΑΣΤΙΧΟ ΤΟΥ ΜΠΑΛΚΟΝΙΟΥ ΚΑΙ ΜΙΑ ΣΚΛΗΡΗ ΒΟΥΡΤΣΑ ΧΑΛΙΩΝ.ΚΑΝΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ.ΝΑ ΤΑ ΒΓΑΛΩ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΑ ΚΑΙ ΤΟ ΑΦΗΣΑ ΣΤΗ ΜΕΣΗ.ΠΑΝΤΩΣ ΣΤΕΓΝΩΝΟΥΝ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΓΡΗΓΟΡΑ.ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΕΠΛΥΝΑ ΚΑΙ ΤΟ ΔΙΠΛΟ ΚΑΙ ΤΟ ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΤΟ ΜΟΝΟ ΣΤΕΓΝΩΣΕ ΣΕ ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΑΠΟ ΩΡΑ.

ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΟΥ Η ΖΩΗ ΜΟΥ.

Link to comment
Share on other sites

ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩ ΤΟ ΛΑΣΤΙΧΟ ΤΟΥ ΜΠΑΛΚΟΝΙΟΥ

 

Αυτό σκεφτόμουν κι εγώ ως εναλλακτική,γιατί το βγάλε-βάλε μου φαίνεται πολύ δύσκολο...

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας.

Link to comment
Share on other sites

Εχει πλύνει κάποια από εσάς τα καλύματα του συγκεκριμένου maclaren;

Πρέπει να καθαριστούν οπωσδήποτε-μέχρι τώρα τα καθάριζα τοπικά αλλά πλέον δεν αρκεί αυτό...

Μια φορά που προσπάθησα να τα αφαιρέσω μου φάνηκε μπλέξιμο και τα παράτησα.Το έχετε κάνει;Μπαίνουν εύκολα μετά;Στεγνώνουν γρήγορα;

 

 

EXOYME KAI EMEIΣ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ ΚΑΙ ΤΟ ΕΧΩ ΠΛΥΝΕΙ 3-4 ΦΟΡΕΣ

ΠΟΤΕ ΜΕΧΡΙ ΣΗΜΕΡΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΒΓΑΛΕΙ ΤΑ ΚΑΛΛΥΜΑΤΑ

ΑΠΛΑ ΣΤΟ ΜΠΑΛΚΟΝΙ ΜΕ ΤΟ ΛΑΣΤΙΧΟ ΚΑΙ ΒΟΥΡΤΣΑ ......ΤΟ ΓΥΡΑΝΑΩ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΑΝΑΠΟΔΑ ΓΙΑ ΝΑ ΦΥΓΟΥΝ ΤΑ ΠΟΛΛΑ ΝΕΡΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΟ ΒΑΖΩ ΣΤΟΝ ΗΛΙΟ ........

 

ΚΑΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΟΛΟΚΑΙΝΟΥΡΙΟ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγώ τα έβγαλά και τα έπλεινα στο πλυντήριο. Η αλήθεια είναι ότι το έκανα με δυσκολία άλλα βγήκαν. Θέλει πολύ μα πάρα πολύ υπομονή και καθόλου μανικιούρ!!!!! Καλή επιτυχία.

IeXep3.png
Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...