Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

πού κάνατε τη Β΄Επιπέδου?


Recommended Posts

aspasaki εγώ εκανα την β' επιπέδου στο 3ο Θεραπευτήριο του ΙΚΑ στην Καποδιστρίου την Τετάρτη 14/04/10 και μου φάνηκε λίγο "ξεπέτα" αλλά περιμένω να πάω στο γιατρό μου να δει τα αποτελέσματα και θα σου πω μετά...
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 171
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Εγώ δεν πάω εκεί αλλά στο εμβρυοαρτ γιατί ο δικός μου ο γιατρός συνεργάζεται με τον μακάριο ελευθεριάδη... αλλά για όποιον ενδιαφέρεται:

2105832283 για ραντεβου στο Αττικό.

Προειδοποιώ ότι γίνεται χαμός...

 

to embryoart δεν βάζω τηλέφωνο γιατί μπορεί να θεωρηθεί διαφήμιση..

κ εγω εκει

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έκανα και τις 3 εξετάσεις (αυχενική διαφάνεια, Β' επιπέδου και doppler) στον Κούρτη. Είναι πολύ καλός γιατρός, συμπαθέστατος και ευγενέστατος (και οικονομικός, κόβοντας κατευθείαν απόδειξη, χωρίς να μπεις στη διαδικασία να του τη ζητήσεις εσύ)!!

Link to comment
Share on other sites

Ο γιατρός μου σύστησε στη Καβάλα τη Χριστίνα Παχούμη και ομολογώ οτι έμεινα ευχαρηστημένη.. Έλυσε όλες τις απορίες μου και του άνδρα μου και πέρα απο αυτό ο έλεγχος ήταν πλήρης και ας μας έκανε νάζια ο μικρός στο μέτρημα των δαχτύλων!! Το κόστος ήταν 150 ευρώ μαζί με το dvd..

EwCip3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αυχενική και β επιπέδου στον Μ. Ελευθεριάδη.Εκεί θα κάνω και το doppler.Είναι εξαιρετικός!!Χαίρομαι που βλέπω ότι κι άλλες κοπέλες είναι ευχαριστημένες!!Δεν έχω διαβάσει πουθενά τίποτα κακό!!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
aspasaki εγώ εκανα την β' επιπέδου στο 3ο Θεραπευτήριο του ΙΚΑ στην Καποδιστρίου την Τετάρτη 14/04/10 και μου φάνηκε λίγο "ξεπέτα" αλλά περιμένω να πάω στο γιατρό μου να δει τα αποτελέσματα και θα σου πω μετά...

 

 

κι εγω ειχα παει εκει κι ο προισταμενος με παρεπεμψε στο μητερα!!!προφανως για να αποφυγω τη ξεπετα!110ε στο μητερα!

bmH9p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σου eugeniag. Εγώ τη β' επιπέδου την έκανα στο μητέρα. Είχα κλείσει ραντεβού περίπου 2 εβδομάδες νωρίτερα με τον κ. Σταύρου (αυτόν μου είχε συστήσει ο γυναικολόγος μου). όλα καλά πήγαν. Νομιζω κόστισε 85 ευρώ αλλά είχα και την εκπτωτική κάρτα του ΜΗΤΕΡΑ που μου είχαν βγάλει όταν γέννησα το πρώτο μου μωρό εκεί. Αυτά!

 

Και εγώ στον ίδιο

UeNTp3.png
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Πόσο κοστίζει αλήθεια η β επιπεδου? κι εγω στο μπυρο παω αλλα δεν τον ρωτησα..τωρα τον ιανουαριο θα κανουμε!

Τα πιό ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις...

Link to comment
Share on other sites

Νομιζω ηταν 150 πριν ενα χρονο. Εγω τον εκανα τελικα στο Παπαγεωργειου γιατι ειχα κλισει ραντεβου 3 μηνες πριν. Και βλέπω οτι και εδω το ιδιο "προβλημα" με της φανατικες του γιατρου μας.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Πόσο κοστίζει αλήθεια η β επιπεδου? κι εγω στο μπυρο παω αλλα δεν τον ρωτησα..τωρα τον ιανουαριο θα κανουμε!

Πριν απο 2 χρονια ηταν 150ε ,δεν νομιζω πως αλλαξε κατι

SHjup3.png
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Πριν 2,5 χρόνια έκανα στην Θεσσαλονικη 150 euro, πριν 2 μήνες στο ίδιο κέντρο 140 euro. Μπορεί γιατι περιμεναμε 3 ώρες επιπλεον απο το ραντεβού μας και τα ειχα πάρει, τι να πω !!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...

Αφήστε τα λεφτά και μείνετε στην ουσία. Η αυχενική διαφάνεια και η β' επιπέδου είναι πολύ σοβαρές εξετάσεις, δείχνουν προβλήματα εκ γενετής τα οποία τα κουβαλάμε εμείς και τα παιδιά μας για όλη τους τη ζωή. Το πρόβλημα της μικρής μου στο ένα νεφρό συνήθως δεν το βλέπουν οι γιατροί. Εγώ όμως το γνώριζα από τη β' επιπέδου. Έχω συναντήσει και μιλήσει με δεκάδες γονείς που δεν τους είχαν βρεί το πρόβλημα... Είναι κρίμα να διαβάζω πως κάποιες μανάδες προτιμούν τα δημόσια νοσοκομεία γι'αυτές τις εξετάσεις. Σε κάποια πράγματα το δημόσιο απλά δεν μπορεί να ανταπεξέλθει!! Και μην ακούω για οικονομικά προβλήματα, γιατί οποιοδήποτε πρόβλημα, ω μη γένοιτο, θα σας στοιχίσει και οικονομικά και κυρίως ψυχολογικά για πολύ καιρό!

 

Δυστυχώς ο Πέτρος ο Καμινόπετρος δεν εργάζεται τώρα, αλλά θα προτιμήσω τον δεύτερο γιατρό στο ιατρείο του, τον Παναγιώτη Λίβανο, 210 6772922, Αγ. Σοφίας 8 Ν. Ψυχικό.

g4BDp3.pngyCdLp3.png
Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...