Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Διακοπες Πάρο


citron

Recommended Posts

Μπορείς επίσης αν σε βολεύει καλύτερα, να του δίνεις το γιαούρτι ή την κρέμα το πρωί και την φρουτόκρεμα το απόγευμα.

 

Αυτό ρώτησα κι εγώ χθες την παιδίατρο,και μου είπε την κρέμα στην παραλία και το απογευμα την φρουτόκρεμα.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Διαφημίσεις


Μήπως εχουμε ξεφυγει απο το θεμα ομως????

Καποια συγκεκριμενη προταση για διαμονη στην Παρο με μωρο 10 μηνων εχετε?

Θα εκτιμουσα πολυ την οποια βοηθεια σας.

Link to comment
Share on other sites

Να σας πω τις εντυπωσεις των δικοπων με 9μηνο τωρα που τις καναμε?

 

Δεν υπαρχει τιποτα ωραιοτερο απο τις πρωτες δικοπες. Οι αναμνησεις θα μου μεινουν για παντα. Το πρωτο του μπανιο, η σιχασια για την βρεγμενη αμμο που μετα εγινε ενθουσιασμος, που εγινε "αντρακι" ξυπολυτος στα πατωματα και εμαθε να μπουσουλαει, που χορευε με ρυθμο σε beach bar και δεν ηθελε να κοιμηθει μην χασει στιγμη.

 

Εμεις βεβαια δεν ξεκουραστηκαμε καθολου. Ο αντρας μου ηθελε ο μικρος να κανει 2 μπανια την ημερα και ολοι ξερουμε πως μεταφραζεται αυτο. Με ενα ρολοι στο χερι, ποτε θα φαει, ποτε θα κοιμηθει, ποτε χωνευει, κουβαλα 500 πραγματα μεσα στην ζεστη, ξεπλυνε, φτιαξε τα φρουτα του στην αμμο....κουραση, κουραση.

 

Δεν ειχαμε βεβαια βοηθεια καθολου και αν υπηρχε εστω αλλο ενα χερι να μας βοηθαει και να μας ξεκουραζει θα ηταν πολυ καλυτερα.

 

Αλλα το σημαντικο ειναι οτι ο μικρος περασε τελεια. Δεν μας ζορισε με γκρινιες και ηταν παρα πολυ χαρομενος. Και τελος, εχω κανει παρα πολλες διακοπες οπου καθομαι σαν τον Αγγλο Ασθενη σε μια ξαπλωστρα και φυτοζωω, αυτες οι διακοπες ομως θα μου μεινουν αξεχαστες. Ισως απο τις καλυτερες στην ζωη μου!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 9 χρόνια μετά...

καλησπερα

αρχες Αυγουστο με παιδι 4 ετων Παρο, λεμε για Ναουσα?

καμια προταση διαμονης?

τιμη σπιτιου ποσα να δωσουμε?

ολη μερα μπανια και το βραδυ καμια ταβερνα

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...