Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Recommended Posts

θα ηθελα να ρωτησω κοριτσια αν ξερετε πιο παρκο ειναι καλυτερο αυτο που εχει διχτυ αραιο η αυτο που εχει ψιλο που δεν μπορει δηλ.να πιαστει για να σηκωθει η δικια μου εκλεισε τον εκτο θελω να παρω παρκο αλλα δεν ξερω πιο ειναι καλυτερο

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


θα ηθελα να ρωτησω κοριτσια αν ξερετε πιο παρκο ειναι καλυτερο αυτο που εχει διχτυ αραιο η αυτο που εχει ψιλο που δεν μπορει δηλ.να πιαστει για να σηκωθει η δικια μου εκλεισε τον εκτο θελω να παρω παρκο αλλα δεν ξερω πιο ειναι καλυτερο

 

Εμπειρία από πάρκο δεν έχω αλλά να σου προτείνω κάτι άλλο; Στρώσε στο πάτωμα ένα χοντρό πάπλωμα και βάλε επάνω τις κουβερτούλες με τις δραστηριότητες και τα παιχνιδάκια της και βάλτην εκει. Πιστεύω ότι είναι ότι καλύτερο αν μπορείς να το κάνεις έτσι ώστε να μην περιορίσεις το μωράκι σου σε ένα κλειστό χώρο. Εγώ έκανα το ίδιο κατόπιν προτροπής του παιδάτρου μου (τότε δεν είχα ιδέα και σκεφτόμουν και εγώ τη λύση του πάρκου) και ο μικρός το ευχαριστιόταν τόσο πολύ που είμαι σίγουρη ότι δεν θα είχε την ίδια αντίδραση αν ήταν στο πάρκο, όπως άλλωστε μουρμούραγε όταν τον βάζαμε στο κρεβάτι του. Βέβαια αυτή η επιλογή απαιτεί συνεχή επίβλεψη από εσένα, αλλά πιστεψέ με θα δεις ότι θα της αρέσει περισσότερο!!!!

xZBdp3.png
Link to comment
Share on other sites

οταν ειχα παρει μου ειχαν πει οτι ειναι καλυτεο το μεγαλο διχτι για να μην αλληθωριζει το μωρο.απο εμενα αν σκοπευεις να πηγαι νεις εκδρομες παρε ενα παρκοκρεβατο,και λιγοτερο χωρο πιανει και χρησιμευει στις εκδρομες.εγω δεν το ειχα σκεφετι και πηρα παρρκο για μολις 2 μηνες και μετα πηρα και παρκοκρεβατο για το καλοκαιρι.

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...